Română English
ÉRETTSÉGI


Palkó Róbert

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2016
Osztályom: 2015/2016 - XII. B
Osztályfőnök: Dobra Judit

Tevékenység

A Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .

Eredmények

2013-10-27, Mikó Kupa, Kézilabda, Nemzetközi, - I. hely (Bede László- Gólkirály), felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnalka (Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2014-03-01, Biológia tantárgyverseny, Biológia, Megyei, - dicséret, felkészítő tanár: Csia Kinga Emese

2016-02-27, Megyei kosárlabda bajnokság, Testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2016-03-13, Megyei kézilabdabajnokság , Testnevelés , Megyei, - V. hely, felkészítő tanár: László Boglárka (Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

Tevékenység

A Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Iratkozás V. osztályba
(2019-06-24, Kotró-Kosztándi László)

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)