Română English

Ilyés Norbert István

XI. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Eredmények

2017-02-25, Fizika olimpiász, Fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Albert Balázs

2017-03-11, Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny, földrajz, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Makfalvi Zsuzsa

2017-03-22, Curie Kémiaverseny, kémia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-05-12, Német kultúra és civilizáció, Német, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Fülöp Anna

2017-05-26, Rácz Lajos vers-és mesemondó verseny, Német, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Fülöp Anna

2018-01-27, Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny, földrajz, Megyei IV. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Makfalvi Zsuzsa

2018-03-18, Olimpiada de limba latina, limba latina, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Farkas Cristina-Cornelia

2018-04-10, Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny, földrajz, Országos VII. hely | felkészítő tanár: Makfalvi Zsuzsa

2018-04-12, Tudományok (Olimpiada de stiinte pentru juniori), biológia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Köllő Zsolt-Ágoston

2019-02-15, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei X. hely (Dícséret) | felkészítő tanár: Deák Éva

2019-03-03, Speak Out Creative Writing , Angol nyelv, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Vizsuly Tünde

2019-03-17, Megyei tantárgyverseny, Biológia , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Ferencz Orsolya

2020-01-01, Regionális Környezetvédelmi TDK, , Megyeközti I. hely | felkészítő tanár: Ferencz Orsolya





2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)