Magyar English

Deák Csanád

clasa XII. C

Semne de carte: 0
Ex-libris-uri: 0
Statutul la bibliotecă: OK

Activități

am fost membru in Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.).
am fost membru in Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.).
am fost membru in Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.).
am fost membru in Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.).

Rezultate

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Internațional locul II. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Internațional Legtechnikásabb játékos | profesor îndrumător : Kovács Tünde

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Județean locul II. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2018-05-19, VI. Barátság Kupa, testnevelés, Internațional legjobb mezőnyjátékos | profesor îndrumător : Kovács Tünde

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.))

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Județean locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.))

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Interjudețean locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.))

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Național locul VI. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.))

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Național locul II. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.))

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Internațional locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Special locul I. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.))

2020-02-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk , Testnevelés, Județean locul II. | profesor îndrumător : Kovács Tünde (echipa Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.))



2021
<SEPTEMBRIE>
L6132027
M7142128
Mi18152229
J29162330
V3101724
S4111825
D5121926

Nu există evenimente actuale