Română English

Deák Csanád

X. C osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja voltam .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .

Eredmények

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi Legtechnikásabb játékos | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-05-19, VI. Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos VI. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2020
<FEBRUÁR>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V291623

Csillagászat -PÁLYÁZAT
(2020-02-15, Dr. Pető Mária)

Jubileumi rendezvények február 11. és 15. között
(2020-02-11, Dobra Judit)

MEGYEI TANTÁRGYVERSENYEK- FIZIKA
(2020-01-31, Dr. Pető Mária)

Mikós családtörténeti pályázat
(2020-01-20, Dobra Judit)

160 éves évforduló
(2019-12-04, Dr. Kinda Eleonóra)