Română English

Rab Andor

XII. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .

Eredmények

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi Gólkirály | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos VI. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)


2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)