Română English

Lőrincz Alpár

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2019
Osztályom: 2018/2019 - XII. B
Osztályfőnök: Szép Helga

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .

Eredmények

2015-09-28, Bűnmegelőzés Kupa 2015, futball , Speciális, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2016-02-21, Megyei labdarugó bajnokság , Testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2016-03-05, 9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna, Testnevelés, Nemzetközi, - IV. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2016-12-03, Líceumok Országos Sakk Bajnoksága, Sakk, Megyei, - V. hely, felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - III. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - Legjobb kapus, felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos, - VI. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális, - I. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .


2021
<DECEMBER>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P3101724
SZ4111825
V5121926

Heti menü
(2021-12-03, Elekes Andrea)

TUDOK 2022
(2021-11-30, Dr. Pető Mária)

XII. BÖLCS DIÁKOK -Versenyfelhívás
(2021-11-30, Dr. Pető Mária)

Ösztöndíjak elbírálási jegyzőkönyve
(2021-11-27, Tarczi Éva Tímea)

Tájékoztató
(2021-11-27, Ferencz Orsolya)

Heti menü (nov. 22 - 26)
(2021-11-19, Elekes Andrea)

Heti menü (nov. 15 - 19)
(2021-11-15, Elekes Andrea)

Heti menü
(2021-11-08, Elekes Andrea)

Tanév folytatás
(2021-11-05, Elekes Andrea)

INNOVÁCIÓS verseny középiskolás diákoknak 2021-22
(2021-10-31, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató
(2021-10-21, Kubánda Miklós)

Emlékeztető_ ATHLETICA GALACTICA VERSENY 2021-2022
(2021-10-09, Dr. Pető Mária)

Magyar Népmese Napja
(2021-09-30, Forreiter Csilla-Éva)

XI-XII-es diákok számára Ifjú tudósok versenye
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Az Európai Űrügynökség versenyei az új tanévben
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Hétfőtől szünetel a jelenléti oktatás
(2021-09-27, Sztakics Éva-Judit)