Română English

XII. B | Természettudományok (Elméleti, reál)

Osztályfőnök: Dr. Pénzes Ágnes

Tanáraink:

Gazdag Ildikó - Közgazdaságtan
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária - Német nyelv és irodalom
Lőrincz Enikő Éva - Kémia
Dr. Pénzes Ágnes - Magyar nyelv és irodalom
Babos László - TIC
Ugron Szabolcs - Matematika
Csia Kinga Emese - Biológia
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Dr. Pető Mária - Fizika
Zágoni Imola - Biológia
László Boglárka - Testnevelés
Iakab Tibor - TIC
Kópis Andrea - Angol nyelv és irodalom
Márton Hajnal - Angol nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Vizsuly Tünde - The Geography of the UK and USA
Kotró-Kosztándi László - Angol nyelv és irodalom
Szép Helga - Román nyelv és irodalom
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Márkosi Márta - Filozófia

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8RománTestnevelés *Angol *Fizika
8-9BiológiaMagyarAngolMagyarBiológia
9-10AngolRománFilozófiaFizikaEgészség
10-11MagyarRománMatematikaRománFizika
11-12FizikaRománVallásKémiaRomán
12-13TICMatematikaTörténelemNémetFöldrajz
13-14KémiaUKCNémetAngolMagyar
14-15UKCInterkult.Vállalkozás


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

Bagoly Eszter-Melánia
Baló Kamilla
Banches Anett-Boglárka
Barabás Iringó
Bernád Mária-Aida
Biró Réka
Bőgőzi Andrea
Botos Eszter
Csősz Albert-Sándor
Damokos Dóra
Demeter Hunor
Fekete Mátyás
Gal Alexandra
Kisgyörgy Máté
Kónya Tekla
Necşulescu Evelin
Pálkó Timea-Maria
Péter Brigitta
Pocsony Blanka-Natalia
Rendi Melinda-Krisztina
Simon Gergő-Bálint
Sütő Kriszta-Zsófia
Szentes Ádám
Szilágyi Dorka
Szőke Szabina
Tischler Hunor
2020
<JÚLIUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

Beiratkozási tudnivalók kilencedik osztályba
(2020-07-10, Forreiter Csilla-Éva)

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)