Română English

V. C | nincs profil

Osztályfőnök: Dr. Kinda Eleonóra

Tanáraink:

Gecse Mária - Technológia
Babos Erika Zenkő - Polgári nevelés
Perjessy Imola - Angol nyelv
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária - Német nyelv és irodalom
Kedves Laura Rita - Magyar nyelv és irodalom
Dutu Corina-Mihaela - Román nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Dutu Corina-Mihaela - Nyelv és kommunikáció (opc.)
Ferencz Orsolya - Biológia
Ugron Szabolcs - Matematika
Gecse Mária - Informatika és TIC
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Kovács Tünde - Testnevelés
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Babos Erika Zenkő - Történelem
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Deák Mária - Földrajz
Pál Tünde - Vallás

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9MagyarMagyarTornaTörténelemMatematika
9-10RománVallásRománRajzNémet
10-11RománMatematikaBiológiaRomán (opciós)Történelem
11-12TornaRománKritikaNémetAngol
12-13MatematikaTechnológiaAngolMagyarFöldrajz
13-14MatematikaTICZeneMagyarOsztályfőnöki
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14Technológia, Gecse MáriaFöldrajz, Szőcs Emőke-Anna
14-15TIC, Gecse Mária
15-16

Osztálynévsor

BAJKÓ-TÖRÖK HUNOR
BÁLINT BORÓKA-ÁGNES
BARABÁS MÁTYÁS
BOTH NIMRÓD
CSIKI ANDREA
DÁLNOKI ANITA-DORKA
DANCS MÁTÉ
FARCÁDI ZSELYKE
FAZAKAS ABIGÉL
HAJDÚ HANNA
HOLLÓ ABIGÉL
KOVÁCS IMRE-ZALÁN
MÁRK GELLÉRT
SCHREK NORBERT
SERBÁN MÁRK-KRISZTIÁN
SIMON LEVENTE -LAMBERT
Sorbán-Lepedus Zsófia
SZÁRAZ ERIK
SZILÁGYI DORKA
SZŐCS IZABELLA
TAMÁSI PANNA-FRUZSINA
VÁRADI RÉKA
VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN
VIRÁG NIMRÓD
ZSIGMOND DOROTTYA


2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)