Română English

VI. C | nincs profil

Osztályfőnök: Csia Kinga Emese

Tanáraink:

Varga Mónika - Angol nyelv
Magyari Tünde-Aranka - Román nyelv és irodalom
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Csia Kinga Emese - Biológia
Dombora Anna - Zene
Fábián Kinga - Vizuális nevelés
Kiss Ildikó - Technológia
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz
Iakab Tibor - TIC
Pénzes Lóránd István - Történelem
Pénzes Lóránd István - Magyarságtörténet
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Pál Béla Vendel - TIC
Márkosi Márta - Interkulturális nevelés
Dobra Judit - Magyar nyelv és irodalom
László Boglárka - Testnevelés
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Kocsis László - Fizika
Ugron Szabolcs - Matematika

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9RománSzociológiaMatematikaNémetAngol
9-10MagyarAngolMatematikaRománAngol
10-11MagyarAngolRománTICFizika
11-12RajzBiológiaRománMagyarFöldrajz
12-13ZeneMagyarTornaBiológiaVallás
13-14FizikaMatematikaTörténelemMatematikaTorna
14-15TechnológiaMagyarságtörténetOsztályfőnöki


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

Bagoly Kata
Balázs Gergő
Bálint Nikolett
Barabás Vanda
Bartha Tas
Bujdosó Fruzsina
Coman Emilia Katalin
Csutak Krisztina
Dézsi Aba-Alfréd
Fazakas Dorka
Ferencz Vanda-Boglárka
Fésüs Éva-Szidónia
Furus Kincső Viktoria
Gáj Dengezik László
Gergely Ágnes
Imreh Zselyke
Joós Kristóf-Attila
Kisgyörgy Gréta
Koós Adrienn
Lukáts Hanna
Magyarosi Dalma/Zsuzsanna
Máté Bence
Nagy Réka-Anna
Pénzes Bíborka
Pogár Camelia Kitty
Sandu Franciska
Sántha Orsolya
Sipos-Ferencz Iringó
Száfta A. Heléna
Szakács Eszter
Szőcs Johanna Csilla
Tóth Attila
Tudorel Maya

Udvar
Dobra Judit
Díszkapu, főépület
Deák Éva
Főkapu
Babos Erika Zenkő
Bentlakás
Babos László
Kicsi épület
Rab Sándor
Kicsi épület
Gecse Mária
Bentlakás kapu
Bács Magor András
Jókai épület
Bajka Mária Magdolna
Jókai épület
Carmen Bodnari
Főépület
Csia Kinga Emese

2020
<OKTÓBER>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Október 20-tól digitális oktatás a Mikóban
(2020-10-20, Dobra Judit)

Kiválósági Központ- ÓRAREND I. félév
(2020-10-16, Dr. Pető Mária)

KIVÁLÓSÁGI KÖZPONT Hírei
(2020-10-06, Dr. Pető Mária)

"Ifjú tudósok" középiskolai vetélkedő
(2020-10-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)

A szülők figyelmébe
(2020-09-02, Márton Csaba)

IX. osztályok
(2020-09-01, Kubánda Miklós)

Különbözeti vizsgák
(2020-09-01, Kubánda Miklós)