Română English

VI. B | nincs profil

Osztályfőnök: Márkosi Márta

Tanáraink:

Szőcs Borbála Anikó - Magyar nyelv és irodalom
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária - Német nyelv és irodalom
Csia Kinga Emese - Biológia
Dombora Anna - Zene
Pénzes Lóránd István - Történelem
Kiss Ildikó - Technológia
Kisgyörgy Alpár - Matematika
Pénzes Lóránd István - Magyarságtörténet
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Pál Béla Vendel - Informatika és TIC
Márkosi Márta - Interkulturális nevelés
Kisgyörgy Alpár - Játékos matematika
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Kocsis László - Fizika
Ugron Szabolcs - Matematika
Carmen Bodnari - Román nyelv és irodalom
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés
Pál Tünde - Vallás
Márton Hajnal - Angol nyelv
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz
Iakab Tibor - Informatika és TIC

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11Matematika, Kisgyörgy Alpár
11-12Matematika, Kisgyörgy Alpár
12-13Matematika, Kisgyörgy Alpár
13-14Matematika, Kisgyörgy Alpár
14-15Matematika, Kisgyörgy Alpár
15-16

Osztálynévsor

Andók Dezső-Dávid
Balázs Janka
Bartha Csilla
Bokor Jónás
Burian Hunor
Chirlea Alexandra
Fazakas Péter
Ferenczy Zoltán
Gál Ilka-Boróka
Gál Szilárd
Gazda László-Botond
Gocz Antónia
Imre Panna-Dorottya
Jordáki Gyopár
Kocsis Kata
Konya Zsanett
Kovács Boglárka
Lőrincz Soma-Péter
Molnár Zalán
Muntyán-Nagy Zorka
Simon Dávid-Nándor
Simon Tege
Stoica Ádám Botond
Szabó Anna-Rebeka
Sztáncsuj Gergely
Török Panka
Ureczki Zsolt
Vacaru Dávid
Váncsa Ákos
Vargyas Boróka




2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)