Română English

VII. D | nincs profil

Osztályfőnök: Nyeste Emőke

Tanáraink:

Szép Helga - Román nyelv és irodalom
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Nyeste Emőke - Angol nyelv
Dombora Anna - Zene
Márkosi Márta - Polgári nevelés
Gecse Mária - Technológia
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Gödri Judith - Matematika
Erőss Botond - Történelem
Ferencz Orsolya - Biológia
Erőss Botond - Magyarságtörténet
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Pál Béla Vendel - Informatika és TIC
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Farkas Cristina-Cornelia - Latin nyelv
László Boglárka - Testnevelés
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Pénzes Ágnes - Magyar nyelv és irodalom
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Deák Mária - Földrajz
Lőrincz Enikő Éva - Fizika
Pál Tünde - Vallás
Iakab Tibor - Informatika és TIC

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10Fizika, Lőrincz Enikő Éva
10-11Technológia, Gecse Mária
11-12
12-13
13-14
14-15Fizika, Lőrincz Enikő ÉvaFöldrajz, Szőcs Emőke-Anna
15-16

Osztálynévsor

Bálint Hanga
Beder Botond
Bodor Tamás
Fazakas Samu
Gál László
Geréd Hanna-Barbara
GERGELY TIMEA
Kiss Csongor
KOVÁCS BOGLÁRKA
Lazăr Nóra
LŐRINCZ FLÓRA IRINGÓ
Páll Fanni
Pásztor Norbert Krisztián
Péter Máté
Puscas Roland Richard
Radu Yvette Adrienn
Serbán Barbara
Sinka Hanga-Kitti
Szántó Csenge Adrienn
Szász Budai Frida
Szebeni Gergő
Szonda Regő
Vajna Máté Soma
Vancea Hanna
Vas Tekla Csengelle
Váta Anita
Váta Brigitta
Veres Ákos Krisztián
Virág István Richárd
Zágoni Tamás
Zsigmond Márk András


2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)