Română English

VII. C | nincs profil

Osztályfőnök: Gecse Mária

Tanáraink:

Gecse Mária - TIC
Babos Erika Zenkő - Polgári nevelés
Márton Hajnal - Angol nyelv
Kiss Mária - Román nyelv és irodalom
Fülöp Anna - Német nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Fábián Kinga - Vizuális nevelés
Gecse Mária - Technológia
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Ferencz Orsolya - Biológia
Gödri Judith - Matematika
Tókos Ibolya- Lujza - Magyar nyelv és irodalom
Erőss Botond - Történelem
Erőss Botond - Magyarságtörténet
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Lőrincz Enikő Éva - Fizika
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Farkas Cristina-Cornelia - Latin nyelv
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8RománMatematika
8-9RománMatematikaFizikaNémetMatematika *
9-10Testnevelés *KémiaRománKémiaTársadalomismeret
10-11RajzAngolRománTestnevelés *Fizika
11-12MagyarZeneMagyarMatematikaMagyarságtörténet
12-13MagyarVallásMagyarMatematikaTörténelem
13-14BiológiaLatinFöldrajzAngolTechnológia
14-15ZeneTICNémetBiológiaOsztályfőnöki


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15Földrajz, Szőcs Emőke-Anna
15-16

Osztálynévsor

Bangyán Bendegúz
Barabás Kincső
Biró Dávid
Fejér Gyöngyi
FODOR HANNA
Ilyés Nándor László
Imreh Andrea
IMREH LÓRÁNT
KISGYÖRGY ÁGOTA
Kovács Máté
Kovasch Kristóf
Lőrincz Zente-Örs
MANŢIA LILLA
MOLNÁR ETELE
Nikula Janka Kriszta
Pál Gergő
Pál Regő
Pap Csenge Dorottya
Ráduly Roland-Márk
SEBESTYÉN ANTÓNIA
Szávuly Zselyke
Szép Áron
Szőcs Tímea
Tatár Bence
Terza Anita
TIMÁR BOGLÁRKA
Török Anna Abigél
URUS KRISTÓF ÁDÁM
Veres Brigitta

Udvar
Nyeste Emőke
Díszkapu, főépület
Dobra Judit
Főkapu
Oláh-Ilkei Árpád
Bentlakás
Szőcs Borbála Anikó
Kicsi épület
Szőcs Emőke-Anna
Kicsi épület
Tókos Ibolya- Lujza
Bentlakás kapu
Ugron Szabolcs
Jókai épület
Varga Mónika
Jókai épület
Vizsuly Tünde
Főépület
Dr. Kinda Eleonóra

2020
<OKTÓBER>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Október 20-tól digitális oktatás a Mikóban
(2020-10-20, Dobra Judit)

Kiválósági Központ- ÓRAREND I. félév
(2020-10-16, Dr. Pető Mária)

KIVÁLÓSÁGI KÖZPONT Hírei
(2020-10-06, Dr. Pető Mária)

"Ifjú tudósok" középiskolai vetélkedő
(2020-10-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Ady Endre-ösztöndíj
(2020-09-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Kubánda Miklós)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)

A szülők figyelmébe
(2020-09-02, Márton Csaba)

IX. osztályok
(2020-09-01, Kubánda Miklós)

Különbözeti vizsgák
(2020-09-01, Kubánda Miklós)