Română English

VII. C | nincs profil

Osztályfőnök: Gecse Mária

Tanáraink:

Márton Hajnal - Angol nyelv
Kiss Mária - Román nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Gecse Mária - Technológia
Gecse Mária - Informatika és TIC
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Ferencz Orsolya - Biológia
Gödri Judith - Matematika
Fülöp Anna - Német nyelv és irodalom
Tókos Ibolya- Lujza - Magyar nyelv és irodalom
Erőss Botond - Történelem
Erőss Botond - Magyarságtörténet
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Farkas Cristina-Cornelia - Latin nyelv
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Babos Erika Zenkő - Polgári nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés
Lőrincz Enikő Éva - Fizika
Deák Mária - Földrajz
Gödri Judith - Szórakoztató matematika
Pál Tünde - Vallás

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8RománMatematika
8-9RománMatematikaFizikaNémetMatematika *
9-10TornaKémiaRománKémiaTársadalomismeret
10-11RajzAngolRománTornaFizika
11-12MagyarZeneMagyarMatematikaMagyarságtörténet
12-13MagyarVallásMagyarMatematikaTörténelem
13-14BiológiaLatinFöldrajzAngolTechnológia
14-15ZeneTICNémetBiológiaOsztályfőnöki


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9Fizika, Lőrincz Enikő Éva
9-10
10-11Fizika, Lőrincz Enikő Éva
11-12
12-13
13-14
14-15Földrajz, Szőcs Emőke-AnnaTIC, Gecse Mária
15-16Technológia, Gecse MáriaOsztályfőnöki, Gecse Mária

Osztálynévsor

Bangyán Bendegúz
Barabás Kincső
Biró Dávid
Fejér Gyöngyi
FODOR HANNA
Ilyés Nándor László
Imreh Andrea
IMREH LÓRÁNT
KISGYÖRGY ÁGOTA
Kovács Máté
Kovasch Kristóf
Lőrincz Zente-Örs
MANŢIA LILLA
MOLNÁR ETELE
Nikula Janka Kriszta
Pál Gergő
Pál Regő
Pap Csenge Dorottya
Ráduly Roland-Márk
SEBESTYÉN ANTÓNIA
Szávuly Zselyke
Szép Áron
Szőcs Tímea
Tatár Bence
Terza Anita
TIMÁR BOGLÁRKA
Török Anna Abigél
URUS KRISTÓF ÁDÁM
Veres Brigitta




2021
<JÚLIUS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Érettségi eredmények
(2021-07-12, Lepedus Mária)

2021-2022. tanév, 5. osztályok
(2021-07-01, Kotró-Kosztándi László)

Nyolcadikos záróvizsga eredményei
(2021-06-29, Kubánda Miklós)

Nyolcadikos záróvizsga - fellebbezés
(2021-06-25, Kubánda Miklós)

DigitalTesiLIVE! a Székely Mikó Kollégiumban
(2021-06-11, Kovács Tünde)

Ballagó nyolcadikosaink
(2021-06-10, Forreiter Csilla-Éva)

Előkészítő osztályok
(2021-06-08, Kiss Ildikó)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás_Június 2
(2021-05-31, Dr. Pető Mária)

Elballagtak végzős diákjaink
(2021-05-30, Márton Csaba)

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Végzőseink
(2021-05-27, Forreiter Csilla-Éva)

Érettségi
(2021-05-26, Lepedus Mária)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás
(2021-05-19, Dr. Pető Mária)

Változás a járványügyi helyzetben
(2021-05-17, Sztakics Éva-Judit)