Română English

VII. B | nincs profil

Osztályfőnök: Magyari Tünde-Aranka

Tanáraink:

Babos Erika Zenkő - Polgári nevelés
Magyari Tünde-Aranka - Nyelv és kommunikáció (opc.)
Szőcs Borbála Anikó - Magyar nyelv és irodalom
Kópis Andrea - Angol nyelv
Fülöp Anna - Német nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Kocsis László - Fizika
Gecse Mária - Technológia
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Ferencz Orsolya - Biológia
Erőss Botond - Történelem
Erőss Botond - Magyarságtörténet
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Pál Béla Vendel - Informatika és TIC
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Magyari Tünde-Aranka - Román nyelv és irodalom
Farkas Cristina-Cornelia - Latin nyelv
Kisgyörgy Alpár - Matematika
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés
Deák Mária - Földrajz
Pál Tünde - Vallás
Iakab Tibor - Informatika és TIC

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12Technológia, Gecse MáriaMatematika, Kisgyörgy AlpárMatematika, Kisgyörgy Alpár
12-13Földrajz, Szőcs Emőke-AnnaMatematika, Kisgyörgy AlpárFöldrajz, Szőcs Emőke-AnnaMatematika, Kisgyörgy Alpár
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

BÁCS LILLA BOGLÁRKA
Balázs Nóra
BENEDEK ERIK
Benedek Hanna-Boglárka
BENKŐ ORSOLYA-KAMILLA
Bocz Rebeka
CSŐSZ ROLAND ÁKOS
CZIKA BEÁTA
Czintos Vivien
Deák Benjamin- Bence
Fábián Petra
FODOR ANETT BIBORKA
Gáspár Oláh Anita
Gödri Gergő
Kicsid Anna Rebeka
Klozer Andrea
László Eszter
MADÁR ANDOR ATTILA
MÉDER HUNOR
Nagy Melánia- Apollónia
PILBÁTH KRISZTIÁN
Pogár Alex-Csanád
Rápolti Izabella
Simon Csaba Jenő
Szabó Hanna Fruzsina
Szabó Norbert Szabolcs
Terchilă Nébel Gergő
VIZI MÁTYÁS MÁTÉ




2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)