Română English

VII. A | nincs profil

Osztályfőnök: Szőcs Borbála Anikó

Tanáraink:

Kovács Tünde - Testnevelés
Babos Erika Zenkő - Polgári nevelés
Kovács Tünde - Játék és mozgás
Szőcs Borbála Anikó - Magyar nyelv és irodalom
Márton Hajnal - Angol nyelv
Szép Helga - Román nyelv és irodalom
Fülöp Anna - Német nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Kiss Ildikó - Technológia
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Ferencz Orsolya - Biológia
Erőss Botond - Történelem
Erőss Botond - Magyarságtörténet
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Pál Béla Vendel - Informatika és TIC
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Farkas Cristina-Cornelia - Latin nyelv
Kisgyörgy Alpár - Matematika
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Kocsis László - Fizika
Deák Mária - Földrajz
Pál Tünde - Vallás
Iakab Tibor - Informatika és TIC

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9RajzFöldrajz
9-10Biológia
10-11Angol
11-12Történelem
12-13Német
13-14Zene
14-15Torna


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9Földrajz, Szőcs Emőke-AnnaMatematika, Kisgyörgy Alpár
9-10Matematika, Kisgyörgy Alpár
10-11
11-12Matematika, Kisgyörgy Alpár
12-13Matematika, Kisgyörgy Alpár
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

Bedő Levente Béla
Bernád Vivien
Bodó Timea-Hermina
Boga-Kis Tekla
Böjte Andrea
Böjte Norbert
Czintos Abigél-Zsófia
Dénes Emese
FARKAS NÁNDOR
FEJÉR ANNA RÓZSA
Gácz Dorottya
Halmágyi Chanel
Hosszú Izabella
Ilyés Norbert-Csaba
Jakab Hunor
Kovács Anett
Máthé Orsolya
Nagy Krisztián
Nikula Milán Márk
Pakó Gellért
Siklódi Abigél
Stanciui László-Zsombor
SZABÓ MAJA
Téglás Kristóf-Benedek
Tűzes Anna


2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)