Română English

X. B | nincs profil

Osztályfőnök: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

Tanáraink:

Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Kisgyörgy Alpár - Matematika
Nyeste Emőke - Developing communicative skills 2
Nyeste Emőke - Angol nyelv
Babos László - TIC
Kotró-Kosztándi László - Angol nyelv
Dombora Anna - Zene
Varga Mónika - Angol nyelv
Vizsuly Tünde - The History of the UK and USA
Timár Timea - Földrajz
Márkosi Márta - Vállalkozástan
Paltán Enikő - Pszichológia
Lőrincz Enikő Éva - Fizika
Zágoni Imola - Biológia
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Bajka Mária Magdolna - Kémia
Babos László - Informatika
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés
Rab Sándor - Történelem
Dr. Kondor Ágota - Vallás

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

Antal Biró Zsófia
Bálint Zsófia
Baló Ágnes
Balogh Adrienn
Benkő Dávid
Biró Norbert-Zoltán
Csáki Abigél
Gal Anita
Ilyés Csilla Orsolya
Ivácson Gergő
Ivácson Janka
Jancsó Abigél
Kovács Aba
Krecht Maya Lilla
Lakatos Hanna Noémi
László Adrienn
László Andrea
Márton Eszter
Morea Alexandra
Oláh-Badi Anita
Pál Ágnes
Policsek Orsolya
Rendi Melinda
Rendi Zsombor
Simon Dorka Boroka
Szabo Alexia
Szabó Anita
Szén László-Alpár
Tatár Ágota


2021
<SZEPTEMBER>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P3101724
SZ4111825
V5121926

Az Európai Űrügynökség versenyei az új tanévben
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

XI-XII-es diákok számára Ifjú tudósok versenye
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Hétfőtől szünetel a jelenléti oktatás
(2021-09-27, Sztakics Éva-Judit)

Ingázó diákok figyelmébe
(2021-09-22, Tarczi Éva Tímea)

Ösztöndíjak
(2021-09-14, Tarczi Éva Tímea)

Tanévnyitó - élő
(2021-09-13, Sztakics Éva-Judit)

Évnyitó
(2021-09-13, Forreiter Csilla-Éva)

Előkészítő osztályok - frissítve
(2021-09-01, Kubánda Miklós)

KUTATÁSI DIÁKPÁLYÁZAT 2021
(2021-07-26, Dr. Pető Mária)

Érettségi eredmények
(2021-07-12, Lepedus Mária)