Română English

IX. A | nincs profil

Osztályfőnök: Ugron Szabolcs

Tanáraink:

Kovács Tünde - Testnevelés
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Kotró-Kosztándi László - Angol nyelv
Márton Hajnal - Angol nyelv
Kiss Mária - Román nyelv és irodalom
Vizsuly Tünde - The Geography of the UK and USA
Dombora Anna - Zene
Babos László - Informatika
Márkosi Márta - Logika
Ferencz Orsolya - Biológia
Ugron Szabolcs - Matematika
Babos László - TIC
Lőrincz Enikő Éva - Kémia
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Iakab Tibor - Informatika
Dobra Judit - Magyar nyelv és irodalom
Rab Sándor - Történelem
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Pető Mária - Fizika
Dr. Krecht Gyöngyvér Mária - Német nyelv és irodalom
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Deák Mária - Földrajz
Pál Tünde - Vallás
Kotró-Kosztándi László - Developing communicative skills 1

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9Fizika, Dr. Pető Mária
9-10
10-11
11-12Fizika, Dr. Pető Mária
12-13Kémia, Lőrincz Enikő ÉvaFizika, Dr. Pető Mária
13-14Kémia, Lőrincz Enikő Éva
14-15
15-16

Osztálynévsor

Balázs Előd
Baló Eszter
Bartos Kriszta
Benedek Ervin- Márk
Buksa Tamás
Csenteri Sára
Dancs Ádám-Zsolt
Deme Larisa-Annamaria
Fazakas Gergő Nándor
Gábor Hanna
János Adrienn
János Anett
Kotró Nándor
Kovács Sára
Miklós Janka
Nagy Alpár
Pap Loránd
Pénzes Botond Mátyás
Schrek Timea
Sorbán Csaba
Szabados Andrea
Szabó Anna
Szász Hanna Nóra
Szilágyi Bernadett
Tamás Péter
Váncsa Győző
Vári Mátyás
Vén-Vinceffy Máté
Veress Kincső




2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)