Română English

X. B | nincs profil

Osztályfőnök: Kiss Mária

Tanáraink:

Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Perjessy Imola - Angol nyelv
Szőcs Borbála Anikó - Magyar nyelv és irodalom
Kotró-Kosztándi László - Angol nyelv
Márton Hajnal - Angol nyelv
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Kiss Mária - Román nyelv és irodalom
Vizsuly Tünde - The History of the UK and USA
Paltán Enikő - Pszichológia
Csia Kinga Emese - Biológia
Dombora Anna - Zene
Márkosi Márta - Vállalkozástan
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz
Ugron Szabolcs - Matematika
Erőss Botond - Történelem
Babos László - Informatika
Babos László - TIC
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés
Lőrincz Enikő Éva - Kémia
Pál Tünde - Vallás
Lőrincz Enikő Éva - Fizika
Kotró-Kosztándi László - Developing communicative skills 2

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10Kémia, Lőrincz Enikő Éva
10-11Kémia, Lőrincz Enikő Éva
11-12Fizika, Lőrincz Enikő Éva
12-13Fizika, Lőrincz Enikő Éva
13-14Fizika, Lőrincz Enikő Éva
14-15
15-16

Osztálynévsor

Bálint Gyopár
Baló Bulcsú
Bartha Zsofia
Bende Tas-Hunor
Bodor Botond
Botos Hanna
Csiki András
Czirmai Anna
Gábor Renáta Rita
Kocsis Akos-Krisztian
Krecht Hanna Regina
Magyari Anett
Muscalu Hanna
Nemethy Adrienn
Pakocs Adrienn-Petra
Pakucs-Damokos Tamás
Páll Andrea-Hanna
Policsek Hanna
Santha Matyas
Stinghe Szófia-Lejla
Sütő Katinka Nóra
Szabo Zenko
Szász Krisztián
Szebeni-Szabó Mózes Botond
Szőke Timea
Timár Szabolcs
Tök Dalma-Gertrúd
Tompa Flávia-Nóra
Vass Anita




2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)