Română English

XI. A | nincs profil

Osztályfőnök: Vizsuly Tünde

Tanáraink:

Kovács Tünde - Testnevelés
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Kiss Mária - Román nyelv és irodalom
Vizsuly Tünde - Developing communicative skills 3
Vizsuly Tünde - Angol nyelv
Vizsuly Tünde - The Culture and Civilization of the UK and USA
Kedves Laura Rita - Magyar nyelv és irodalom
Dr. Pető Mária - Fizika
Gazdag Ildikó - Közgazdaságtan
Deák Éva - Matematika
Iakab Tibor - Informatika
Ferencz Orsolya - Biológia
Babos Erika Zenkő - Történelem
Pál Tünde - Vallás
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Lőrincz Enikő Éva - Kémia
Kubánda Miklós - Informatika
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Deák Mária - Földrajz

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9Fizika, Dr. Pető Mária
9-10Fizika, Dr. Pető MáriaFizika, Dr. Pető Mária
10-11Kémia, Lőrincz Enikő Éva
11-12
12-13Földrajz, Szőcs Emőke-Anna
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

Balázs Márton
Bodi Erik
Boros Kriszta
Cerchez Diana
Demeter Gergő
Dénes Andor
Gábor Eszter
Gergely Zsolt
Ilyés Norbert István
Imreh István
Incze Péter
Incze Zoltán
Kotró Előd
Kovács Álmos
Kristály Bora
Mathis Bence
Nagy-Bagoly Tamas
Némethi Panna
Parajdi Tarján
Péter Csongor-Attila
Rápolti Erhard
Sándor László-Márk
Szabó János
Szász Csaba Nándor
Szász Gabriella
Téglás Krisztina
Váncsa Gergő


2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)