Română English

Diákok (1268)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.Vacaru Dávid VI. B
2.Vajna Eszter XII. C
3.Vajna Kristóf-Dávid III. A
4.Vajna Máté Soma VII. D
5.Vancea Hanna VII. D
6.Váncsa Ákos VI. B
7.Váncsa Gergő XI. A
8.Váncsa Győző IX. A
9.Váncsa Krisztián V. A
10.Váncsa László XI. C
11.Váncsa Sándor András II. C
12.Váncsa Zsuzsa II. B
13.Váradi Hunor III. A
14.VÁRADI RÉKA V. C
15.Varga Bernadett II. A
16.Varga Csaba X. C
17.Varga Csenge 0. B
18.Varga Dorottya 0. B
19.Varga Henrietta XI. B
20.VARGA KRISTÓF III. C
21.VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN V. C
22.Varga Nóra II. C
23.Varga Olívia Fruzsina III. B
24.Varga Petra-Kata IV. A
25.Vargyas Boróka VI. B
26.Vári Mátyás IX. A
27.Várkuti Fanni 0. C
28.VAS PETRA V. D
29.Vas Tekla Csengelle VII. D
30.Vass Ágota IX. C
31.Vass Anita X. B
32.Vass Árpád-Hunor XI. C
33.Vass Barbara-Nikolette VIII. C
34.Vass-Vitus Aba I. A
35.Váta Anita VII. D
36.Váta Brigitta VII. D
37.Vén-Vinceffy Máté IX. A
38.Veres Ákos Krisztián VII. D
39.Veres Alpár Márk II. A
40.Veres Brigitta VII. C
41.Veres Bulcsú XII. A
42.Veres Hunor I. D
43.Veres Vivien VIII. B
44.Veress Balázs VIII. B
45.Veress Karolina XII. A
46.Veress Kincső IX. A
47.Veress Noa-Alexia X. C
48.Veress Nóra I. D
49.Veress Nóra VI. A
50.Veress Tímea XI. B
51.Vida Frida V. A
52.Vidám Szabolcs X. A
53.Vincze Márk Szabolcs V. E
54.Vinczi Ákos III. C
55.Virág Anna XI. B
56.Virág István Richárd VII. D
57.VIRÁG NIMRÓD V. C
58.Vitus Szabolcs XII. A
59.Vizi Andor XII. A
60.Vizi Attila X. A
61.VIZI MÁTYÁS MÁTÉ VII. B
62.Voicui Csenge-Illangó IV. C
63.Vörös Ábel-Etele XII. A
64.Vörös Lelle-Fruzsina IV. A


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


2021
<MÁJUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)