Română English

Diákok (1216)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.Vacaru Dávid IV. A
2.Vajna Eszter X. C
3.Vajna Kristóf-Dávid I. A
4.Vajna Máté Soma V. D
5.Vajna Nimród Ruben VII. C
6.Vancea Hanna V. D
7.Váncsa E. Ákos IV. B
8.Váncsa Gergő IX. A
9.Váncsa Krisztián III. C
10.Váncsa László IX. C
11.Váncsa Zsuzsa 0. B
12.Váradi Hunor I. A
13.VÁRADI RÉKA III. A
14.Varga Adolf XII. B
15.Varga Bernadett 0. A
16.Varga Csaba VIII. A
17.Varga Henrietta IX. B
18.VARGA KRISTÓF I. C
19.Varga Kriszta-Andrea XII. C
20.VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN III. A
21.Varga Olívia Fruzsina I. B
22.Varga Petra-Kata II. A
23.Vargyas Boróka IV. A
24.Vargyas Szilamér XI. C
25.Varza Ágota-Beáta XII. C
26.VAS PETRA III. D
27.Vas Tekla Csengelle V. D
28.Vass Árpád-Hunor IX. C
29.Vass Barbara-Nikolette VI. C
30.Vass Orsolya XII. B
31.Váta Anita V. D
32.Váta Brigitta V. D
33.Vatany Huba-Szilárd VII. B
34.Vén Gergő-Tivadar XII. A
35.Vén-Vinceffy Máté VII. D
36.Veres Ákos Krisztián V. D
37.Veres Alpár Márk 0. A
38.Veres Brigitta V. C
39.Veres Bulcsú X. A
40.Veres H.-L. Gergő Márk VIII. B
41.Veres L. Anett VIII. B
42.Veres Vivien VI. B
43.Veress Balázs VI. B
44.Veress Gyula-Istvan XII. A
45.Veress Hanna VIII. A
46.Veress Karolina X. A
47.Veress Kincső VII. A
48.Veress Tímea IX. B
49.Veress Zsombor XII. B
50.Vincze Márk Szabolcs III. B
51.Virág Anna IX. B
52.Virág István Richárd V. D
53.VIRÁG NIMRÓD III. A
54.Virág Noémi-Orsolya XII. B
55.Virág Róbert-Lóránd VII. B
56.Vitus Szabolcs X. A
57.Vizi Andor X. A
58.VIZI MÁTYÁS MÁTÉ V. B
59.Vizi T. Attila VIII. C
60.Vlad Orsolya-Noémi VIII. B
61.Vörös Ábel-Etele X. A
62.Vörös Lelle-Fruzsina II. A
63.Vura Rudolf XII. A


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)