Română English

Diákok (1216)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.Tabărța Bernadett-Katalin XII. C
2.Taghavi Jázmin IX. C
3.Tála Rebeka IX. C
4.Tamás Anita-Abigél XI. A
5.Tamás Péter VII. D
6.Tamás Tamara XII. C
7.Tamási Gerda VIII. A
8.TAMÁSI PANNA-FRUZSINA III. A
9.Tamási Petra I. A
10.Tánczos A. Márton-Richárd VIII. B
11.Tankó Ádám 0. A
12.Tankó Hunor XI. C
13.Tankó Karola X. B
14.Tankó Szabolcs X. B
15.Tankó Szabolcs XII. C
16.Taranek Bernadett VII. B
17.Taranek Bernárd 0. A
18.Tatár Ágota VII. D
19.Tatár Bence V. C
20.Téglás Etele X. A
21.Téglás Heléna IX. A
22.Téglás Hunor XII. C
23.Téglás Kristóf-Benedek V. A
24.Téglás Krisztina IX. A
25.Teleki Réka XII. A
26.Terchilă Nébel Gergő V. B
27.Terza Anita V. C
28.TIMÁR BOGLÁRKA V. C
29.Timár Kamilla VI. C
30.Timár Kincső -Beáta XI. C
31.Timár L.-I. Szabolcs VIII. B
32.Timofte Cristian I. B
33.Tischler Blanka VIII. C
34.Tischler Hunor XI. B
35.Tittesz Csanád VI. A
36.Tittesz Csongor XII. A
37.Tódor Ádám VI. A
38.Todor Andrea XI. C
39.Todor Apolka-Adrienn XII. C
40.Tök Dietrich Norbert XI. A
41.Tőkés Zsolt VII. B
42.Tompa György-Kadosa XII. B
43.Tompa T. Flávia-Nóra VIII. C
44.TOÓK NOÉMI I. C
45.Toró Etele XI. A
46.Török Abigél 0. A
47.Török Andrea-Petra III. B
48.Török Anna VI. A
49.Török Anna Abigél V. C
50.Török Bálint VI. A
51.Török Norbert III. C
52.Török Panka IV. C
53.Török Richárd X. C
54.TÖRÖK SZÓFIA III. A
55.Tót Gergő Krisztián VI. A
56.Tóth Attila IV. A
57.Tóth N. Antónia VIII. C
58.Tóth Orsolya VIII. A
59.Tóth Zalán II. A
60.Trăistaru Abigél XII. A
61.Tribel Renáta XII. A
62.Tribel S.F. Tamás VIII. B
63.Trucza Sára VII. D
64.Tudorel Ş. M. Maya IV. B
65.Tunya Lénárd-Sándor IX. C
66.Tunyogi Kata X. A
67.Tűzes Anna V. A
68.Tűzes Dóra II. C
69.Tuzson Gellért X. B


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)