Română English

Diákok (1216)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix VII. C
2.Salamon Eszter-Júlia XI. A
3.Salamon Orsolya-Biborka IV. B
4.Sale-Roth Edward XII. C
5.Sándor Kinga III. C
6.Sándor László-Márk X. A
7.Sándor Mátyás-Attila VIII. B
8.Sándor Orsolya VII. A
9.SANDU CSANÁD IV. D
10.Sandu Franciska V. C
11.Sandu Patricia 0. D
12.Santha Matyas IX. B
13.Sántha Orsolya V. C
14.Savin Marian-Junior VII. B
15.SAVIN MATEO 0. B
16.SCHREK NORBERT IV. A
17.Schrek Timea VIII. A
18.SEBESTYÉN ANTÓNIA VI. C
19.Serbán Barbara VI. D
20.SERBÁN MÁRK-KRISZTIÁN IV. A
21.Seres Renáta VII. C
22.Seres Róbert VII. C
23.Siklódi Abigél VI. A
24.Siklódi Máté Endre VIII. C
25.Sikó Zoltán VIII. C
26.Simion Emőke XII. C
27.Simon Andrea VIII. B
28.Simon Anita Edina V. A
29.Simon Cintia Timea VIII. C
30.Simon Csaba Jenő VI. B
31.Simon Dávid-Nándor V. B
32.Simon Gergő-Bálint XII. B
33.Simon Johanna VII. A
34.SIMON JÓZSEF 0. B
35.SIMON LEVENTE -LAMBERT IV. A
36.Simon Magor XII. C
37.Simon Nikol Fatima IV. C
38.Simon Otilía Réka III. A
39.Simon Samu V. A
40.Simon Stefánia III. A
41.SIMON SZILÁRD KÁZMÉR 0. B
42.Simon Tege V. B
43.Simon-Zsók Anett XI. A
44.Sinka Hanga-Kitti VI. D
45.Sipos Zenkő-Zenobia VIII. B
46.Sipos-Ferencz Iringó V. C
47.SOLYMOSI BALÁZS IV. D
48.Sorbán Ágota XI. B
49.Sorbán Boglárka XI. B
50.Sorbán Dorottya VIII. C
51.Sorbán Tamás II. B
52.Stanciui László-Zsombor VI. A
53.Stefán Anna-Mária VIII. A
54.Stegbauer Boglárka VII. A
55.Stinghe Szófia-Lejla IX. B
56.Stoica Ádám Botond V. B
57.Sükösd Ágota IX. C
58.Sütő Barna VIII. C
59.Sütő Katinka Nóra IX. B
60.Sütő Kriszta VIII. C
61.Sütő Kriszta-Zsófia XII. B
62.Sylvester Adrienn VIII. C
63.Sylvester Eszter II. A
64.Szabaday Roland XI. A
65.Szabados Andrea VIII. D
66.Szabó Anna VIII. D
67.Szabó Anna-Rebeka V. B
68.Szabó Bence I. A
69.Szabó Bojta Bence I. A
70.Szabó Dorka VIII. B
71.Szabó Dorka I. C
72.Szabó Erika-Krisztina XI. C
73.Szabó Eszter IX. C
74.Szabó Hanna Fruzsina VI. B
75.Szabó János X. A
76.Szabó Krisztina Vanesza VIII. C
77.SZABÓ MAJA VI. A
78.Szabó Mátyás- Bende 0. A
79.Szabó Nikole XII. C
80.Szabó Norbert Szabolcs VI. B
81.Szabó Örs Csanád 0. D
82.Szabó Orsolya X. C
83.Szabó Petra X. C
84.Szabó Renáta XII. C
85.Szabó Róbert XI. B
86.Szabó Tas Roland III. A
87.Szabo Zenko IX. B
88.Szabó-Kádár Viola II. B
89.Szakács Eszter V. C
90.Szakács Kincső I. C
91.SZAKÁCS MÁTÉ 0. B
92.Szaniszló Kristóf Erik V. A
93.Szántó Ádám III. C
94.Szántó Anita XII. C
95.Szántó Csenge Adrienn VI. D
96.Szántó Kincső I. C
97.SZÁRAZ ERIK IV. A
98.Szász Arnold VIII. C
99.Szász Budai Frida VI. D
100.Szász Csaba Nándor X. A
101.Szász Cynthia-Klaudia XII. C
102.SZÁSZ EDINA II. C
103.Szász Gabriella X. A
104.Szász Hanna Nóra VIII. D
105.SZÁSZ HUNOR IV. D
106.Szász Kincső IV. C
107.Szász Krisztián IX. B
108.Szász Nóra Alexa VIII. C
109.Szász Renáta XII. C
110.Szász Tímea VII. C
111.SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS IV. D
112.Szász-Fábián Fanni XI. B
113.SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA II. C
114.Szávuly Zsanett III. B
115.Szávuly Zselyke VI. C
116.Szávuy Anita XII. C
117.Szebeni Gergő VI. D
118.Szebeni Janka 0. C
119.Szebeni-Szabó Ábris VII. A
120.Szebeni-Szabó Mózes Botond IX. B
121.SZEGETI KRISZTIÁN IV. D
122.SZEGETI ZSOMBOR IV. D
123.SZÉKELY HANNA II. C
124.Székely Hunor VIII. C
125.Székely Nemes Sára I. B
126.Székely Nikolett IX. C
127.Székely Szende VIII. A
128.Székely-Tóbiás Anett III. C
129.Szeles Vivienn-Zsuzsánna IX. C
130.Szén László-Alpár VIII. A
131.Szén Tamás-Lajos X. B
132.Szentes Ádám XII. B
133.SZENTES ÁGNES IV. A
134.Szenyes Emil XI. C
135.Szép Áron VI. C
136.Szép Bendegúz I. B
137.Szép Rebeka 0. C
138.Szigyártó Nicholás-Róbert I. B
139.Szilágyi Abigél XI. A
140.SZILÁGYI DORKA IV. A
141.Szilágyi Dorka XII. B
142.Szilágyi Hanna X. C
143.Szilágyi Kincső-Henrietta III. C
144.Szilágyi Levente VIII. C
145.Szilágyi Norbert VIII. A
146.Szilágyi-Nagy Nándor IX. A
147.Szilágyi-Nagy Zétény XI. A
148.Szimma Hunor XII. A
149.Szőcs Gellért Zsolt X. B
150.SZŐCS IZABELLA IV. A
151.Szőcs Johanna Csilla V. C
152.Szőcs Petra Kincső I. C
153.Szőcs Tímea VI. C
154.Szőke Szabina XII. B
155.Szőke Timea IX. B
156.Szonda Gergő X. B
157.Szonda Regő VI. D
158.Sztáncsuj Gergely V. B
159.Sztáncsuj Réka VII. A
160.Sztojka Csanád VII. B


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
2020
<JÚLIUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)

XVIII. Tudományos Esszépályázat
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

XIII. Tudományos Poszterverseny
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

A vezetőtanács közleménye a végzősök ballagásáról
(2020-04-29, Dobra Judit)