Română English

Diákok (1216)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.Sáfrány-Joó Erzsébet-Beátrix VI. C
2.Salamon Csongor XII. A
3.Salamon Eszter-Júlia X. A
4.Salamon Orsolya-Biborka III. B
5.Sale-Roth Edward XI. C
6.Sándor Kinga II. C
7.Sándor László-Márk IX. A
8.Sándor Mátyás-Attila VII. B
9.Sándor Orsolya VI. A
10.Sándor Szidónia XII. C
11.SANDU CSANÁD III. D
12.Sandu Franciska IV. C
13.Sántha Orsolya IV. C
14.Sántha Róbert XII. B
15.Savin Marian-Junior VI. B
16.SCHREK NORBERT III. A
17.Schrek Timea VII. A
18.SEBESTYÉN ANTÓNIA V. C
19.Serbán Barbara V. D
20.SERBÁN MÁRK-KRISZTIÁN III. A
21.Seres Renáta VI. C
22.Seres Róbert VI. C
23.Siklódi Abigél V. A
24.Siklódi Máté Endre VII. C
25.Sikó Zoltán VII. C
26.Simion Emőke XI. C
27.Simon Andrea VII. B
28.Simon Cintia Timea VII. C
29.Simon Cs. Anita Edina IV. B
30.Simon Csaba Jenő V. B
31.Simon Dávid-Nándor IV. A
32.Simon Gergő-Bálint XI. B
33.Simon Gy. Samu IV. B
34.Simon Johanna VI. A
35.SIMON LEVENTE -LAMBERT III. A
36.Simon Magor XI. C
37.Simon Nikol Fatima III. C
38.Simon Otilía Réka II. A
39.Simon Stefánia II. A
40.Simon Tege IV. C
41.Simon-Zsók Anett X. A
42.Sinka Hanga-Kitti V. D
43.Sinkler-Németh Zsófia-Petra XII. C
44.Sipos Zenkő-Zenobia VII. B
45.Sipos-Ferencz Iringó IV. C
46.SOLYMOSI BALÁZS III. D
47.Sorbán Ágota X. B
48.Sorbán Dorottya VII. C
49.Sorbán Tamás I. B
50.Sorbán Z. Boglárka X. B
51.Stanciui László-Zsombor V. A
52.Stefán Anna-Mária VII. A
53.Sükösd Zs.-I. Ágota VIII. C
54.Sütő Barna VII. C
55.Sütő Kriszta VII. C
56.Sütő Kriszta-Zsófia XI. B
57.Sylvester Adrienn VII. C
58.Sylvester Eszter I. A
59.Szabaday Roland X. A
60.Szabados Andrea VII. D
61.Szabó Anna VII. D
62.Szabó Anna-Rebeka IV. A
63.Szabó Áron XII. A
64.Szabó Bence 0. A
65.Szabó Bojta Bence 0. A
66.Szabó Dorka VII. B
67.Szabó Erika-Krisztina X. C
68.Szabó Hanna Fruzsina V. B
69.Szabó Jámos IX. A
70.Szabó Krisztina Vanesza VII. C
71.SZABÓ MAJA V. A
72.Szabó Nikole XI. C
73.Szabó Norbert Szabolcs V. B
74.Szabó Orsolya IX. C
75.Szabó Petra IX. C
76.Szabó R. Dorka 0. C
77.Szabó Renáta XI. C
78.Szabó Róbert X. B
79.Szabó Sarah I. B
80.Szabó Tas Roland II. D
81.Szabó-Kádár Viola I. B
82.Száfta A. Heléna IV. B
83.Száfta Anna-Antónia XII. B
84.Szakács Eszter IV. A
85.Szakács L. Kincső 0. C
86.Szaniszló Sz. D. Kristóf Erik IV. B
87.Szántó Ádám II. C
88.Szántó Anita XI. C
89.Szántó Csenge Adrienn V. D
90.Szántó Zs. Kincső 0. C
91.SZÁRAZ ERIK III. A
92.Száraz Trisztán VIII. A
93.Szász Arnold VII. C
94.Szász Budai Frida V. D
95.Szász Csaba Nándor IX. A
96.Szász Cynthia-Klaudia XI. C
97.Szász Edina XII. C
98.SZÁSZ EDINA I. C
99.Szász Gabriella IX. A
100.Szász Gyula XII. C
101.Szász Hanna Nóra VII. D
102.SZÁSZ HUNOR III. D
103.Szász I. István Nimród IV. B
104.Szász Kincső III. C
105.Szász Nóra Alexa VII. C
106.Szász Renáta XI. C
107.Szász Tímea VI. C
108.Szász Timea-Orsolya XII. B
109.SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS III. D
110.Szász-Fábián Fanni X. B
111.SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA I. C
112.Szávuly Zsanett II. B
113.Szávuly Zselyke V. C
114.Szávuy Anita XI. C
115.Szebeni Gergő V. D
116.Szebeni-Szabó Ábris VI. A
117.Szebeni-Szabó Mózes Botond VIII. C
118.SZEGETI KRISZTIÁN III. D
119.SZEGETI ZSOMBOR III. D
120.Székeli Helga XII. A
121.Székely Á.-L. Nikolett VIII. B
122.SZÉKELY HANNA I. C
123.Székely Hunor VII. C
124.Székely Nemes Sára 0. B
125.Székely Szende VII. A
126.Székely-Tóbiás Anett II. C
127.Szeles Áron XII. C
128.Szeles Vivienn-Zsuzsánna VIII. A
129.Szén László-Alpár VII. A
130.Szén Tamás-Lajos IX. B
131.Szentes Ádám XI. B
132.SZENTES ÁGNES III. A
133.Szenyes Emil X. C
134.Szép Áron V. C
135.Szép Bendegúz 0. B
136.Szigyártó Nicholás-Róbert 0. B
137.SZILÁGYI DORKA III. A
138.Szilágyi Dorka XI. B
139.Szilágyi Hanna IX. C
140.Szilágyi J.-P. Abigél X. B
141.Szilágyi Kincső-Henrietta II. C
142.Szilágyi Levente VII. C
143.Szilágyi Norbert VII. A
144.Szilágyi-Nagy S. Nándor VIII. C
145.Szilágyi-Nagy Zétény X. A
146.Szimma Hunor XI. A
147.Szőcs D. Johanna Csilla IV. B
148.Szőcs Gellért Zsolt IX. B
149.SZŐCS IZABELLA III. A
150.Szőcs J. Petra Kincső 0. C
151.Szőcs Tímea V. C
152.Szőke B. Timea VIII. C
153.Szőke Szabina XI. B
154.Szonda Gergő IX. B
155.Szonda Regő V. D
156.Sztáncsuj Gergely IV. A
157.Sztáncsuj Réka VI. A
158.Sztojka Csanád VI. B
159.Sztojka Roland XII. A


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)