Română English

Diákok (1268)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.MADÁR ANDOR ATTILA VII. B
2.Madár Henrietta II. A
3.Magyari Anett X. B
4.Magyari Rajmond VI. A
5.Magyarosi Anna VIII. A
6.Magyarosi Dalma/Zsuzsanna VI. C
7.Magyarósi Szabina XI. C
8.Manția Ábel I. A
9.MANŢIA LILLA VII. C
10.Manția Mátyás I. A
11.Maracineanu Andreea-Ana XII. C
12.Marhát Antónia XII. B
13.MÁRK GELLÉRT V. C
14.Márkosi Lili X. A
15.Márkosi Magor IV. B
16.Marosi István VIII. A
17.Marosi Levente XII. A
18.Maroti Magor-Örs III. A
19.Maroti Zalán 0. C
20.Marton Bendegúz 0. B
21.Márton Eszter IX. B
22.Máté Ákos VIII. B
23.Máté Bence VI. C
24.Máté Szilamér V. B
25.Máthé Adrienn I. D
26.Máthé Ágnes V. B
27.MÁTHÉ BENCE V. B
28.Máthé Ervin VIII. C
29.Máthé Eszter I. C
30.Máthé Orsolya VII. A
31.Mathis Bence XI. A
32.Mátyás Attila VIII. A
33.Mátyás Emese X. A
34.MÉDER HUNOR VII. B
35.Méder Szabolcs V. A
36.Mihály Hunor I. D
37.Mihály Iringó I. A
38.Mihály Zsanett Adrienn II. D
39.Mikes Miklós Benedek I. A
40.Miklós Janka IX. A
41.Mikó Kincső Panna II. A
42.Mikó Zenkő 0. D
43.Mocan Karola XII. B
44.Modena Samuel II. C
45.Moldvai Személy Petra III. A
46.Molnár Aporka XI. B
47.Molnar David X. A
48.MOLNÁR ETELE VII. C
49.Molnár Lelle Ágota II. A
50.MOLNÁR MAKÓ V. D
51.Molnár Máté-Balázs VIII. C
52.Molnár Sára I. A
53.Molnár Timea XI. C
54.Molnár Zalán VI. B
55.Morea Alexandra IX. B
56.Moroianu Ana X. C
57.Mózes Abigél XI. B
58.Műller Orsolya X. C
59.Muntyán Gréta 0. E
60.Muntyán Ivett I. D
61.Muntyán-Nagy Marót II. C
62.Muntyán-Nagy Zorka VI. B
63.Muraru Paula XI. C
64.Muscalu Hanna X. B
65.Muscalu Marius IV. C


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


2021
<MÁJUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)