Română English

Diákok (1216)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.MADÁR ANDOR ATTILA V. B
2.Madár Henrietta 0. A
3.Magyari A. Cs. Rajmond IV. B
4.Magyari A.-Cs. Anett VIII. B
5.Magyari F. Nimród VIII. C
6.Magyarosi Anna VI. A
7.Magyarosi Dalma/Zsuzsanna IV. A
8.Magyarósi Szabina IX. C
9.Man Rebeka XII. A
10.MANŢIA LILLA V. C
11.Maracineanu Andreea-Ana X. C
12.Marhát Antónia X. B
13.MÁRK GELLÉRT III. A
14.Márk Henrietta XI. C
15.Márkosi Lili VIII. A
16.Márkosi Magor II. B
17.Marosi Levente X. A
18.Maroti Magor-Örs I. A
19.Márton Eszter VII. D
20.Máté A. Bence IV. B
21.Máté Ákos VI. B
22.Máté Szilamér III. B
23.Máté Zsadány XII. A
24.Máthé Ágnes III. B
25.MÁTHÉ BENCE III. D
26.Máthé Ervin VI. C
27.Máthé Orsolya V. A
28.Mathis Bence IX. A
29.Mátyás Adrienn XII. A
30.Mátyás Ágnes-Hanna XII. B
31.Mátyás Attila VI. A
32.Mátyás D.L. Emese VIII. C
33.Mátyás Johanna X. B
34.Mátyás Panna II. B
35.MÉDER HUNOR V. B
36.Méder Szabolcs III. C
37.Mezei Zenkő II. C
38.Mihály Bottyán VII. B
39.Mihály Zsanett Adrienn 0. D
40.Mihály Zsanett Adrienn 0. D
41.Miklós Csenge XI. A
42.Miklós Janka VII. D
43.Miklós Roland-Faysal-Sultan XI. A
44.Mikó Kincső Panna 0. A
45.Mocan Sz.-L. Karola X. B
46.Modena A. Samuel 0. C
47.Moldvai Személy Petra I. A
48.Molnár Aporka IX. B
49.Molnár Bulcsú VII. A
50.MOLNÁR ETELE V. C
51.Molnár Lelle Ágota 0. A
52.MOLNÁR MAKÓ III. D
53.Molnár Máté-Balázs VI. C
54.Molnár Melinda VII. B
55.Molnár Timea IX. C
56.Molnár Zalán IV. C
57.Molocia Beatrix XI. C
58.Morea Alexandra VII. B
59.Mózes Abigél IX. B
60.Muntyán-Nagy Gy. Marót 0. C
61.Muntyán-Nagy Zorka IV. C
62.Muraru Paula IX. C
63.Muscalu Hanna VIII. A
64.Muscalu Marius II. C


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)