Română English

Diákok (1268)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.Kacsó Farkas-Richárd 0. B
2.Kádár - Némethi Nicole 0. C
3.Kádár Dorka IX. C
4.KÁDÁR KRISZTA V. E
5.Kádár Noémi X. A
6.Kádár Zakariás XII. C
7.Kanabé Bence - Botond 0. C
8.Kányádi Anita X. C
9.Kányádi Máté 0. D
10.Kányádi Mihály II. B
11.Kanyó Apolka- Anita IV. C
12.Kanyó Bernadette XII. C
13.Kanyó Blanka 0. D
14.Kanyó Zséda Rebeka II. D
15.Karácsony Adrienn XI. C
16.Karácsony Renáta Boglarka I. D
17.Kari Ákos VIII. B
18.Kari Johanna IV. A
19.Kászoni Zsófia- Boglárka 0. E
20.Kátai Anna VIII. A
21.Kátai Boldizsár IV. B
22.Katai Hanna X. A
23.Kató Balázs XI. B
24.Kedves Áron-Árpád XII. C
25.Kelemen Ákos II. D
26.Kelemen Brigitta VIII. C
27.KELEMEN EDUÁRD-GELLÉRT III. C
28.Kelemen Magor 0. E
29.Kelemen Renáta XII. C
30.Kerekes Hunor XI. C
31.Keresztes Csongor IV. A
32.Kernászt Sára VIII. A
33.Kese Aba III. B
34.Kese Bianka Timea IV. B
35.Kicsi Kristóf Levente I. C
36.Kicsid Anna Rebeka VII. B
37.KINCSES ANDRÁS III. C
38.Kincses Péter I. D
39.Kinda Jázmin IV. B
40.Király Ádám VI. A
41.Kis-Vizoli Karsaly II. D
42.Kis-Vizoli Kevend IV. A
43.KISGYÖRGY ÁGOTA VII. C
44.Kisgyörgy Apor VIII. C
45.Kisgyörgy Gergely VIII. B
46.Kisgyörgy Gréta VI. C
47.Kisgyörgy Hunor XI. B
48.Kisgyörgy Zoltán XII. A
49.Kiss Ábel V. B
50.Kiss Adrien V. A
51.Kiss Adrienn I. D
52.Kiss Ákos V. B
53.Kiss Csongor VII. D
54.KISS DÁVID V. B
55.Kiss Dorottya 0. A
56.Kiss Flóra III. A
57.Kiss Gergely I. C
58.Kiss Henrietta III. B
59.Kiss Regő 0. E
60.Klein Kristóf 0. B
61.Klozer Andrea VII. B
62.Klozer Dávid II. B
63.Kocsis Akos-Krisztian X. B
64.KOCSIS ANASZTÁZIA I. B
65.Kocsis Boglárka VIII. B
66.Kocsis Kata VI. B
67.Kocsis Kinga-Katalin XII. C
68.Kocsis Maya-Barbara 0. B
69.Kocsis Tekla II. C
70.Kocsis Ünige 0. B
71.Kolcza Dávid-Attila VI. A
72.Kolcza Gyopár Zenkő V. A
73.Kolcza Hella-Melinda VIII. B
74.Kolcza Krisztián 0. C
75.Kölcze Kriszta III. B
76.Költő Dorka Hanna XII. C
77.Költő Kincső XII. B
78.Kolumbán Bence 0. B
79.Kőmíves Hanna Rebeka 0. D
80.KONCZ BLANKA I. B
81.Koncz Gyopárka I. A
82.Kondra Magor Tibor I. D
83.Kónya Helén II. D
84.Konya Zsanett VI. B
85.Koós Adrienn VI. C
86.Kopacz Boróka 0. C
87.Köpe Csaba II. D
88.Koszta Andrea XII. A
89.Koszta-Rab Zoltán I. A
90.Kotró Előd XI. A
91.Kotró Nándor IX. A
92.Kotró-Kosztándi Anna XII. A
93.KOTRÓ-KOSZTÁNDI BALÁZS V. D
94.Kotró-Kosztándi Gellért X. A
95.Kovács Aba IX. B
96.Kovács Álmos XI. A
97.Kovács Anett VII. A
98.Kovács Anna II. C
99.Kovács Anna Regina IX. C
100.Kovács Anna-Boróka IV. B
101.KOVÁCS BOGLÁRKA VII. D
102.Kovács Boglárka VI. B
103.Kovács Csengelle IV. A
104.KOVÁCS IMRE-ZALÁN V. C
105.Kovács Kadosa VI. A
106.Kovács Kata I. A
107.Kovács Koppány X. C
108.Kovács Máté VII. C
109.Kovács Nándor IX. C
110.Kovács Orsolya III. A
111.Kovács Patrik VIII. A
112.Kovács Petra XII. B
113.Kovács Sára IX. A
114.Kővári Timea 0. E
115.Kovasch Kristóf VII. C
116.Kozma Boglárka XII. B
117.Kozma Gergő Károly I. C
118.Kozsokár Gergő X. A
119.Krecht Beáta Kriszta IX. C
120.Krecht Hanna Regina X. B
121.Krecht Henriett XI. B
122.Krecht Maya Lilla IX. B
123.Kristály Bora XI. A
124.Kristály Sára II. A
125.Kristály Szilárd IV. C
126.Kristó Kriszta-Xénia 0. C
127.Krizbai Adrienn VIII. C
128.Krizbai Zsanett VIII. C
129.KURTA ÁKOS III. C
130.Kurta Noémi-Borbála XII. C
131.KURTA REBEKA V. E
132.Kurta Zalán I. A
133.Kurucz Botond-Csanád IX. C


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


2021
<MÁJUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)