Română English

Diákok (1268)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.Gabor Cristian I. D
2.Gábor Eszter XI. A
3.Gábor Hanna IX. A
4.Gábor Renáta Rita X. B
5.Gabos Attila XII. C
6.Gácz Dorottya VII. A
7.Gáj Dengezik László VI. C
8.Gajai Fanni 0. D
9.Gajai Petra III. A
10.Gal Anita IX. B
11.Gál Bence VIII. A
12.GAL DAVID V. D
13.Gál Hanna 0. E
14.Gál Ilka-Boróka VI. B
15.Gál László VII. D
16.Gál Noémi X. A
17.Gál Szilárd VI. B
18.Gálicza Ervin X. A
19.Gáll Milán-Richárd V. D
20.Gáll Tamás XII. C
21.Gáspár Oláh Anita VII. B
22.GAZDA ESZTER ANNA III. C
23.Gazda László-Botond VI. B
24.Gecse Boróka 0. A
25.Gecse Orsolya 0. B
26.Geréd Artúr XI. B
27.Geréd Hanna-Barbara VII. D
28.Gergely Abigél X. A
29.Gergely Ágnes VI. C
30.Gergely Anna Petra V. A
31.GERGELY TIMEA VII. D
32.Gergely Zsolt XI. A
33.Ghiorghică András-Krisztián V. E
34.Giráncsi Hunor VIII. B
35.Gocz Andrea-Zsanett VIII. C
36.Gocz Antónia VI. B
37.Gödri Gergő VII. B
38.Gödri Ünige-Abigél XII. B
39.Gödri-Martis Huba X. A
40.Göncz Márton II. C
41.Görbe Dóra Gabriella XI. C
42.Göröcs Tas-Nimród XII. A
43.Gruia Zsolt V. D
44.Grüman Ádám I. A
45.Grüman- Csiki Benett 0. A
46.Gurău - Bartalis Lara 0. C
47.GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER III. C
48.Gyárfás Tímea VIII. B
49.Gyárfás Zsolna Dorottya V. A
50.Gyenge Szabolcs XI. C
51.Gyöngyösi Renáta II. D
52.Györbiró Dorottya 0. D
53.György Bence Attila I. C
54.György Burián Boróka Léna VI. A
55.György- Szakács Előd I. A
56.György-Burián Barbara-Mása II. B
57.Györgyilyés Bence III. A
58.Gyulai Hunor IV. A


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


2021
<MÁJUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)