Română English

Diákok (1268)

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1.Daczó-Füzi Loránt V. D
2.Dallos Ádám 0. B
3.DÁLNOKI ANITA-DORKA V. C
4.Dálnoki Hunor III. B
5.Damokos Zsófia X. C
6.Dan András IV. C
7.Dancs Ádám-Zsolt IX. A
8.Dancs Benedek III. A
9.Dancs Krisztián XII. A
10.DANCS MÁTÉ V. C
11.Daragus Csanád-Dávid IV. B
12.Daragus Lilla Zsófia I. C
13.Dávid Bíborka IV. B
14.Dávid Loránd X. A
15.Dávid Mátyás VI. A
16.Deák Benjamin- Bence VII. B
17.Deák Csanád XI. C
18.Deák Erika-Réka IX. C
19.DEÁK LÁSZLÓ-ÁBEL III. C
20.Deák Roland-Botond VIII. A
21.Deák Zalán-Gyárfás IV. A
22.Debreczi Debora II. A
23.Debreczi Hanna IX. C
24.Delne Kristóf V. D
25.Deme Larisa-Annamaria IX. A
26.Demény Ágnes XI. B
27.Demeter Ábel-Bence XII. A
28.Demeter Ákos-Márk IX. C
29.DEMETER BALÁZS I. B
30.Demeter Bendegúz V. E
31.Demeter Gergő XI. A
32.Demeter László IV. A
33.Demeter Soma V. E
34.Demjén Adorján 0. C
35.Dénes Andor XI. A
36.Dénes Emese VII. A
37.Dénes Ivett-Xénia XII. C
38.Dénes Magor XII. C
39.Dénes Pálma IX. C
40.Depner Edina XI. C
41.Deregan Andrea-Laura IX. C
42.Dézsi Aba-Alfréd VI. C
43.Dézsi József-Milán XII. B
44.Dóczé Beáta Hajnalka XI. B
45.Dombora Ágnes II. C
46.Domokos Boróka 0. D
47.Domokos Hunor-Tas VIII. C
48.Donáth Boglárka I. A
49.Donáth Henrietta 0. E
50.Donáth Lara VI. A
51.Donáth Tas VIII. C
52.Dosa Csanád VIII. C
53.DOSA CSILLA III. C
54.Dulló Karola V. B
55.Dulló Zalán-Márton XII. A
56.Dumitrescu Alexia Sofia V. E
57.Dumitrescu Kriszta 0. A
58.Dumitru Izabella XI. B


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z


2021
<MÁJUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)