Română English

Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)

http://www.szekelymikokollegium.ro/index.php?esemeny=273



A csapat tagjai

Derzsi Hunor (2017-2020)
Deák Roland-Botond (2019-2020)
Deák Roland-Botond (2019-2020)
Tittesz Csanád (2019-2020)
Tittesz Csanád (2019-2020)
Balog Milán (2019-2020)
Balog Milán (2019-2020)
Deák Benjamin- Bence (2019-2020)
Deák Benjamin- Bence (2019-2020)
Nikula Milán Márk (2019-2020)
Nikula Milán Márk (2019-2020)
Seres Róbert (2019-2020)
Seres Róbert (2019-2020)

A csapat tagjai voltak

Kovács Tünde (2004-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2020) [ felkészítő tanár]
(2001-2001)
Fazakas Gergő Nándor (2004-2020)
Deák Csanád (2015-2018)
Bende Bence (2015-2019)
Máthis Mátyás István (2015-2016)
Bende Bence (2015-2019)
Kovács Koppány (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2015-2019)
Kovács Koppány (2015-2019)
Bartok Loránd (2015-2016)
Téglás Béla (2015-2016)
Szabó Tas (2015-2016)
Hirni Botond (2015-2016)
Hirni Előd (2015-2016)
Baricz Henrik Roland (2015-2016)
Tankó Hunor (2015-2020)
Tamás Ákos (2015-2016)
Bartók Mátyás (2015-2016)
Mathis Bence (2015-2018)
Benkő Zsolt (2015-2019)
Kádár Attila Hunor (2015-2016)
Deák Csanád (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Imreh István (2016-2018)
Incze Péter (2016-2018)
Mathis Bence (2016-2018)
Nagy Botond Csongor (2016-2018)
Szonda Gergő (2016-2018)
Váncsa László (2016-2018)
Deák Csanád (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Ötvös Mózes-Tas (2016-2017)
Kovács Koppány (2016-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Mathis Bence (2017-2018)
Kovács Koppány (2017-2019)
Derzsi Hunor (2017-2017)
Fazakas Gergő Nándor (2017-2020)
Incze Péter (2017-2018)
Szonda Gergő (2017-2018)
Benkő Zsolt (2017-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2017-2019)
Gödri-Martis Huba (2017-2019)
Váncsa László (2017-2018)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Imreh István (2017-2018)
Kovács Nándor (2018-2020)
Kondrád Botond István (2018-2020)
Szén László-Alpár (2018-2020)
Ivácson Gergő (2018-2020)
Fazakas Gergő Nándor (2018-2020)
Kondrád Botond István (2019-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Szén László-Alpár (2019-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Szén László-Alpár (2019-2020)
Kondrád Botond István (2019-2020)
Kovács Nándor (2019-2020)

Eredmények

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi, - I. hely

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - II. hely

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - I. hely

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei, - II. hely

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2020-02-23, Labdarúgó bajnokság V-VIII. osztályos fiúk , Testnevelés, Megyei, - II. hely

2020
<SZEPTEMBER>
H7142128
K18152229
Sz29162330
Cs3101724
P4111825
SZ5121926
V6132027

Ösztöndíjak
(2020-10-03, Tarczi Éva Tímea)

ÉRDEKES VERSENYEK, Projektek 2020
(2020-09-30, Dr. Pető Mária)

Online oktatás
(2020-09-23, Gábor Béla)

Szeptember 21-től sárga forgatókönyv a Mikóban
(2020-09-18, Dobra Judit)

Tanszersegély
(2020-09-16, Tarczi Éva Tímea)

Pénzügyi támogatás líceumi diákoknak
(2020-09-15, Tarczi Éva Tímea)

Az előkészítő osztályosok tanévkezdése
(2020-09-10, Dobra Judit)

Tudnivalók a 2020–2021. iskolai év indításáról
(2020-09-10, Dobra Judit)

A szülők figyelmébe
(2020-09-02, Márton Csaba)

IX. osztályok
(2020-09-01, Kubánda Miklós)

Különbözeti vizsgák
(2020-09-01, Kubánda Miklós)

Beiratkozási tudnivalók kilencedik osztályba
(2020-07-10, Tarczi Éva Tímea)