Română English

Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)

http://www.szekelymikokollegium.ro/index.php?esemeny=273



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2015-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2019) [ felkészítő tanár]
Fazakas Gergő Nándor (2017-2019)
Fazakas Gergő Nándor (2018-2019)
Ivácson Gergő (2018-2019)
Ivácson Gergő (2019-2019)
Ivácson Gergő (2019-2019)
Szén László-Alpár (2019-2019)
Szén László-Alpár (2019-2019)
Szén László-Alpár (2018-2019)
Derzsi Hunor (2017-2019)
Kondrád Botond István (2019-2019)
Kondrád Botond István (2019-2019)
Kondrád Botond István (2018-2019)
Kovács Nándor (2018-2019)
Deák Roland-Botond (2019-2019)
Deák Roland-Botond (2019-2019)
Tittesz Csanád (2019-2019)
Tittesz Csanád (2019-2019)
Balog Milán (2019-2019)
Balog Milán (2019-2019)
Deák Benjamin- Bence (2019-2019)
Deák Benjamin- Bence (2019-2019)
Nikula Milán Márk (2019-2019)
Nikula Milán Márk (2019-2019)
Seres Róbert (2019-2019)
Seres Róbert (2019-2019)

A csapat tagjai voltak

Kovács Tünde (2004-2004) [ felkészítő tanár]
(2001-2001)
Fazakas Gergő Nándor (2004-2004)
Bende Bence (2015-2019)
Kovács B. Koppány (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Deák Csanád (2015-2018)
Bende Bence (2015-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2015-2019)
Kovács B. Koppány (2015-2019)
Benkő L. Zsolt (2015-2019)
Mathis Bence (2015-2018)
Szabó Tas (2015-2016)
Téglás Béla (2015-2016)
Kádár Attila Hunor (2015-2016)
Hirni Botond (2015-2016)
Bartok Loránd (2015-2016)
Hirni Előd (2015-2016)
Baricz Henrik Roland (2015-2016)
Tankó Hunor (2015-2016)
Tamás Ákos (2015-2016)
Bartók Mátyás (2015-2016)
Máthis Mátyás István (2015-2016)
Incze Péter (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Deák Csanád (2016-2018)
Kovács B. Koppány (2016-2019)
Ötvös M.-T. Mózes-Tas (2016-2017)
Váncsa László (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Deák Csanád (2016-2018)
Imreh István (2016-2018)
Nagy Botond Csongor (2016-2018)
Mathis Bence (2016-2018)
Szonda Gergő (2016-2018)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Derzsi Hunor (2017-2017)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Gödri-Martis Huba (2017-2019)
Benkő L. Zsolt (2017-2019)
Incze Péter (2017-2018)
Szonda Gergő (2017-2018)
Váncsa László (2017-2018)
Imreh István (2017-2018)
Mathis Bence (2017-2018)
Kovács B. Koppány (2017-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2017-2019)

Eredmények

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi, - I. hely

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - II. hely

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - I. hely

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei, - II. hely

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2019-10-19, Barátság Kupa- labdarúgó torna , testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2019
<NOVEMBER>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V3101724

Jubileumi rendezvények november 21-én
(2019-11-21, Dobra Judit)

Ady Endre-ösztöndíj
(2019-11-12, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

TUDEK 2019-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 201-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

XXIX. IFJÚSÁGI TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS TEHETSÉG
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

Villámcsődület
(2019-10-25, Forreiter Csilla-Éva)

OKTÓBER 23-i emlékünnepség
(2019-10-23, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2019-10-14, Forreiter Csilla-Éva)

Rendhagyó irodalomóra Marosán Csaba színművésszel
(2019-10-11, Szonda Gergő)

Átláthatóság
(2019-10-01, Dr. Kondor Ágota)

Nyilas Misi Ösztöndíj
(2019-09-09, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)