Română English

Tetratlon csapat

Czirmai Janka - Mester-Nagy Beáta - Daczó Attila - Farkas Ádám



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2015-2021) [ felkészítő tanár]
Veres Kincső (2019-2021)
Csog Szabolcs (2017-2021)
Incze Beáta-Boglárka (2019-2021)
Seres Róbert (2019-2021)
Seres Renáta (2019-2021)

A csapat tagjai voltak

Latzin Edit (2000-2012) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnal (2000-2013) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2020) [ felkészítő tanár]
Czirmai Janka (2008-2016)
Veress Hanna (2016-2019)
Nagy Botond Csongor (2016-2018)
Czirmai Anna (2016-2019)
Szilágyi Abigél (2016-2017)
Bálint Krisztina (2016-2019)
Incze Péter (2016-2018)
Tyihák I. István-Norbert (2016-2017)
Mathis Bence (2016-2018)
Veress Kincső (2016-2020)
Kánya Z. Zakariás (2016-2017)
Sibianu János Márk (2017-2018)
Kásás I. Dávid (2017-2019)
Szász Richard (2017-2018)
Szilágyi Leyla-Ágota (2017-2018)
Szabados Adrienn (2017-2018)
Balogh Antónia (2017-2019)
Bocz Zsanett Kriszta (2017-2018)
Benedek Ervin- Márk (2018-2020)
Ianculescu Zsófia (2019-2020)
Simon Cintia Timea (2019-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Szász Arnold (2019-2020)
Kovács Nándor (2019-2020)

Eredmények

2010-10-14, „Péter László” Kupa, Sport / Atlétika / Tetratlon, Megyei, - I. hely

2015-05-08, Napsugár Öttusa, III.osztály, atlétika, Megyei, - I. hely

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei, - II. hely

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei, - I. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika) , testnevelés, Megyei, - II. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei, - I. hely

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Megyeközti, - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, testnevelés, Megyei, - II. hely





2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)