Română English

Tetratlon csapat

Czirmai Janka - Mester-Nagy Beáta - Daczó Attila - Farkas Ádám



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2020) [ felkészítő tanár]
Veres Kincső (2019-2020)
Csog Szabolcs (2017-2020)
Benedek Ervin- Márk (2018-2020)
Veress Kincső (2016-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Kovács Nándor (2019-2020)
Simon Cintia Timea (2019-2020)
Incze Beáta-Boglárka (2019-2020)
Szász Arnold (2019-2020)
Ianculescu Zsófia (2019-2020)
Seres Róbert (2019-2020)
Seres Renáta (2019-2020)

A csapat tagjai voltak

Latzin Edit (2000-2012) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnal (2000-2013) [ felkészítő tanár]
Czirmai Janka (2008-2016)
Nagy Botond Csongor (2016-2018)
Czirmai Anna (2016-2019)
Incze Péter (2016-2018)
Tyihák I. István-Norbert (2016-2017)
Mathis Bence (2016-2018)
Kánya Z. Zakariás (2016-2017)
Veress Hanna (2016-2019)
Bálint Krisztina (2016-2019)
Szilágyi Abigél (2016-2017)
Kásás I. Dávid (2017-2019)
Szász Richard (2017-2018)
Szabados Adrienn (2017-2018)
Szilágyi Leyla-Ágota (2017-2018)
Bocz Zsanett Kriszta (2017-2018)
Balogh Antónia (2017-2019)
Sibianu János Márk (2017-2018)

Eredmények

2010-10-14, „Péter László” Kupa, Sport / Atlétika / Tetratlon, Megyei, - I. hely

2015-05-08, Napsugár Öttusa, III.osztály, atlétika, Megyei, - I. hely

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei, - II. hely

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei, - I. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika) , testnevelés, Megyei, - II. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei, - I. hely

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Megyeközti, - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, testnevelés, Megyei, - II. hely

2020
<JÚLIUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)

XVIII. Tudományos Esszépályázat
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

XIII. Tudományos Poszterverseny
(2020-04-30, Dr. Pető Mária)

A vezetőtanács közleménye a végzősök ballagásáról
(2020-04-29, Dobra Judit)