Română English

Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.)



A csapat tagjai

Szilágyi-Nagy Zétény (2016-2021)
Béla Csongor (2017-2021)
Dézsi József-Milán (2017-2021)
Harkó Zalán (2017-2021)
Téglás Etele (2017-2021)
Czine Hunor (2012-2021)
Göröcs Tas-Nimród (2017-2021)
Vizi Andor (2017-2021)

A csapat tagjai voltak

Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2017-2018) [ felkészítő tanár]
Fodor Andor (2010-2014)
Vitályos Hunor (2010-2016)
Kovásch Norbert (2010-2014)
Kovács Magor-István (2010-2014)
Kanyó Szilveszter (2011-2015)
Lozsádi Zsombor-Szilárd (2013-2017)
Tittesz Csongor (2015-2019)
Urus József-Norbert (2015-2019)
Sztojka Roland (2015-2019)
Vén Gergő-Tivadar (2015-2019)
Mihály Kristóf (2015-2016)
Dávid Szilárd (2015-2016)
Tittesz Csongor (2015-2019)
Palkó Róbert (2015-2016)
Urus József-Norbert (2016-2019)
Sztojka Roland (2017-2019)

Eredmények

2014-04-05, Kosárlabda megyei, Kosárlabda, Megyei, - I. hely

2015-01-01, megyei kosarlabda-fiuk, testneveles, Megyei, - II. hely

2016-02-27, Megyei kosárlabda bajnokság, Testnevelés, Megyei, - II. hely

2018-03-03, Megyei Kosárlabda Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - III. hely





2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)