Română English

Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.)

(2014) Iskolánk lány kosárlabda csapata országos döntőbe jutott Alexandriaban. Román Sportiskolák közt egyedüli Magyar és Elméleti Liceumként szoros mérkőzések után fantasztikus eredménnyel tértünk haza. Büszkék lehetünk rájuk: Gergely Noémi, Kelemen Kincső, Dézsi Kata, Szilágyi Réka, Fazakas-Enyed Orsolya,Mester-Nagy Beáta, Gergely Orsolya, Kanyó Barbara-Hanna, Tamás-Veres Dorottya.



A csapat tagjai

Balogh Antónia (2019-2021)
Botos Hanna (2019-2021)
Tompa Flávia-Nóra (2019-2021)
Páll Andrea-Hanna (2019-2021)
Kanyó Bernadette (2017-2021)
Tunyogi Kata (2017-2021)
Berekméri Erdély Boróka (2019-2021)
Tunyogi Boróka (2019-2021)

A csapat tagjai voltak

Kovács Tünde (2005-2020) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnal (2007-2013) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Nagy Szende (2005-2009)
Tankó Hajnal (2006-2009)
Fazakas Katalin (2007-2011)
Aczél Andrea (2007-2011)
Péter Médea (2008-2011)
Kertész Brigitta (2008-2009)
Rangyák Zsuzsa-Kincsem (2008-2009)
Kondor Boglárka (2008-2009)
Egermond Réka (2008-2009)
Barbu Vanda (2008-2009)
Barabás Csilla (2008-2011)
Szonda Hanna (2008-2011)
Veres Kinga (2008-2008)
Szabó Szidónia (2008-2012)
Soós Rebeka (2008-2009)
Barabás Beáta (2008-2012)
Dinu Andrea (2009-2012)
Gáspár Hanna Barbara (2009-2013)
Dancs Eszter (2009-2013)
Nagy Eszter (2009-2008)
Deák Hanna (2009-2011)
Nagy Noémi (2009-2012)
Szabó Szidónia (2009-2012)
Fazakas-Enyed Orsolya (2010-2014)
Mester-Nagy Beáta (2011-2015)
Szilágyi Réka (2011-2015)
Kelemen Kincső (2011-2015)
Gergely Noémi (2011-2015)
Dézsi Kata (2011-2015)
Gergely Orsolya (2013-2017)
Kanyó Hanna Barbara (2013-2017)
Tamás-Veres Dorottya (2013-2017)
Damokos Beatrix (2016-2020)
Damokos Beatrix (2019-2020)

Eredmények

2009-12-06, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Sport / Labdarugás, Megyei, - I. hely

2013-11-29, Magyar Iskolák Országos Bajnoksága, Kosárlabda, Országos, - I. hely

2014-01-01, Kosárlabda, Kosárlabda, Megyeközti, - I. hely

2014-04-12, Kosárlabda megyei, Kosárlabda, Megyei, - I. hely

2017-01-22, Kosárlabda líceum -lányok , Kosárlabda , Megyei, - V. hely

2019-02-18, Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei, - II. hely

2020-03-05, Kosárlabda Bajnokság IX-XII.osztályos lányok, Testnevelés, Megyei, - III. hely





2021
<JÚLIUS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Érettségi eredmények
(2021-07-12, Lepedus Mária)

2021-2022. tanév, 5. osztályok
(2021-07-01, Kotró-Kosztándi László)

Nyolcadikos záróvizsga eredményei
(2021-06-29, Kubánda Miklós)

Nyolcadikos záróvizsga - fellebbezés
(2021-06-25, Kubánda Miklós)

DigitalTesiLIVE! a Székely Mikó Kollégiumban
(2021-06-11, Kovács Tünde)

Ballagó nyolcadikosaink
(2021-06-10, Forreiter Csilla-Éva)

Előkészítő osztályok
(2021-06-08, Kiss Ildikó)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás_Június 2
(2021-05-31, Dr. Pető Mária)

Elballagtak végzős diákjaink
(2021-05-30, Márton Csaba)

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Végzőseink
(2021-05-27, Forreiter Csilla-Éva)

Érettségi
(2021-05-26, Lepedus Mária)

FIZIKA KÖZÉPISKOLÁSOKNAK-- Előadás
(2021-05-19, Dr. Pető Mária)

Változás a járványügyi helyzetben
(2021-05-17, Sztakics Éva-Judit)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására (frissítve)
(2021-05-13, Kotró-Kosztándi László)