Română English
ÉRETTSÉGI


Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.)

(2014) Iskolánk lány kosárlabda csapata országos döntőbe jutott Alexandriaban. Román Sportiskolák közt egyedüli Magyar és Elméleti Liceumként szoros mérkőzések után fantasztikus eredménnyel tértünk haza. Büszkék lehetünk rájuk: Gergely Noémi, Kelemen Kincső, Dézsi Kata, Szilágyi Réka, Fazakas-Enyed Orsolya,Mester-Nagy Beáta, Gergely Orsolya, Kanyó Barbara-Hanna, Tamás-Veres Dorottya.



A csapat tagjai

A csapat tagjai voltak

Jakab-Benke Hajnal (2007-2013) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ felkészítő tanár]
Nagy Szende (2005-2009)
Tankó Hajnal (2006-2009)
Fazakas Katalin (2007-2011)
Aczél Andrea (2007-2011)
Péter Médea (2008-2011)
Kertész Brigitta (2008-2009)
Soós Rebeka (2008-2009)
Rangyák Zsuzsa-Kincsem (2008-2009)
Kondor Boglárka (2008-2009)
Egermond Réka (2008-2009)
Barbu Vanda (2008-2009)
Barabás Csilla (2008-2011)
Szonda Hanna (2008-2011)
Veres Kinga (2008-2008)
Szabó Szidónia (2008-2012)
Barabás Beáta (2008-2012)
Deák Hanna (2009-2011)
Szabó Szidónia (2009-2012)
Dancs Eszter (2009-2013)
Gáspár Hanna Barbara (2009-2013)
Dinu Andrea (2009-2012)
Nagy Eszter (2009-2008)
Nagy Noémi (2009-2012)
Fazakas-Enyed Orsolya (2010-2014)
Mester-Nagy Beáta (2011-2015)
Szilágyi Réka (2011-2015)
Dézsi Kata (2011-2015)
Kelemen Kincső (2011-2015)
Gergely Noémi (2011-2015)
Gergely Orsolya (2013-2017)
Kanyó Hanna Barbara (2013-2017)
Tamás-Veres Dorottya (2013-2017)

Eredmények

2009-12-06, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Sport / Labdarugás, Megyei, - I. hely

2013-11-29, Magyar Iskolák Országos Bajnoksága, Kosárlabda, Országos, - I. hely

2014-01-01, Kosárlabda, Kosárlabda, Megyeközti, - I. hely

2014-04-12, Kosárlabda megyei, Kosárlabda, Megyei, - I. hely

2017-01-22, Kosárlabda líceum -lányok , Kosárlabda , Megyei, - V. hely

2019-02-18, Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei, - II. hely



2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)