Colegiul Național Székely Mikó

Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.)

Bűnmegelőzés Kupa 2015



Membrii echipei

(2019-2022)
(2019-2022)
Lőrincz Alpár (2015-2022)
Lőrincz Alpár (2015-2022)
Lőrincz Alpár (2015-2022)
Fazkas István (2017-2022)
Rab Andor (2017-2022)
Rab Andor (2017-2022)
Tompa György-Kadosa (2016-2022)
Tompa György-Kadosa (2016-2022)
Kovács Koppány (2019-2022)
Bagoly Bence-István (2017-2022)
Bagoly Bence-István (2017-2022)
Tusa Lóránd Balázs (2019-2022)

Au fost membrii echipei

Jakab-Benke Hajnal (2007-2013) [profesor îndrumător ]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [profesor îndrumător ]
Kovács Tünde (2015-2020) [profesor îndrumător ]
Kovács Tünde (2017-2020) [profesor îndrumător ]
Kovács Tünde (2017-2020) [profesor îndrumător ]
Kovács Tünde (2019-2020) [profesor îndrumător ]
Veress Zsombor (2007-2011)
Rétyi Zakariás (2007-2011)
Bedő István Csongor (2007-2011)
Sófalvi Előd (2007-2011)
Reimesch Huba-Ferenc (2007-2011)
Kisgyörgy Zsolt (2008-2012)
Kerekes Imre (2008-2012)
Ambrus Tihamér (2008-2012)
Ghinea Loránd (2008-2012)
Fazakas Etele (2009-2013)
Bede László (2010-2014)
Sipos Balázs (2010-2014)
Milik Arnold (2010-2014)
Incze-Nagy Hunor (2010-2014)
Incze Norbert (2010-2014)
Deák-Fogarasi Norbert (2010-2014)
Zerkula Hunor-Attila (2010-2014)
Tánczos Andor-Szilárd (2012-2016)
Costiniuc Norbert Daniel (2012-2016)
Bod Barnabás (2012-2016)
Kertész Ákos (2012-2016)
Recsenyédi Attila (2014-2016)
Gheorghe Viorel-Raul (2015-2017)
Vura Rudolf (2015-2019)
Șaica-Mircea Robert (2015-2017)
Vargha Bálint (2015-2018)
Kocsis Tamás (2015-2017)
Pető József-Ákos (2015-2017)
Deák Martin (2017-2020)
Lupu David-Ioan (2017-2021)
Fekete Ádám-Krisztián (2017-2021)
Ötvös Mózes-Tas (2017-2021)
Török Dezső (2017-2018)
Tőrők Árpád (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Lupu David-Ioan (2017-2021)
Ötvös Mózes-Tas (2017-2021)
Deák Martin (2017-2020)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Deák Csanád (2018-2021)
Mathis Bence (2018-2021)
Simon Magor (2019-2020)
Imreh István (2019-2021)
Váncsa László (2019-2021)
Dénes Andor (2019-2021)
Ötvös Mózes-Tas (2019-2021)
Deák Martin (2019-2020)
Lupu David-Ioan (2019-2021)
Papp Gergő (2019-2021)

Rezultate

2010-12-27, „Prevenirea Criminalității” Kupa, Sport / Labdarugás, Județean, - locul II.

2011-02-12, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Sport / Labdarugás, Județean, - locul III.

2013-10-02, Cupa Anti Violenta, Fotbal, Special, - locul III.

2014-03-16, Fotbal megyei, Fotbal, Județean, - locul II.

2015-09-28, Bűnmegelőzés Kupa 2015, futball , Special, - locul III.

2016-02-21, Megyei labdarugó bajnokság , Testnevelés, Județean, - locul I.

2016-03-05, 9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna, Testnevelés, Internațional, - locul IV.

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Internațional, - locul III.

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Județean, - locul II.

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Internațional, - locul I.

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Județean, - locul I.

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Interjudețean, - locul I.

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Național, - locul VI.

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Național, - locul II.

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Special, - locul I.



Evenimente

Norme privind violența psihologică

O.M.E.C. 4343/2020, format .pdf poate fi descărcat AICI.

22.iulie.2020