Magyar Română

Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.)

Bűnmegelőzés Kupa 2015



Members of the team

Kovács Tünde (2015-2020) [ trainer, teacher]
Kovács Tünde (2017-2020) [ trainer, teacher]
Kovács Tünde (2019-2020) [ trainer, teacher]
Kovács Tünde (2017-2020) [ trainer, teacher]
(2019-2020)
(2019-2020)
Imreh István (2019-2020)
Mathis Bence (2018-2020)
Lőrincz Alpár (2015-2020)
Lőrincz Alpár (2015-2020)
Lőrincz Alpár (2015-2020)
Fazkas István (2017-2020)
Rab Andor (2017-2020)
Rab Andor (2017-2020)
Deák Csanád (2018-2020)
Tompa György-Kadosa (2016-2020)
Tompa György-Kadosa (2016-2020)
Kovács B. Koppány (2019-2020)
Ötvös M.-T. Mózes-Tas (2017-2020)
Ötvös M.-T. Mózes-Tas (2017-2020)
Váncsa László (2019-2020)
Bagoly Bence-István (2017-2020)
Bagoly Bence-István (2017-2020)
Deák Martin (2017-2020)
Deák Martin (2019-2020)
Deák Martin (2017-2020)
Simon Magor (2019-2020)
Lupu David-Ioan (2017-2020)
Lupu David-Ioan (2017-2020)
Fekete Ádám-Krisztián (2017-2020)
Papp Gergő (2019-2020)
Dénes Andor (2019-2020)
Tusa Lóránd Balázs (2019-2020)

The members of the team were:

Jakab-Benke Hajnal (2007-2013) [ trainer, teacher]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ trainer, teacher]
Sófalvi Előd (2007-2011)
Rétyi Zakariás (2007-2011)
Bedő István Csongor (2007-2011)
Reimesch Huba-Ferenc (2007-2011)
Veress Zsombor (2007-2011)
Kisgyörgy Zsolt (2008-2012)
Kerekes Imre (2008-2012)
Ambrus Tihamér (2008-2012)
Ghinea Loránd (2008-2012)
Fazakas Etele (2009-2013)
Bede László (2010-2014)
Sipos Balázs (2010-2014)
Milik Arnold (2010-2014)
Zerkula Hunor-Attila (2010-2014)
Deák-Fogarasi Norbert (2010-2014)
Incze Norbert (2010-2014)
Incze-Nagy Hunor (2010-2014)
Costiniuc Norbert Daniel (2012-2016)
Tánczos Andor-Szilárd (2012-2016)
Bod Barnabás (2012-2016)
Kertész Ákos (2012-2016)
Recsenyédi Attila (2014-2016)
Vura Rudolf (2015-2019)
Gheorghe Viorel-Raul (2015-2017)
Șaica-Mircea Robert (2015-2017)
Kocsis Tamás (2015-2017)
Pető József-Ákos (2015-2017)
Vargha Bálint (2015-2018)
Török Dezső (2017-2018)
Tőrők Árpád (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Lupu David-Ioan (2019-2018)
Ötvös M.-T. Mózes-Tas (2019-2018)

Results

2010-12-27, „Prevenirea Criminalității” Kupa, Sport / Labdarugás, County level, - II. position

2011-02-12, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Sport / Labdarugás, County level, - III. position

2013-10-02, Cupa Anti Violenta, Fotbal, Special, - III. position

2014-03-16, Fotbal megyei, Fotbal, County level, - II. position

2015-09-28, Bűnmegelőzés Kupa 2015, futball , Special, - III. position

2016-02-21, Megyei labdarugó bajnokság , Testnevelés, County level, - I. position

2016-03-05, 9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna, Testnevelés, International, - IV. position

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, International, - III. position

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, County level, - II. position

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, International, - I. position

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, County level, - I. position

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Regional, - I. position

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, National, - VI. position

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, National, - II. position

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Special, - I. position

2020
<FEBRUARY>
M3101724
T4111825
W5121926
T6132027
F7142128
S18152229
S291623

No running events