Română English

Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.)

Bűnmegelőzés Kupa 2015



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
(2019-2020)
(2019-2020)
Imreh István (2019-2020)
Mathis Bence (2018-2020)
Lőrincz Alpár (2015-2020)
Lőrincz Alpár (2015-2020)
Lőrincz Alpár (2015-2020)
Fazkas István (2017-2020)
Rab Andor (2017-2020)
Rab Andor (2017-2020)
Deák Csanád (2018-2020)
Tompa György-Kadosa (2016-2020)
Tompa György-Kadosa (2016-2020)
Kovács Koppány (2019-2020)
Ötvös Mózes-Tas (2017-2020)
Ötvös Mózes-Tas (2017-2020)
Váncsa László (2019-2020)
Bagoly Bence-István (2017-2020)
Bagoly Bence-István (2017-2020)
Deák Martin (2017-2020)
Deák Martin (2019-2020)
Deák Martin (2017-2020)
Simon Magor (2019-2020)
Lupu David-Ioan (2017-2020)
Lupu David-Ioan (2017-2020)
Fekete Ádám-Krisztián (2017-2020)
Papp Gergő (2019-2020)
Dénes Andor (2019-2020)
Tusa Lóránd Balázs (2019-2020)

A csapat tagjai voltak

Jakab-Benke Hajnal (2007-2013) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ felkészítő tanár]
Sófalvi Előd (2007-2011)
Rétyi Zakariás (2007-2011)
Bedő István Csongor (2007-2011)
Reimesch Huba-Ferenc (2007-2011)
Veress Zsombor (2007-2011)
Kisgyörgy Zsolt (2008-2012)
Kerekes Imre (2008-2012)
Ambrus Tihamér (2008-2012)
Ghinea Loránd (2008-2012)
Fazakas Etele (2009-2013)
Bede László (2010-2014)
Sipos Balázs (2010-2014)
Milik Arnold (2010-2014)
Zerkula Hunor-Attila (2010-2014)
Deák-Fogarasi Norbert (2010-2014)
Incze Norbert (2010-2014)
Incze-Nagy Hunor (2010-2014)
Costiniuc Norbert Daniel (2012-2016)
Tánczos Andor-Szilárd (2012-2016)
Bod Barnabás (2012-2016)
Kertész Ákos (2012-2016)
Recsenyédi Attila (2014-2016)
Vura Rudolf (2015-2019)
Gheorghe Viorel-Raul (2015-2017)
Șaica-Mircea Robert (2015-2017)
Kocsis Tamás (2015-2017)
Pető József-Ákos (2015-2017)
Vargha Bálint (2015-2018)
Török Dezső (2017-2018)
Tőrők Árpád (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Lupu David-Ioan (2019-2018)
Ötvös Mózes-Tas (2019-2018)

Eredmények

2010-12-27, „Prevenirea Criminalității” Kupa, Sport / Labdarugás, Megyei, - II. hely

2011-02-12, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Sport / Labdarugás, Megyei, - III. hely

2013-10-02, Cupa Anti Violenta, Fotbal, Speciális, - III. hely

2014-03-16, Fotbal megyei, Fotbal, Megyei, - II. hely

2015-09-28, Bűnmegelőzés Kupa 2015, futball , Speciális, - III. hely

2016-02-21, Megyei labdarugó bajnokság , Testnevelés, Megyei, - I. hely

2016-03-05, 9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna, Testnevelés, Nemzetközi, - IV. hely

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - III. hely

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - II. hely

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - I. hely

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - I. hely

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti, - I. hely

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos, - VI. hely

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos, - II. hely

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális, - I. hely

2020
<JÚLIUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

Beiratkozási tudnivalók kilencedik osztályba
(2020-07-10, Forreiter Csilla-Éva)

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)

Fizika mindenkinek
(2020-05-21, Dr. Pető Mária)

Felvételi módszertan | közlemény
(2020-05-16, Lepedus Mária)

Iratkozás | 4.244-es minisztériumi határozat
(2020-05-15, Lepedus Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2020-05-12, Lepedus Mária)

Felvételi tájékoztató
(2020-05-11, Paltán Enikő)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-05-01, Kotró-Kosztándi László)