Română English

A Székely Mikó Kollégium néptáncegyüttese

Hivatkozások: A tánccsoport vendégszereplése Árkoson, Vendégszereplés Sepsibükszádon

..

 

 

 

 



A csapat tagjai

Tőkés Csaba-Zsolt (2013-2021) [ felkészítő tanár]
Váncsa Noémi (2006-2021)
Csia Katalin Noémi (2013-2021)
Mátyás Csenge (2015-2021)
Jánosi Kincső Stefánia (2015-2021)

A csapat tagjai voltak

Péter Albert (1968-2013) [ felkészítő tanár]
Holinka Botond (2002-2012)
Perdi Brigitta (2002-2012)
Pável Hunor-Mihály (2002-2013)
Ștefan Bencze-György (2002-2013)
Tóth Miklós István (2002-2012)
Bedő Beáta Tünde (2002-2012)
Gáspár Hanna Barbara (2002-2013)
Orbán Eszter (2002-2012)
Czirmai Róbert (2002-2013)
Varga Boglárka (2002-2012)
Kocsis-Boldizsár Eszter (2002-2013)
Sorbán Noémi (2005-2012)
Sala Szende (2005-2017)
Tankó Kinga (2005-2017)
Șaica-Mircea Robert (2005-2017)
Pușcașu Orsolya (2005-2017)
Máté Kincső-Gyopár (2005-2017)
Hajdu Eszter (2005-2017)
Bölöni Csaba (2005-2017)
Damokos Kinga (2005-2017)
Ferencz Hunor-József (2005-2015)
Demeter Szende-Szilvia (2005-2013)
Miklós András (2005-2013)
Veres-Vitályos Áron (2006-2018)
Stekbauer-Hanzi Réka (2006-2018)
Catea Leonard (2007-2012)
Nagy Edmond (2009-2017)
Iffiú Szabolcs (2009-2013)
Ilyés Ágnes (2009-2012)
Lupuly Jakab (2009-2015)
Szabó Gabriella (2009-2012)
Oláh Szabolcs (2010-2012)
Kopacz Hanna (2011-2015)
Pap Balázs (2011-2019)
Török Etele (2011-2012)
Tankó Tímea (2011-2015)
Mester Attila (2011-2012)
Csinta Áron (2011-2012)
Morar Ervin Gábor (2011-2014)
Demeter Réka (2011-2015)
Csia Katalin Noémi (2011-2016)
Harkó Csanád (2013-2018)
Tankó Szabolcs (2013-2019)
Farkas Kárla Vénusz (2013-2018)
Kasléder Beatrix (2013-2018)
Dobai Balazs (2013-2017)
Erőss Ágota (2013-2018)
Para Anna (2014-2017)
Béla Csongor (2014-2021)
Márton Zsombor (2014-2017)
Fejér Lénárd (2014-2017)
Mátyás Johanna (2014-2017)
Balázs Hanna (2014-2021)
Burián Tamás (2014-2021)
Calancea Krisztina (2014-2017)
Farkas Krisztina-Diana (2014-2021)
Vajna Eszter (2014-2021)
Göröcs Tas-Nimród (2014-2021)
Kovács-Vajda Bence (2014-2017)
Pór-Szilágyi Zsolt (2014-2018)
Bács Orsolya (2015-2019)
Kristály Marót (2015-2020)
Molocia Beatrix (2015-2020)
Tankó Hunor (2015-2020)
Blága Iringó (2015-2018)
Lupu Iulia-Maria (2015-2018)
Nagy Szilárd (2015-2015)
Pór-Szilágyi Hanna-Gizella (2015-2020)
Bănică-Solymosi Írisz (2015-2018)
Ráduly-Baka Zsolt (2015-2019)
Ungvári Rebeka (2015-2019)
Tribel Jázmin (2015-2018)
Szász Cynthia-Klaudia (2016-2020)
Szász Renáta (2016-2020)
Szentes Ádám (2016-2020)
Pászka Orsolya Mercédesz (2016-2020)
Sikó Zoltán (2016-2020)
Tischler Blanka (2016-2019)
Barta-Martin Máté (2016-2019)
Dobra Hanna-Barbara (2016-2020)


2021
<OKTÓBER>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P18152229
SZ29162330
V3101724

INNOVÁCIÓS verseny középiskolás diákoknak 2021-22
(2021-10-31, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató
(2021-10-21, Kubánda Miklós)

Emlékeztető_ ATHLETICA GALACTICA VERSENY 2021-2022
(2021-10-09, Dr. Pető Mária)

Magyar Népmese Napja
(2021-09-30, Forreiter Csilla-Éva)

XI-XII-es diákok számára Ifjú tudósok versenye
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Az Európai Űrügynökség versenyei az új tanévben
(2021-09-30, Dr. Pető Mária)

Hétfőtől szünetel a jelenléti oktatás
(2021-09-27, Sztakics Éva-Judit)

Ingázó diákok figyelmébe
(2021-09-22, Tarczi Éva Tímea)

Ösztöndíjak
(2021-09-14, Tarczi Éva Tímea)

Évnyitó
(2021-09-13, Forreiter Csilla-Éva)

Tanévnyitó - élő
(2021-09-13, Sztakics Éva-Judit)

Előkészítő osztályok - frissítve
(2021-09-01, Kubánda Miklós)