Română English

Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.)



A csapat tagjai

Varga Nimród-Attila (2019-2021) [ felkészítő tanár]
Ráduly István-Hunor (2019-2021)
Téglás Etele (2017-2021)
Téglás Etele (2017-2021)
Téglás Etele (2019-2021)
Lupu David-Ioan (2018-2021)
Lupu David-Ioan (2019-2021)

A csapat tagjai voltak

Kovács Tünde (2016-2020) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2017-2018) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2018-2020) [ felkészítő tanár]
(2003-2003)
Simon Gergő-Bálint (2016-2020)
Buzsi Miksa (2016-2017)
Incze Máté (2016-2017)
Pető József-Ákos (2016-2017)
Lozsádi Zsombor-Szilárd (2016-2017)
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér (2017-2020)
Fazkas István (2017-2019)
Bálint Gergely (2017-2020)
Daczó Dávid (2017-2019)
Varga Adolf (2017-2019)
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér (2017-2020)
Fazkas István (2017-2019)
Józsa Ede (2018-2019)
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér (2019-2020)
Kisgyörgy Máté (2019-2020)

Eredmények

2016-10-22, Pentatlon-atlétika, , Megyei, - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei, - III. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, testnevelés, Megyei, - V. hely



2021
<ÁPRILIS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

Tevékenységi terv és módszertan az 5. osztályaink létrehozására
(2021-04-15, Kotró-Kosztándi László)

A délutáni iskola áprilisi órarendje
(2021-04-07, Lepedus Mária)

A délutáni iskolán való részvétel visszvonása
(2021-03-30, Lepedus Mária)

Piros forgatókönyv
(2021-03-23, Lepedus Mária)

VIII. osztályok online oktatásban
(2021-03-21, Lepedus Mária)

Online programozó szakkörök
(2021-03-18, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2021-03-16, Lepedus Mária)

21. Kolozsvári Biológus Napok
(2021-03-10, Csia Kinga Emese)

Délutáni oktatás órarendje
(2021-03-08, Lepedus Mária)

KÖZÉPISKOLÁS FIZIKA
(2021-03-03, Dr. Pető Mária)

Iskola utáni iskola
(2021-03-01, Tarczi Éva Tímea)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)