Română English

Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.)



A csapat tagjai

Varga Nimród-Attila (2019-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2018-2019) [ felkészítő tanár]
Ráduly István-Hunor (2019-2019)
Téglás Etele (2019-2019)
Téglás Etele (2017-2019)
Téglás Etele (2017-2019)
Kisgyörgy Máté (2019-2019)
Bálint Gergely (2017-2019)
Simon Gergő-Bálint (2016-2019)
Lupu David-Ioan (2018-2019)
Lupu David-Ioan (2019-2019)
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér (2017-2019)
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér (2019-2019)
Lukács Leonárd-Jenő-Szilamér (2017-2019)

A csapat tagjai voltak

Jakab-Benke Hajnalka (2017-2018) [ felkészítő tanár]
(2003-2003)
Lozsádi Zsombor-Szilárd (2016-2017)
Pető József-Ákos (2016-2017)
Incze Máté (2016-2017)
Buzsi Miksa (2016-2017)
Fazkas István (2017-2019)
Daczó Dávid (2017-2019)
Varga Adolf (2017-2019)
Fazkas István (2017-2019)
Józsa Ede (2018-2019)

Eredmények

2016-10-22, Pentatlon-atlétika, , Megyei, - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei, - III. hely

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, testnevelés, Megyei, - V. hely

2019
<DECEMBER>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

160 éves évforduló
(2019-12-04, Dr. Kinda Eleonóra)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-11-22, Kotró-Kosztándi László)

Jubileumi rendezvények november 21-én
(2019-11-21, Dobra Judit)

Ady Endre-ösztöndíj
(2019-11-12, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

TUDEK 2019-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 201-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

XXIX. IFJÚSÁGI TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS TEHETSÉG
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

Villámcsődület
(2019-10-25, Forreiter Csilla-Éva)

OKTÓBER 23-i emlékünnepség
(2019-10-23, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2019-10-14, Forreiter Csilla-Éva)

Rendhagyó irodalomóra Marosán Csaba színművésszel
(2019-10-11, Szonda Gergő)

Átláthatóság
(2019-10-01, Dr. Kondor Ágota)