Magyar Română

Talent programme




"Not found"
2(f+1.i)
48-as vetélkedős csapat
A három barát
A Meselovagok
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa
A Székely Mikó Kollégium néptáncegyüttese
A VI. A osztály színjátszó csoportja
Anonymus
Ászok
Bábel
Béresek
BéSekk
Bogarak
Brickleberry
Caldura mare
CanSat
Csillagok
CSIPET-CSAPAT
Csoda-csajok
Csodagyerekek
Curie fiúk
Curie lányok
D-l Goe
Denevérek
Der Froschkönig - VII.A/D
Dream Team
Élan
Észbontók
Észbontók
Fekete Macskák
Fél X
FŐNIX
Gáz' o Lajos
Geopárducok
Gyeplabda fiúcsapat (IX.-XII.)
Gyeplabda fiúcsapat (V.-VIII.)
Gyeplabda leánycsapat (IX.-XII.)
Gyeplabda leánycsapat (V.-VIII.)
Gyurgyalagfigyelők
három+egy
Hat árok mentén
Hölgyek a Négyzeten
Hóvirág
Indiánok
IX. A - Zrínyi
Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.)
Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Kis kutatók
Kluge Mädchen
Kobakok
Kobaktörők
Kockakvart
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.)
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.)
Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.)
Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.)
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.)
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.)
Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Lynx
Mackócskák
Matek Agyak
Matek Mágusok
Matek manók
Matek Manok
Matematikusok
mathematics
Matlantisz
Médiainfo csapat
Mentősokk
Mesebarátok
Meseírók
Mesekölykök
Mikósakk
Mikósokk
Mikósokk
Muskátli
Négy ész
Négy évszak
Négy feltaláló
Nemdohányzó Klub
Nemo
Okosokk
Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.)
Pentatlon lánycsapat
Pillangók
Polgári nevelés VIII. D
PPAP
Schneewittchen
Sepsi fiúk
Sterne
Számkivetettek
Számkivetettek(ECN)
Száműzők
SzMK
SZMK RoboTeam
Tetratlon csapat
Tetratlon leánycsapat (IX.-XII.)
Tóllhuszárok
Tüzes Kerekek
Varázsvizilovak
VI.osztályos matematika csapat
VII.osztályos matematika csapat
VIII D. Matematika Csapat
Világosság
Villam
Vizita
VUK
Wattafa
Wildkatzen
Zrínyis csapat (2014)
Zrínyis csapat IV. osztály
Zrínyis csapat V.osztály
Zrínyis csapat VII.osztály
Zrínyis csapat VIII.osztály
Zuvatolók
2017
<JUNE>
M5121926
T6132027
W7142128
T18152229
F29162330
S3101724
S4111825

No running events