Română English

Tehetséggondozás





"Not found"
1/2 X
2(f+1.i)
48-as vetélkedős csapat
A három barát
A Meselovagok
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa
A Székely Mikó Kollégium néptáncegyüttese
A VI. A osztály színjátszó csoportja
Anonymus
Ászok
Bábel
Béresek
BéSekk
Bogarak
Brickleberry
Caldura mare
CanSat
Csillagok
CSIPET-CSAPAT
Csoda-csajok
Csodagyerekek
Curie fiúk
Curie lányok
D-l Goe
Denevérek
Der Froschkönig - VII.A/D
Dream Team
Élan
Észbontók
Észbontók
Fekete Macskák
Fél X
FŐNIX
Gáz' o Lajos
Geopárducok
Gyeplabda fiúcsapat (IX.-XII.)
Gyeplabda fiúcsapat (V.-VIII.)
Gyeplabda leánycsapat (IX.-XII.)
Gyeplabda leánycsapat (V.-VIII.)
Gyurgyalagfigyelők
három+egy
Hat árok mentén
Hölgyek a Négyzeten
Hóvirág
Indiánok
IX. A - Zrínyi
Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.)
Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)
Kis kutatók
Kluge Mädchen
Kobakok
Kobaktörők
Kockakvart
Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.)
Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.)
Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.)
Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.)
Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.)
Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)
Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.)
Labdarúgó leánycsapat (IX.-XII.)
Lynx
Mackócskák
Matek Agyak
Matek Mágusok
Matek manók
Matek Manok
Matematikusok
mathematics
Matlantisz
Médiainfo csapat
Mentősokk
Mesebarátok
Meseírók
Mesekölykök
Mikó Consort
Mikósakk
Mikósokk
Mikósokk
Muskátli
Négy ész
Négy évszak
Négy feltaláló
Nem mondom meg
Nemdohányzó Klub
Nemo
Okosokk
Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.)
Pentatlon lánycsapat
Pillangók
Polgári nevelés VIII. D
PPAP
Réka + Maja*Ana-Bence= Matek
Schneewittchen
Sepsi fiúk
Sterne
Számkivetettek
Számkivetettek(ECN)
Száműzők
SzMK
SZMK RoboTeam
Tetratlon csapat
Tetratlon leánycsapat (IX.-XII.)
Tóllhuszárok
Tüzes Kerekek
Varázsvizilovak
VI.osztályos matematika csapat
VII.o Zrínyi
VII.osztályos matematika csapat
VIII D. Matematika Csapat
Világosság
Villam
Vizita
VUK
Wattafa
Wildkatzen
X.A Zrínyi
Zrínyis csapat (2014)
Zrínyis csapat IV. osztály
Zrínyis csapat V.osztály
Zrínyis csapat VII.osztály
Zrínyis csapat VIII.osztály
Zuvatolók

A Székely Mikó Kollégium mentorprogramja

2011-11-13 17:55:12
Márton Csaba

Az iskola szerepe a tehetséggondozásban

2011-05-06 11:17:13
Bíró Béla
2018
<ÁPRILIS>
H29162330
K3101724
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Az előkészítő osztályokba felvett diákok névsora
(2018-04-05, Puskás-Bajkó Miklós)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2018-03-08, Puskás-Bajkó Miklós)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-07, Makfalvi Zsuzsa)

Nyílt nap
(2018-03-06, Lepedus Mária)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-06, Makfalvi Zsuzsa)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-05, Makfalvi Zsuzsa)

Megtartják a próbavizsgát
(2018-03-05, Lepedus Mária)

JOGI NEVELÉS
(2018-03-05, Forreiter Csilla-Éva)

KUTATÓ DIÁKOK Pályázatai
(2018-02-28, Pető Mária)

Ösztöndíjas pályázat_TUDOMÁNY témakörben
(2018-02-28, Pető Mária)

PETŐFI SÁNDOR FELOLVASÓMARATON
(2018-02-20, Forreiter Csilla-Éva)