Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2017-2018-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Megyei I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Országos I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Barangolás a mesék világában 2017-11-09 Rajz Megyei II. Tamási Petra Lőrincz Enikő
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Megyei IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Coman M. Emilia Katalin Szőcs Katalin-Ágnes
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei III. Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei II. Szőcs D. Johanna Csilla Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei III. Tudorel Ş. M. Maya Szőcs Katalin-Ágnes
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Megyei Dicséret Pitlák A. Inez Szőcs Katalin-Ágnes
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Megyei II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei Dicséret Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Megyei II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika Országos Erdélyi tv különdíj Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 anyanyelv Megyei II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-04-21 anyanyelv Országos Napsugár különdíj Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Megyei I. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții- Obiceiuri ale familiei mele 2017-12-01 Rajz Megyei I. Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Megyei II. GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 színjátszás Megyei IV. Dicséret Sünik Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Megyei II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 anyanyelv Megyei IV. Dicséret GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei II. Nemes Gyopár Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Zsigmond Dávid Lőrincz Enikő
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos II. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Mesék világa mesemondás 2017-12-12 mesemondás Megyei III. Lantos Csanád Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Timofte Cristian Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika Országos Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Pál Dávid Levente Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei Dicséret Fadgyas Anita Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei Dicséret Szabó Sarah Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei dicséret Berde Andrea Izabella Hatos Gabriella
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Megyei I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 Matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 2018-02-16 Matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-29 Matematika Nemzetközi dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 Anyanyelv Megyei dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 Matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos III. Kovasch Kristóf Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Fazakas Samu Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos I. Luka Sára Urbán Laura
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Rajz Megyei I. Szép Áron Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Bangyán Bendegúz Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Tatár Bence Vinczeffy Réka
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Országos I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 Matematika Megyei I. Vasmatek Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei I. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Váncsa Krisztián Urbán Laura
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos III. Delne Kristóf Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. Péter Boglárka Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret VAS PETRA Gáll Éva
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos dicséret BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret LUKÁCS BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Megyei dicséret KURTA REBEKA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret BECZE ZALÁN Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos III. KÁDÁR KRISZTA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. ALBU PETRA Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos I. KURTA REBEKA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. KURTA REBEKA Gáll Éva
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. SZÁRAZ ERIK Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matemetika Országos III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret DOMOKOS ANNA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FAZAKAS ABIGÉL Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret KOVÁCS ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret MÁRK GELLÉRT Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2017-10-21 Ének-zene Országos III. Romániai Magyar Dalosszövetség különdíja SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei VI. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret KOVÁCS IMRE-ZALÁN Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Mesék világában 2018-12-12 Rajz Megyei Dicséret JAKAB ZSANETT Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei III. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei III. KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Országos I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Országos IV. Szonda Regő Şaica Enikő
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-01 Matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Országos V. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Kenguru Matematika Verseny 2018-03-01 Matematika Megyei I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei I. Şaica Enikő,
Nyeste Emőke
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei III. Şaica Enikő,
Nyeste Emőke
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Országos IX. Şaica Enikő
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Megyei I. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Megyei III. Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Megyei IX. Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Veres Brigitta Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Péter Máté Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Zágoni Tamás Şaica Enikő
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Balogh Csongor-Mihály Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Gruia Zsolt Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Barcsa Boglárka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Török Andrea-Petra Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Megyei I. Kiss Ábel Puskás Bajkó Annamária
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Megyei III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei III. Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi I. Roth Apor Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi III. Kiss Andrea-Tímea Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Fekete Mátyás Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Krecht Ábel Jakab Tibor,
Gábor Béla
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Miklós Csenge Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi X. Balazsi Bardócz Rita Mária Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi I. Tamás Péter Jakab Tibor,
Gödri Judith
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Miklós Csenge Jakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Roth Apor Jakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Csutak Dávid Jakab Tibor
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika Megyei III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei II. Szörnyecskék Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Gergely Abigél Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Kotró-Kosztándi L. Gellért Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Mátyás Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Szeles Vivienn-Zsuzsánna Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Tamás Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Bodor I. Botond Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-01-01 Megyei III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei Dícséret Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Megyei II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-01 Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Országos I. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Országos II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-20 Országos III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny 2018-03-16 Nemzetközi II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Nemzetközi Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei I. X.A Zrínyi Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei I. VII.o Zrínyi Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyeközti I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Megyei IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Nemzetközi IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Országos IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Megyeközti Dicséret Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei II. Tetraéder Gödri Judith
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2018-01-13 Informatika Országos VI. dicséret Roth Apor Jakab Tibor
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei IV. Kecskerét Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei V. illumine patris Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei I. FTS Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei III. Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-28 matematika Nemzetközi II. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-29 matematika Nemzetközi II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Balogh Adrienn Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Országos dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Országos dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Országos I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Országos dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei I. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei II. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika Megyei dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 Megyei dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-30 matematika Országos dicséret Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei III. Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei III. Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyim Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei dicséret Tatár Ágota Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Luminamath Matematika verseny 2017-11-25 matematika Országos II. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Országos III. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos dicséret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Aczél Adrienn Gödri Judith
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei III. Cerchez Diana Varga Mónika
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei dicséret Kató Balázs Varga Mónika
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei dicseret Szilágyi J.-P. Abigél Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei II. Kozsokár Hanna Varga Mónika,
Dézsi Ildikó
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei III. László Andrea Mónika Varga Mónika,
Márton Hajnal
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei I. Kovács Abigél Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei II. Fazakas Gergő Nándor Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei dicséret Krecht Beáta Kriszta Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei II. Cerchez Diana Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei III. Ferencz Eszter Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol nyelv Megyei II. Szonda Regő Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol nyelv Megyei III. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei I. Szabó Áron Kotró-Kosztándi László,
Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei Dicséret Kovács Mátyás Örs Kotró-Kosztándi László,
Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei Dicséret Krecht Ábel Kotró-Kosztándi László,
Dézsi Ildikó
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei I. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László,
Dézsi Ildikó
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei I. Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei II. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei dicséret Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv Megyei II. Vén-Vinceffy Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv Megyei dicséret Mózes Janka Vizsuly Tünde
1st English Language Drama Festival 2017-11-29 Angol nyelv Megyei I. Barnstormers Vizsuly Tünde
Angol olimpiász 2018-03-01 angol Megyei I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Megyei I. Three Clever Pupils Nyeste Emőke
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv Megyei II. Crazy Kids Nyeste Emőke,
Varga Mónika
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Megyei III. Pink Fluffy Unicorns Nyeste Emőke
English Contest 2018-03-22 Megyei III. Smart Alpaca Nyeste Emőke
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Megyei I. Pineapples Varga Mónika
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Megyei III. Unicorns are real Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-05-28 angol Országos I. Kovács Abigél Varga Mónika
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei II. Pulugor Alexandra Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei III. Szőke Szabina Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei IV. Bálint Gergely Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei III. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-03-26 Német nyelv Országos IV. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei V. Bálint Gergely Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Megyei I. Taghavi Jázmin Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny -német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Megyei II. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Megyei I. Holzmann Leoni Krecht Gyöngyvér Mária
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Megyei I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Megyei IV. Dull Brigitta Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Megyei IV. Sükösd Zs.-I. Ágota Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyerseny 2018-01-01 Megyei II. Kopacz Kinga Boróka Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Országos I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei I. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei I. Holzmann Leoni Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Bálint Gyopár Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Muscalu Hanna Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Joó Zsolt-Kristóf Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Rápolti Erhard Krecht Gyöngyvér Mária
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2017-10-20 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Versmondás: bronz fokozat, dramatizálás (csapatban Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szász Tímea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Stekbauer-Hanzi Réka Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei II. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Török Anna Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei III. Szonda Gergő Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei V. Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, 2018-02-28 magyar Megyei III. Baló Eszter Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar Megyei I. Man Rebeka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar Megyei V. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
2018-01-20 magyar Megyei X. Incze Barbara Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-02-03 Országos IX. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
2018-01-01 Megyei Fülöp Anna
Vidám Versek versmondó versenze 2018-03-22 Magyar Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Vidám Versek versmondó versenye 2018-04-22 Magyar Országos I. különdíj Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-04-06 magyar nyelv és irodalom Országos I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-20 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Implom József helyesírási Verseny 2018-01-01 Nemzetközi I. Implom-díj Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-04-05 Magyar nyelv és irodalom Országos II. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Timár L.-I. Szabolcs Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-04-01 Magyar nyelv és irodalom Országos dicséret Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Bagoly Eszter Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-01-20 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Zsiga Szidónia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar Országos I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar Megyei I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2018-03-01 magyar Megyei V. Pakucs-Damokos Karolina Kedves Laura Rita
Kriza János mese és balladamondó verseny 2017-10-01 magyar Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2018-04-01 magyar Megyei III. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 magyar Megyei II. Vizi Abigél Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 Megyei Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar Országos I. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar Nemzetközi VI. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 magyar Megyei X. Urszuly Nora Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar Országos I. Babes-Bolyai Tudományegyetem Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versenye 2018-04-01 magyar Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Vidám Versek Versene 2018-04-01 magyar Megyei III. Bangyán Benjámin Nagy Enikő
Vidám Versek Versenye 2018-01-01 magyar Megyei IV. Veress Hanna Nagy Enikő
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés Országos III. László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /testnevelés Megyei I. 50 m síkfutás Batzula Hunor László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés Megyei II. 50 m síkfutás Siklódi Abigél László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés Megyei III. 600 m síkfutás Török Panka László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /Testnevelés Megyei VI. 600 m síkfutás Muntyán-Nagy Zorka László Boglárka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei II. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 60 m. Megyei II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 távolugrás Megyei III. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés Megyei II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 Megyei V. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés Megyei VI. Nagy Botond Csongor Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Megyei I. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Megyei III. Szász Richard Kovács Tünde
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei IV. Dicséret Magyarosi Anna Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei III. Tischler Blanka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei II. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Tischler Blanka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Ferencz Eszter Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Urbán Panna Dombora Anna
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Aczél Zsófia László Boglárka
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Téglás Heléna László Boglárka
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Megyei III. Bernád Mária-Aida László Boglárka
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Megyei V. Damokos Beatrix László Boglárka
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás Nemzetközi Legtechnikásabb játékos Deák Csanád Kovács Tünde
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Országos I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Országos Dicséret Márkosi Lili Dombora Anna
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
XI.Berde Kupa 2018-03-03 teremlabdarúgás Nemzetközi III. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei V. Kovács Petra Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Megyei III. Kovács Petra Kovács Tünde
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés Megyei V. László Boglárka
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés Megyei II. László Boglárka
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk 2018-02-17 testnevelés Megyei II. Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-10 testnevelés Megyei II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk 2018-03-26 Megyei II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-05-19 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VI. Barátság Kupa 2018-05-19 testnevelés Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Deák Csanád Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2017-10-13 sülylökés Megyei II. Lukács Leonárd Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Megyei Kosárlabda Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-03 testnevelés Megyei III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-04-28 testnevelés Megyeközti III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-11-10 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Megyei I. Balázs Gergő Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Megyei II. Rápolti Erhard Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Kispalyas fotbal, lanyok 2018-03-01 labdarugas Megyei III. Veres Enikő-Eszter
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas Megyei II. Veres Enikő-Eszter
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei IV. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Rebeka Szende László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei IV. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER László Boglárka
Talajtorna verseny 2018-06-09 testnevelés Megyei I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română Megyei Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română Országos III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Megyeközti Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Damokos Cs.S. Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Megyeközti Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Krecht R. Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Premiu special Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina Megyei III. Karácsony Adrienn Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 limba latina Megyei II. Ilyés Norbert István Farkas Cristina-Cornelia
Gúzsba kötve táncolni- concurs de traducere 2017-12-09 Megyei III. Farkas Kárla Vénusz Kiss Mária
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română 2018-03-04 lb romana Megyei II. Cerchez Diana Kiss Mária
Lumea ca teatru 2017-11-10 Román nyelv Megyeközti II. XI.A Szép Helga
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina Megyei Mentiune Szabó Erika-Krisztina Farkas Cristina-Cornelia
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-01-27 földrajz Megyei IV. Dicséret Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem Megyei II. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia Megyei I. Téglás Hunor Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia Megyei II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Filozófia Megyei I. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem Megyei V. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Megyei V. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Megyei VII. Balazsi Bardócz Rita Mária Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás Országos III. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás Országos IV. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás Országos Kreativitásért Salamon Csongor Pénzes Lóránd István
Kiegyezés és a dualizmus kora 2018-03-25 Történelem Nemzetközi IX. Székely Mikó Kollégium 2. számú csapata Pénzes Lóránd István
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Megyeközti III. 7 C Pénzes Lóránd István
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz Országos III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Tantárgyverseny 2018-03-23 Földrajz Megyei I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia Országos IV. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia Országos IV. Vén-Vinceffy Anna Márkosi Márta
KÁrp 2018-01-01 Megyei Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Országos II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Országos III. Hegyi Kamilla Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Országos IV. Józsa Zsófia Márkosi Márta
Visul Unirii 2017-11-28 történelem Megyei dícséret Vargyas Szilamér Rab Sándor
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-04-10 földrajz Országos VII. Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Nemzetközi X. Gergely Abigél Márkosi Márta
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Nemzetközi X. Krecht R. Hanna Regina Márkosi Márta
'Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Nemzetközi X. Márkosi Lili Márkosi Márta
VI Március 15-4falu 2018-03-10 történelem Megyei I. Mikósokk Rab Sándor
Pesti srácok 2017-10-23 történelem Megyei I. Mikósokk Rab Sándor
RoboChallenge 2017-11-04 Fizika-robotok Nemzetközi X. I. a romániai versenyzők között Veres-Vitályos Áron Pető Mária
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei II. Pap Regő Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika Országos Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Kémia Olimpiász 2018-04-10 kémia Országos X. minisztériumi dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-03-10 kémia Országos II. Roth Apor Szabó Ünige
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-04-14 kémia Nemzetközi IV. dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Fizika Olimpiász 2018-02-10 fizika Megyei III. Kozsokár Gergő Szabó Ünige,
Bartha Erzsébet
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Megyeközti II. Nemo 2018 Albert Balázs
Fizika Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Pető Mária
Robo Tec 2018-03-24 Fizika-Robotika Nemzetközi IV. SZMK RoboTeam Pető Mária
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2018-03-26 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Pető Mária
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei III. Nagy Gellért Köllő Zsolt-Ágoston
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia Megyei I. Kisgyörgy Kriszta Köllő Zsolt-Ágoston
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
A Chemia iskoléja 2017-11-08 Kémia Megyei III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
Megyei kémia tantárgyverseny 2018-03-09 Kémia Megyei dícséret Bernád Mária-Aida Ujfalvi Irma
TUDEK 2018-04-15 Kémia Megyei I. Kisgyörgy Kriszta Ujfalvi Irma
TUDEK 2018-04-15 Kémia Megyei III. Szilágyi Boglárka Ujfalvi Irma
Talpunk alatta föld 2018-04-27 Kémia-Biológia-Földrajz-Angol Megyei Különdíj Curie lányok Ujfalvi Irma
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Megyei I. Pál Ágnes Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei IV. Szabó Szilveszter Köllő Zsolt-Ágoston
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Megyei dicséret Tatár Ágota Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei dicséret Balo Janka Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Országos dicséret Balo Janka Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia Megyei dicséret Szilágyi Boglárka Köllő Zsolt-Ágoston
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk Megyei III. Mikósakk Bartha Erzsébet
CanSat2018 2018-05-04 Fizika Országos II. CanSat Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos I. Csiszér Csanád Pető Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás Országos I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás Országos IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás Országos IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Bolyai Interdiszciplináris Tantárgyverseny- Fabinyi Rudolf kémiaverseny 2018-04-05 kémia Országos V. dícséret Varga Adolf Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Megyei II. Varga Adolf Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Megyei I. Csiszér Csanád Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Megyei I. Roth Apor Szabó Ünige
Alfa Omega fizikaverseny 2018-05-12 Fizika Megyeközti Dicséret Răduţă Cristian Szabó Ünige,
Bartha Erzsébet
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Hajdu Ákos-Áron Köllő Zsolt-Ágoston
Tudományok (Olimpiada de stiinte pentru juniori) 2018-04-12 biológia Megyei II. Ilyés Norbert István Köllő Zsolt-Ágoston
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Kató Balázs Köllő Zsolt-Ágoston
SapiSentia 2018-04-11 interdiszcilináris Megyei III. SapiSentia Köllő Zsolt-Ágoston
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 Megyei II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2017-10-20 Megyei II. Sandu Franciska Kicsi Éva
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematikaverseny 2017-10-01 Megyei III. CSIPET-CSAPAT Kicsi Éva
Regemondó verseny 2018-03-12 anyanyelv Megyei I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 Matematika Megyei II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-24 matematika Megyei III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatversenz 2017-10-15 Megyei III. Kicsi Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-01-01 Megyei IV. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Megyei I. Indiánok Kicsi Éva
Furkesz Helyesirasi Verseny 2018-02-28 Megyei I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Kanyadi Sandor Szavaloverseny 2018-03-30 Megyei II. Sandu Franciska Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-02-15 Megyei I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 Országos IV. Kicsi Éva
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
LuminaMath 2017-11-25 MATEMATIKA Országos II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2017-12-08 Magyar nyelv Megyei II. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat, 4. osztály Imre Zsuzsánna,
Vinczeffy Réka,
Şaica Enikő
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2017-12-08 Magyar nyelv Megyei III. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2018-04-21 Magyar nyelv Országos I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Aranytoll meseíró verseny 2017-10-14 Magyar nyelv Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Aranytoll meseíró verseny 2017-11-25 Magyar nyelv Országos I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. KISGYÖRGY ÁGOTA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. IMREH LÓRÁNT Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 matematika Megyei I. Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret KISGYÖRGY ÁGOTA Imre Zsuzsánna
Bolyai matematikaverseny 2017-10-12 Matematika Megyei Dicséret Sepsi Okos Sarjak (S.O.S.) Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 rajz Országos I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 Országos II. Balázs Janka Szakács Ágnes
Utazás mesevilágba 2017-11-17 rajz Megyei I. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Utazás mesevilágba 2017-11-17 rajz Megyei II. Szakács Eszter Szakács Ágnes
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Zrínyis 3.osztály Szakács Ágnes,
Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 Megyei Dicséret Mateklányok Szakács Ágnes

Korábbi eredmények

Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2015-04-09 Anyanyelv Megyei IV. FŐNIX Gáll Éva
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A három barát Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei IV. dicséret Kobakok Gáll Éva
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A Meselovagok Márton Magdolna
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. Meseírók Márton Magdolna
Kriza János Mesemondó Verseny 2014-10-31 Magyar nyelv Megyei II. Mátyás Csenge Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei V. dicséretr Csoda-csajok Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei VI. dicséret Sepsi fiúk Gáll Éva
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika Megyei Czirmai Janka
Kriza János Mesemondó verseny 2015-10-16 Anyanyelv Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2016-05-26 Ének-zene Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei I. Márk Sebestyén-Norbert Vinczeffy Réka
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei II. Fazakas Samu Vinczeffy Réka
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei Dicséret Jakab Hunor Vinczeffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Megyei II. Vinczeffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Országos Dicséret Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Megyei I. Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika Megyei IV. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dicséret Váncsa E. Ákos Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei IV. Csutak I. Krisztina Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Kovács B. Kadosa Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Szőcs D. Johanna Csilla Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Máté A. Bence Demeter Erzsébet
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-02-27 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2017-03-30 Anyanyelv Megyei IV. Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Országos NAPSUGÁR Gyermeklap Különdíja DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2017-05-25 Ének-zene Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Barangolás a mé 2017-01-01 Megyei Lőrincz Enikő
LuminaMath 2017-02-25 Matematika Megyei II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-02-11 Matematika Országos II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Országos Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Médiainfo számítógép-felhasználói verseny 2009-03-28 Informatika / Médiainfo Speciális Dicséret Médiainfo csapat Kubánda Miklós
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Megyei II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Megyei I. részvétel az országos versenyen Gál Béni Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Megyei II. részvétel az országos versenyen Vékony Attila-Tamás Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Informatika Megyei I. Továbbjutott az országos szakaszra Orbán M. Szabolcs Jakab Tibor
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Megyei I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Országos Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Holinka Botond Deák Éva
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális Dicséret Iffiú Szabolcs Gábor Béla
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális Dicséret Gál Béni Kubánda Miklós
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális I. Orbán M. Szabolcs Jakab Tibor
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Országos I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Megyei dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Laczkó Hunor Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-04-18 Matematika Országos III. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei III. Mester Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-11-27 Matematika Országos IV. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-10-15 Matematika Megyei I. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Megyei V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Wattafa Deák Éva
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Megyei II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Megyei V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Para Eszter Deák Éva
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei II. Iffiú Szabolcs Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei III. László Gábor Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei IV. dicséret Partin Csaba Gábor Béla
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika Országos Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika Megyei Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Országos bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Megyei I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Országos I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Megyei dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret László Gábor Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Kobaktörők Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei I. Laczkó Hunor Jakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei II. Mester Attila Jakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei III. Csutak Balázs Jakab Tibor
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2012-10-12 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei VI. Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei IX. Csákány Renáta Rebeka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Damokos Beatrix Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-04-03 Matematika Országos II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei II. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Országos Dícséret Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Országos Dícséret Krecht Ábel Gödri Judith
+/- Poezie 2013-04-20 Matematika/Román nyelv Megyei I. Szőke Szabina Gödri Judith
Kenguru Matematikaverseny 2013-05-07 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika Országos IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Megyei I. Medgyesi Attila Gábor Béla
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Megyei I. Kovács Tamás Gábor Béla
Informatika tantárgyverseny 2014-03-01 Megyei II. Laczkó Hunor Jakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-09 Informatika Országos I. Csutak Balázs Jakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-01 Informatika Országos V. Mester Attila Jakab Tibor
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Nemzetközi I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Nemzetközi I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-03-01 Informatika Nemzetközi X. dicseret Csutak Balázs Jakab Tibor
Eötvös József tanulmányi verseny 2013-11-14 Informatika Speciális I. Csutak Balázs Jakab Tibor
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Számítástechnika Olimpiász 2014-03-10 Számítástechnika Megyei I. Kovács Tamás Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei II. Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei Dicséret Kanyó Bernadette Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei V. Dicséret Bernád Mária-Aida Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei Dicséret Fazkas István Henning Edit
Csillagszerző matematikaverseny 2014-03-11 matematika Megyei Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Megyei V. Dicséret Mackócskák Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Megyei V. Dicséret Számkivetettek Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei I. Zrínyis csapat (2014) Henning Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei III. Damokos Beatrix Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei IV. Dicseret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei VI. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei X. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei V. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei V. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VI. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos II. Miklós Csenge