Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2018-2019-as tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyeközti I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 2018-10-24 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 . matematika Megyei IV. ..Aranyászok" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei VI. ,,okoskák" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei I. ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-11-24 matematika Országos VII. meghívó nemzetközi szakaszra ,,vasmatek" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-24 matematika Megyei II. ,,2+2" Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei III. Számbúvárok Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-12 Matematika Megyei VI. Blue life Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti III. Lábtekerészeti körduplány Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2019-01-11 Matematika Megyeközti V. Nem a részvétel hanem a fontos Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2018-11-24 Matematika Országos Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei Dicséret Bagoly Eszter Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2019-02-01 Magyar nyelv és irodalom Országos Dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás Országos I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát Országos II. Tompa György Kadosa Kovács Tünde
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Országos V. László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás Megyei I. Költő Kincső Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. Megyei III. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 Megyei III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás Megyei II. Lukács Leonárd Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. Megyei III. Téglás Etele Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás Megyei I. Veress Kincső Kovács Tünde
Tetratlon 2018-09-21 60 m. Megyei II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Veres Enikő-Eszter
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
XXVI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny 2019-02-16 földrajz Megyei IV. Dicséret Bodor I. Botond Makfalvi Zsuzsa
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Nemzetközi V. Csenteri András Gergely Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika Nemzetközi V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika Nemzetközi VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Megyeközti V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
TUDEK 2018-12-08 Fizika, csillagászat Országos III. Simon-Zsók Anett Dr. Pető Mária
Bolyai matematika csapatverseny 2018-10-12 matematika Megyei IV. Szakács Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny 2018-10-12 matematika Megyei IV. "Not found" Szakács Ágnes

Korábbi eredmények

Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2015-04-09 Anyanyelv Megyei IV. FŐNIX Gáll Éva
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A három barát Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei IV. dicséret Kobakok Gáll Éva
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A Meselovagok Márton Magdolna
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. Meseírók Márton Magdolna
Kriza János Mesemondó Verseny 2014-10-31 Magyar nyelv Megyei II. Mátyás Csenge Márton Magdolna
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei V. dicséretr Csoda-csajok Gáll Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-24 Matematika Megyei VI. dicséret Sepsi fiúk Gáll Éva
Ifjusági krossz 2015-05-06 Atlétika Megyei Czirmai Janka
Kriza János Mesemondó verseny 2015-10-16 Anyanyelv Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2016-05-26 Ének-zene Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei I. Márk Sebestyén-Norbert Vinczeffy Réka
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei II. Fazakas Samu Vinczeffy Réka
Rajzverseny 2015-12-04 Megyei Dicséret Jakab Hunor Vinczeffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Megyei II. Vinczeffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Országos Dicséret Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Megyei I. Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika Megyei IV. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dicséret Váncsa E. Ákos Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei IV. Csutak I. Krisztina Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Kovács B. Kadosa Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Szőcs D. Johanna Csilla Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Máté A. Bence Demeter Erzsébet
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-02-27 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2017-03-30 Anyanyelv Megyei IV. Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Országos NAPSUGÁR Gyermeklap Különdíja DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2017-05-25 Ének-zene Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Megyei I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Országos I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Barangolás a mé 2017-01-01 Megyei Lőrincz Enikő
Barangolás a mesék világában 2017-11-09 Rajz Megyei II. Tamási Petra Lőrincz Enikő
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Megyei IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Coman M. Emilia Katalin Szőcs Katalin-Ágnes
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei III. Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei II. Szőcs D. Johanna Csilla Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei III. Tudorel Ş. M. Maya Szőcs Katalin-Ágnes
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Megyei Dicséret Pitlák A. Inez Szőcs Katalin-Ágnes
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Megyei II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei Dicséret Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Megyei II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika Országos Erdélyi tv különdíj Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 anyanyelv Megyei II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-04-21 anyanyelv Országos Napsugár különdíj Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Megyei I. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții- Obiceiuri ale familiei mele 2017-12-01 Rajz Megyei I. Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Megyei II. GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 színjátszás Megyei IV. Dicséret Sünik Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Megyei II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 anyanyelv Megyei IV. Dicséret GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei II. Nemes Gyopár Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Zsigmond Dávid Lőrincz Enikő
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos II. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Mesék világa mesemondás 2017-12-12 mesemondás Megyei III. Lantos Csanád Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Timofte Cristian Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika Országos Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Pál Dávid Levente Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei Dicséret Fadgyas Anita Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei Dicséret Szabó Sarah Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei dicséret Berde Andrea Izabella Hatos Gabriella
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Megyei I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 Matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 2018-02-16 Matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-02-25 Matematika Megyei II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-29 Matematika Nemzetközi dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 Anyanyelv Megyei dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 Matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-02-11 Matematika Országos II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos III. Kovasch Kristóf Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Fazakas Samu Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos I. Luka Sára Urbán Laura
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Rajz Megyei I. Szép Áron Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Bangyán Bendegúz Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Tatár Bence Vinczeffy Réka
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Országos I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 Matematika Megyei I. Vasmatek Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei I. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Váncsa Krisztián Urbán Laura
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos III. Delne Kristóf Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. Péter Boglárka Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret VAS PETRA Gáll Éva
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos dicséret BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret LUKÁCS BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Megyei dicséret KURTA REBEKA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret BECZE ZALÁN Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos III. KÁDÁR KRISZTA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. ALBU PETRA Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos I. KURTA REBEKA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. KURTA REBEKA Gáll Éva
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. SZÁRAZ ERIK Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matemetika Országos III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret DOMOKOS ANNA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FAZAKAS ABIGÉL Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret KOVÁCS ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret MÁRK GELLÉRT Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2017-10-21 Ének-zene Országos III. Romániai Magyar Dalosszövetség különdíja SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei VI. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret KOVÁCS IMRE-ZALÁN Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei III. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 RAJZ Megyei Dicséret JAKAB ZSANETT Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei III. KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Országos I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Országos IV. Szonda Regő Şaica Enikő
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-01 Matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Országos V. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Kenguru Matematika Verseny 2018-03-01 Matematika Megyei I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei I. Şaica Enikő
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei III. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Országos IX. Şaica Enikő
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Megyei I. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Megyei III. Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Megyei IX. Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Veres Brigitta Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Péter Máté Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Zágoni Tamás Şaica Enikő
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Balogh Csongor-Mihály Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Gruia Zsolt Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Barcsa Boglárka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Török Andrea-Petra Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Megyei I. Kiss Ábel Puskás Bajkó Annamária
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Megyei III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 Matematika Országos Dicséret Orbán Eszter Deák Éva
Médiainfo számítógép-felhasználói verseny 2009-03-28 Informatika / Médiainfo Speciális Dicséret Médiainfo csapat Kubánda Miklós
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-03-12 Matematika Megyei II. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VII. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Orbán Eszter Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VI. Pintér Viktória Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IX. Meliszek Ágoston Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Demeter Magor Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei VIII. Tőkés Tímea Deák Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. VI.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. VII.osztályos matematika csapat Csáki Ágnes
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Megyei I. részvétel az országos versenyen Gál Béni Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Számítástechnika Megyei II. részvétel az országos versenyen Vékony Attila-Tamás Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2011-03-19 Informatika Megyei I. Továbbjutott az országos szakaszra Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei IX. dicséret Kopacz Tímea Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Zárug Bernadett Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei V. dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Csákány Csongor Csáki Ágnes
Tantárgyolimpiász 2011-03-12 matematika Megyei I. II. díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei V. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2010-11-27 matematika Megyei I. dicséret Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2011-04-18 Matematika Országos Dicséret Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Holinka Botond Deák Éva
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Kenguru Matematikaverseny 2011-03-18 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális Dicséret Iffiú Szabolcs Gábor Béla
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális Dicséret Gál Béni Kubánda Miklós
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2011-05-21 Informatika Speciális I. Orbán M. Szabolcs Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei III. Chituță Florin Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Országos I. Mester Ágnes Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Mester Ágnes Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Orbán A. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-02-12 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei I. Orbán M. Szabolcs Bíró Judit
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Földi Zsuzsánna Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei III. Gál Béni Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-01 matematika Megyei dicséret Gál Béni Bíró Judit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2011-02-05 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
Gordiusz Matematikaverseny 2011-02-18 matematika Megyei dicséret Kilyén Nándor-Alpár Bíró Judit
tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Zrínyi Ilona Matematika verseny 2011-02-18 Matematika Megyei IV. Laczkó Hunor Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-04-18 Matematika Országos III. Juhos Attila Koszta Zoltán
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei III. Mester Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Megyei I. Juhos Attila Koszta Zoltán
Kenguru 2011-03-18 Matematika Megyei IV. Mester Attila Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-11-27 Matematika Országos IV. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Bolyai Csapatverseny 2010-10-15 Matematika Megyei I. VIII D. Matematika Csapat Koszta Zoltán
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei Dicséret Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2011-03-12 Matematika Megyei V. Veres-Vitályos Áron Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Wattafa Deák Éva
Matematika olimpiasz megyei szakasz 2012-03-10 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei III. Fazkas István Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei Dicséret Veres-Vitályos Álmos Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Dancs Melinda Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Fejér Ágnes Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Keresztes Katalin Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Megyei Dicséret Kis Hunor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Megyei I. Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Concursul Naţional de Matematică Lumina Math 2011-11-26 Matematika Országos II. Díj Élthes Zsombor Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Mester-Nagy Levente Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei III. Pap Jenő Attila Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IV. Dinu Andrea Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei VIII. Kerekes Imre Deák Éva
Gordiusz Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei IX. Gergely Tas Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-03-10 Matematika Megyei II. Kis Anna Bernadett Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2011-10-14 Matematika Megyei V. Csillagok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei Dicséret Para Eszter Deák Éva
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei II. Iffiú Szabolcs Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei III. László Gábor Gábor Béla
Informatika olimpiász 2012-03-03 informatika Megyei IV. dicséret Partin Csaba Gábor Béla
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat V.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VII.osztály Csáki Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2012-02-17 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat VIII.osztály Csáki Ágnes
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2012-04-20 Matematika Országos Dicséret Kis Anna Bernadett Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott MatematikaVerseny 2012-03-10 Matematika Megyei Dicséret Szőke Szidónia Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos Dicséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika tantárgyverseny 2012-04-02 matematika Országos bronzérem Juhos Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-11 matematika Megyei I. Juhos Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-01 matematika Országos I. Juhos Attila Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei I. László Gábor Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei III. Partin Csaba Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Matematika tantárgyverseny 2012-01-01 matematika Megyei dicséret Daczó Dávid Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos III. Simon Ádám Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos II. László Gábor Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2012-02-04 matematika Országos dicséret Halada Szilárd Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret Simon Ádám Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2012-03-16 matematika Nemzetközi dicséret László Gábor Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Kobaktörők Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei II. Mester Attila Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2013-03-15 Informatika Megyei III. Csutak Balázs Iakab Tibor
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyveseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Kis Hunor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei III. Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Kondor Sándor-Botond Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Veres-Vitályos Álmos Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei II. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei I. Dávid Szilárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Kis Hunor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Molnár Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícsérety Élthes Zsombor Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2013-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-02-05 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2012-10-12 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei VI. Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-02-09 Matematika Megyei IX. Csákány Renáta Rebeka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Damokos Beatrix Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-03-09 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-03-01 Matematika Országos Dícséret Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2013-04-03 Matematika Országos II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei II. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2013-03-06 Matematika Megyei III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Országos Dícséret Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2012-11-11 Matematika Országos Dícséret Krecht Ábel Gödri Judith
+/- Poezie 2013-04-20 Matematika/Román nyelv Megyei I. Szőke Szabina Gödri Judith
Kenguru Matematikaverseny 2013-05-07 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei II. Molnár Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-11-23 Matematika Országos IV. Wattafa Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Petra Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Élthes Zsombor Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV) 2014-02-08 Matematika Országos Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos I. Minisztériumi II.díj Ferencz Eszter Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos II. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Rab Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei Dícséret Szász Zsombor Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IV. Márkos Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Rab Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2014-03-14 Matematika Nemzetközi Dícséret (minisztériumi Dícséret ) Élthes Zsombor Deák Éva
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Megyei I. Medgyesi Attila Gábor Béla
Tantárgy olimpiász 2014-03-01 Informatika Megyei I. Kovács Tamás Gábor Béla
Informatika tantárgyverseny 2014-03-01 Megyei II. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-09 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-01-01 Informatika Országos V. Mester Attila Iakab Tibor
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Nemzetközi I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2014-05-03 Matematika Nemzetközi I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2014-03-01 Informatika Nemzetközi X. dicseret Csutak Balázs Iakab Tibor
Eötvös József tanulmányi verseny 2013-11-14 Informatika Speciális I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi III. Ferencz Eszter Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Számítástechnika Olimpiász 2014-03-10 Számítástechnika Megyei I. Kovács Tamás Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei II. Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei Dicséret Kanyó Bernadette Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei IV. Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei V. Dicséret Bernád Mária-Aida Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei Dicséret Fazkas István Henning Edit
Csillagszerző matematikaverseny 2014-03-11 matematika Megyei Dicséret Damokos Dóra Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Megyei V. Dicséret Mackócskák Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 matematika Megyei V. Dicséret Számkivetettek Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-02-21 matematika Megyei I. Zrínyis csapat (2014) Henning Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei III. Damokos Beatrix Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei IV. Dicseret Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei VI. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2013-12-14 Matematika Megyei X. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-03-08 Matematika Megyei V. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2014-03-01 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei II. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-03-18 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei V. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VI. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos II. Roth Apor Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei IV. Matek manók Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei II. Villam Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Nemzetközi VI. Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika Országos II. Miniszteriumi dicseret Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2014-04-08 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2014-05-10 Matematika Országos II. Csillagszerzo 1 dij Roth Apor Gödri Judith
"Bolyai Farkas" Országos Tantárgyverseny 2014-05-06 Informatika Országos I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Információs technológia olimpiász (OTI - C# szekció) 2014-04-26 Informatika Megyei I. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Tantárgyverseny 2014-03-01 Matematika Megyei III. Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei IX. Dícséret Nagy Gellért Deák Éva
Bolyi Matematika csapatverseny 2013-10-11 Matematika Megyei V. Dícséret Indiánok Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei I. Csodagyerekek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei III. Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei VI. Király Mátyás Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-02-27 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2014-10-17 Matematika Megyei VI. Kockakvart Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei III. Mathis Bence Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei Dícséret Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos II. minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos II. minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei I. Csutak Dávid Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei IV. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Cerchez Diana Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VI. Damokos Beatrix Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VIII. Holinka Orsolya Kinga Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei X. Damokos Dóra Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei I. Roth Apor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei IV. Csutak Dávid Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei VII. Tök Dietrich Norbert Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei VIII. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Dícséret Para Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Vojkuj Csongor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Rab Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei III. Richter Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei I. Szabó Richárd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei III. Para Eszter Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-03-07 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Rab Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei III. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Számítástechnika Olimpiász 2015-04-08 Számítástechnika Országos Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
NMG Open 2015-04-10 Számítástechnika Megyeközti I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-04-02 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi III. Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika Megyei I. Csutak Balázs Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2015-03-07 informatika Megyei II. Laczkó Hunor Iakab Tibor
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Nemzetközi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Informatika tantárgyverseny 2015-03-07 informatika Megyei II. Medgyesi Attila Gábor Béla
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Nemzetközi I. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2015-05-01 Matematika Nemzetközi I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos I. Miklós Csenge Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos IV. Balázs Márton Gödri Judith
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2015-03-14 Matematika Megyei II. Demeter Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos I. Minisztériumi II Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Megyei I. Fekete Macskák Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Megyei Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei II. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei V. Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VII. Dícséret Scridon Teodor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VII. Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VIII. Dícséret Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei V. Dícséret Kovács Hanna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Richter Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VI. Dícséret Fodor Orsolya Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei III. Márkos Zsolt Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-05-07 Matematika Országos Dícséret Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos I. MInisztériumi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos II. MInisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos X. Különdíj Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika Nemzetközi I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos III. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Roth Apor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos III. Miklós Csenge Gödri Judith
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos III. Roth Apor Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Megyei II. Számkivetettek Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika Megyei V. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei Dicséret Vörös Ábel-Etele Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IV. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei VII. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika Megyei III. Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2015-10-16 Matematika Megyei I. Négy évszak Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei III. Bálint Gyopár Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei I. Bodor I. Botond Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IV. Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei V. Mátyás Csenge Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei VII. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Sapientia ECN (Efficiency Challenge Networking )Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Speciális I. Számkivetettek(ECN) Deák Éva
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika Megyei dicséret Balog D. Barnabás-Dezső Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 matematika Megyei III. Vizi T. Attila Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika Megyei V. dicséret Kobakok Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Országos I. MInisztériumi I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei II. Varga Adolf Iakab Tibor
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-21 Matematika Megyei I. Varga Adolf Iakab Tibor
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei VI. Hölgyek a Négyzeten Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei I. Nemdohányzó Klub Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 2017-01-06 Matematika Megyeközti II. Nemo Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei VI. Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika Megyei III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos I. EMMV I. Díj Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos II. EMMV I. Díj Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos Mimisztériumi Dícséret, EMMV Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Fazkas István Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Krecht Ábel Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei I. IX. A - Zrínyi Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Fél X Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei III. Dicséret Négy évszak Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei I. Dicséret Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Megyei VII. Dicséret Okosokk Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Száműzők Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei X. Dicséret Matek Mágusok Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Pál Ágnes Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Gödri-Martis Huba Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Krecht R. Hanna Regina Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei V. Dicséret Vizi T. Attila Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei II. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Zsugán-Gedeon Balázs Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Gergely Abigél Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei I. SzMK Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika Megyei III. Răduţă Cristian Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Vizi T. Attila Henning Edit
Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei IV. Dicséret Vizi T. Attila Henning Edit
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 informatika Megyei I. Roth Apor Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Megyei II. Miklós Csenge Iakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Megyei III. Csutak Dávid Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika Nemzetközi V. Miklós Csenge Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika Nemzetközi VII. Roth Apor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei II. Roth Apor Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei III. Miklós Csenge Iakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei IV. Csutak Dávid Iakab Tibor
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Országos III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei IV. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei II. Veress Kincső Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei IV. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Országos I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Országos VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei III. Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícsőret Mathis Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Terza Árpád Hunor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Geréd Artúr Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-11 matematika Országos II. EMMV I.hely Miklós Janka Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Országos EMMV dícséret Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Országos EMMV dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos dícséret Kotró Nándor Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei III. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei I. Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei II. Miklós Janka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei II. Tatár Ágota Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei dícséret Schrek Timea Gödri Judith
Luminamath matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos III. Tamás Péter Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei III. Matek Agyak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei IV. dícséret három+egy Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei V. dícséret Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei I. PPAP Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-11-18 matematika Országos VIII. Erdély legjobb V-es csapata Varázsvizilovak Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Nemzetközi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Nemzetközi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika Nemzetközi I. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika Nemzetközi II.díj Tamás Péter Gödri Judith
Tantárgyverseny 2017-04-18 matematika Országos bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2017-05-11 Informatika Megyeközti IV. Miklós Csenge Iakab Tibor
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-05-20 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Tantárgyverseny 2017-03-11 Informatika Megyei I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2017-04-20 Informatika Országos Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Országos II. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Országos VIII. Csutak Dávid Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi I. Roth Apor Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi III. Kiss Andrea-Tímea Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Fekete Mátyás Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Krecht Ábel Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Miklós Csenge Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi X. Balazsi Bardócz Rita Mária Iakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi I. Tamás Péter Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Miklós Csenge Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Roth Apor Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Csutak Dávid Iakab Tibor
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika Megyei III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Ma