Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2017-2018-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés Országos III. László Boglárka
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
2018-01-01 Megyei Fülöp Anna
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés Megyei V. László Boglárka
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Megyeközti Dicséret Bíró Béla
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés Megyei II. László Boglárka
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 Megyei Kedves Laura Rita
KÁrp 2018-01-01 Megyei Márkosi Márta
Bolyai Matematika Csapatversenz 2017-10-15 Megyei III. Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 matematika Megyei I. Szakács Ágnes
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk 2018-02-17 testnevelés Megyei II. Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-11-10 testnevelés Megyei I. Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Kispalyas fotbal, lanyok 2018-03-01 labdarugas Megyei III. Veres Enikő-Eszter
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas Megyei II. Veres Enikő-Eszter
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei I. Şaica Enikő,
Nyeste Emőke
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Megyei III. Şaica Enikő,
Nyeste Emőke
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Országos IX. Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Megyei III. Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Megyei IX. Şaica Enikő
Diákolimpia 2018-09-20 Kézilabda Országos V. László Boglárka
Tetratlon 2018-01-01 Megyei Kovács Tünde
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Bolyai matematika csapatverseny 2018-10-12 matematika Megyei IV. Szakács Ágnes
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Megyei IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny 2018-10-12 matematika Megyei IV. "Not found" Szakács Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Megyeközti III. 7 C Pénzes Lóránd István
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Aczél Adrienn Gödri Judith
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei III. 600m Aczél Zsófia László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei IV. 50m Aczél Zsófia László Boglárka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. ALBU PETRA Gáll Éva
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Andók Tamás Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Bagoly Eszter Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Megyei II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Bakó Bence Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Bakó Bence Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei III. Balázs Előd Gödri Judith
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 Megyei II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Megyei I. Balázs Gergő Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya- Lujza
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 Országos II. Balázs Janka Szakács Ágnes
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi X. Balazsi Bardócz Rita Mária Iakab Tibor
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Megyei VII. Balazsi Bardócz Rita Mária Pénzes Lóránd István
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei II. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Cros - Atlétika 2018-11-10 Testnevelés Megyei I. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei IV. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei V. Bálint Gergely Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Bálint Gyopár Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Bálint Hunor Ferenc Vizsuly Tünde
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, 2018-02-28 magyar Megyei III. Baló Eszter Tókos Ibolya- Lujza
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika Megyei dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei dicséret Balo Janka Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Országos dicséret Balo Janka Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Balogh Adrienn Gödri Judith
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Balogh Csongor-Mihály Puskás Bajkó Annamária
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei II. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Bangyán Bendegúz Vinczeffy Réka
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Vidám Versek Versene 2018-04-01 magyar Megyei III. Bangyán Benjámin Nagy Enikő
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Bangyán Nóra Vizsuly Tünde
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Bănică-Solymosi Írisz Vizsuly Tünde
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Barcsa Boglárka Puskás Bajkó Annamária
1st English Language Drama Festival 2017-11-29 Angol nyelv Megyei I. Barnstormers Vizsuly Tünde
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei III. Barta-Martin Máté Kovács Tünde,
Varga Nimród
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos dicséret BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz Országos III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Tantárgyverseny 2018-03-23 Földrajz Megyei I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Országos dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /testnevelés Megyei I. 50 m síkfutás Batzula Hunor László Boglárka
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Batzula Hunor László Boglárka
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret BECZE ZALÁN Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Benedek Hanna Vizsuly Tünde
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei dicséret Berde Andrea Izabella Hatos Gabriella
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Megyei III. Bernád Mária-Aida László Boglárka
Megyei kémia tantárgyverseny 2018-03-09 Kémia Megyei dícséret Bernád Mária-Aida Ujfalvi Irma
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Bíró Maja Deák Éva
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika Országos Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Megyei IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Nemzetközi IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Országos IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Bodor I. Botond Ugron Szabolcs
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Megyei II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Regemondó verseny 2018-03-12 anyanyelv Megyei I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 rajz Országos I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Angol olimpiász 2018-03-01 angol Megyei I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
CanSat2018 2018-05-04 Fizika Országos II. CanSat Dr. Pető Mária
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei III. Cerchez Diana Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei II. Cerchez Diana Varga Mónika
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română 2018-03-04 lb romana Megyei II. Cerchez Diana Kiss Mária
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Coman M. Emilia Katalin Szőcs Katalin-Ágnes
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv Megyei II. Crazy Kids Nyeste Emőke,
Varga Mónika
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-03 Robotika-Fizika Nemzetközi V. Csenteri András Gergely Dr. Pető Mária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Bolyai Matematikaverseny 2017-10-01 Megyei III. CSIPET-CSAPAT Kicsi Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Csiszér Csanád Deák Éva
Fizika Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2018-03-26 Fizika Megyei I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos I. Csiszér Csanád Dr. Pető Mária
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Megyei I. Csiszér Csanád Szabó Ünige
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Csutak Dávid Iakab Tibor
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-01-01 Megyei III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-01 Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-20 Országos III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
A Chemia iskoléja 2017-11-08 Kémia Megyei III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
Talpunk alatta föld 2018-04-27 Kémia-Biológia-Földrajz-Angol Megyei Különdíj Curie lányok Ujfalvi Irma
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 Megyei V. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Megyei I. Czirmai Anna Kovács Tünde
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Megyei V. Damokos Beatrix László Boglárka
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Damokos Cs.S. Zsófia Carmen Bodnari
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matemetika Országos III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei VI. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás Nemzetközi Legtechnikásabb játékos Deák Csanád Kovács Tünde
VI. Barátság Kupa 2018-05-19 testnevelés Nemzetközi legjobb mezőnyjátékos Deák Csanád Kovács Tünde
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos III. Delne Kristóf Urbán Laura
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Országos dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 Megyei dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei III. Demeter Gergő Gödri Judith
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret DOMOKOS ANNA Márton Magdolna
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Megyei IV. Dull Brigitta Noémi Ferencz Katalin
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar Országos I. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar Nemzetközi VI. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 600m Erzse Nándor László Boglárka
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei Dicséret Fadgyas Anita Hatos Gabriella
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Gúzsba kötve táncolni- concurs de traducere 2017-12-09 Megyei III. Farkas Kárla Vénusz Kiss Mária
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Farkas Kárla Vénusz Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret FAZAKAS ABIGÉL Márton Magdolna
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei II. Fazakas Gergő Nándor Varga Mónika
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Fazakas Samu Vinczeffy Réka
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Fekete Mátyás Iakab Tibor
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Ferencz Eszter Dombora Anna
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei III. Ferencz Eszter Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei Dicséret Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Megyei IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 anyanyelv Megyei II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-04-21 anyanyelv Országos Napsugár különdíj Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei I. FTS Gödri Judith
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Megyei I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Országos I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei dicséret Gajai Petra Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Kriza János mesemondó verseny 2018-10-23 Anyanyelv Megyei II. Gajai Petra Lőrincz Enikő
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Gál Attila Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Gál Bence Deák Éva
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Megyei II. GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 anyanyelv Megyei IV. Dicséret GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Gergely Abigél Ugron Szabolcs
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Nemzetközi X. Gergely Abigél Márkosi Márta
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Megyeközti Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. Gruia Zsolt Puskás Bajkó Annamária
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei II. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei IV. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER László Boglárka
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Hajdu Ákos-Áron Köllő Zsolt-Ágoston
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Harkó Csanád Vizsuly Tünde
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia Megyei II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Országos II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Országos III. Hegyi Kamilla Márkosi Márta
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Megyei I. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei I. Holzmann Leoni Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Vidám Versek versmondó versenze 2018-03-22 Magyar Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Vidám Versek versmondó versenye 2018-04-22 Magyar Országos I. különdíj Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Vidám Versek Versenye 2018-04-01 magyar Megyei I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei V. illumine patris Gödri Judith
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-01-27 földrajz Megyei IV. Dicséret Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 limba latina Megyei II. Ilyés Norbert István Farkas Cristina-Cornelia
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-04-10 földrajz Országos VII. Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Tudományok (Olimpiada de stiinte pentru juniori) 2018-04-12 biológia Megyei II. Ilyés Norbert István Köllő Zsolt-Ágoston
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei I. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos II. Imre Botond Urbán Laura
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 Matematika Megyei II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-24 matematika Megyei III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
LuminaMath 2017-11-25 MATEMATIKA Országos II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Utazás mesevilágba 2017-11-17 rajz Megyei I. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. IMREH LÓRÁNT Imre Zsuzsánna
2018-01-20 magyar Megyei X. Incze Barbara Tókos Ibolya- Lujza
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Megyei I. Indiánok Kicsi Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Megyei I. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Mesék világában 2017-12-12 RAJZ Megyei Dicséret JAKAB ZSANETT Gászpor Melinda
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Jakabos Csenge-Apolka Vizsuly Tünde
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Joó Zsolt-Kristóf Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Országos IV. Józsa Zsófia Márkosi Márta
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei I. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László,
Dézsi Ildikó
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar Országos I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar Megyei I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar Országos I. Babes-Bolyai Tudományegyetem Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos III. KÁDÁR KRISZTA Gáll Éva
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei III. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina Megyei III. Karácsony Adrienn Farkas Cristina-Cornelia
Tetratlon 2018-09-21 60 m. Megyei II. Kásás I. Dávid Kovács Tünde,
Varga Nimród
Tetratlon 2018-10-21 távolugrás Megyei III. Kásás I. Dávid Kovács Tünde
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Kasléder Beatrix Vizsuly Tünde
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei dicséret Kató Balázs Varga Mónika
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Országos dicséret Kató Balázs Köllő Zsolt-Ágoston
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei IV. Kecskerét Gödri Judith
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei III. KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. KISGYÖRGY ÁGOTA Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret KISGYÖRGY ÁGOTA Imre Zsuzsánna
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia Megyei I. Kisgyörgy Kriszta Köllő Zsolt-Ágoston
TUDEK 2018-04-15 Kémia Megyei I. Kisgyörgy Kriszta Ujfalvi Irma
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Megyei I. Kiss Ábel Puskás Bajkó Annamária
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi III. Kiss Andrea-Tímea Iakab Tibor
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 kislabdadobás Megyei I. Költő Kincső Kovács Tünde
Német nyelv tantárgyerseny 2018-01-01 Megyei II. Kopacz Kinga Boróka Ferencz Katalin
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Kopacz Kinga Boróka Vizsuly Tünde
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Filozófia Megyei I. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia Országos IV. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Megyei Kosárlabda Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-03 testnevelés Megyei III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Kotró-Kosztándi L. Gellért Ugron Szabolcs
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei I. Kovács Abigél Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-05-28 angol Országos I. Kovács Abigél Varga Mónika
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret KOVÁCS ÁGNES Márton Magdolna
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei III. Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Kovács Bence-Zsolt Vizsuly Tünde
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2017-12-08 Magyar nyelv Megyei II. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2018-04-21 Magyar nyelv Országos I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Aranytoll meseíró verseny 2017-10-14 Magyar nyelv Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Aranytoll meseíró verseny 2017-11-25 Magyar nyelv Országos I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret KOVÁCS IMRE-ZALÁN Márton Magdolna
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Megyei I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Országos I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei Dicséret Kovács Mátyás Örs Kotró-Kosztándi László,
Márton Hajnal
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei V. Kovács Petra Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Megyei III. Kovács Petra Kovács Tünde
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-04-05 Magyar nyelv és irodalom Országos II. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Kovács Sára Dombora Anna
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos III. Kovasch Kristóf Vinczeffy Réka
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Kozák Lóránd Richárd Vizsuly Tünde
Fizika Olimpiász 2018-02-10 fizika Megyei III. Kozsokár Gergő Szabó Ünige,
Bartha Erzsébet
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2017-10-20 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Versmondás: bronz fokozat, dramatizálás (csapatban Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-04-06 magyar nyelv és irodalom Országos I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-20 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei II. Kozsokár Hanna Varga Mónika,
Dézsi Ildikó
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Krecht Ábel Iakab Tibor,
Gábor Béla
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei Dicséret Krecht Ábel Kotró-Kosztándi László,
Dézsi Ildikó
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Megyei dicséret Krecht Beáta Kriszta Varga Mónika
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Megyeközti Premiu special Krecht R. Hanna Regina Carmen Bodnari
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-04-01 Magyar nyelv és irodalom Országos dicséret Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Nemzetközi X. Krecht R. Hanna Regina Márkosi Márta
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Megyei dicséret KURTA REBEKA Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos I. KURTA REBEKA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. KURTA REBEKA Gáll Éva
XI.Berde Kupa 2018-03-03 teremlabdarúgás Nemzetközi III. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-10 testnevelés Megyei II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk 2018-03-26 Megyei II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-05-19 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-10-21 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde,
Veres Enikő-Eszter
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Mesék világa mesemondás 2017-12-12 mesemondás Megyei III. Lantos Csanád Hatos Gabriella
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei III. László Andrea Mónika Varga Mónika,
Márton Hajnal
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos I. Luka Sára Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret LUKÁCS BALÁZS Gáll Éva
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2017-10-13 sülylökés Megyei II. Lukács Leonárd Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 kislabdadobás Megyei II. Lukács Leonárd Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Lukács Leonárd Kovács Tünde,
Varga Nimród
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Lupu David-Ioan Kovács Tünde,
Varga Nimród
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Lupu Iulia-Maria Vizsuly Tünde
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei IV. Dicséret Magyarosi Anna Dombora Anna
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar Megyei I. Man Rebeka Tókos Ibolya- Lujza
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2017-12-08 Magyar nyelv Megyei III. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret MÁRK GELLÉRT Márton Magdolna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Országos Dicséret Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
'Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Nemzetközi X. Márkosi Lili Márkosi Márta
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Megyei Premiu special Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Máté Zsolt Vizsuly Tünde
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 Megyei Dicséret Mateklányok Szakács Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Mátyás Csenge Ugron Szabolcs
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
MIFIZ 2018 2018-11-09 Fizika Megyeközti V. MIFIZ-11 Dr. Pető Mária
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Miklós Csenge Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Miklós Csenge Iakab Tibor
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Országos II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny 2018-03-16 Nemzetközi II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika Országos Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-28 matematika Nemzetközi II. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Országos I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei II. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-30 matematika Országos dicséret Miklós Janka Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Országos III. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos II. Miklós Janka Gödri Judith
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk Megyei III. Mikósakk Bartha Erzsébet
VI Március 15-4falu 2018-03-10 történelem Megyei I. Mikósokk Rab Sándor
Pesti srácok 2017-10-23 történelem Megyei I. Mikósokk Rab Sándor
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Megyeközti Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei II. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv Megyei dicséret Mózes Janka Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade B Mózes Janka Vizsuly Tünde
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /Testnevelés Megyei VI. 600 m síkfutás Muntyán-Nagy Zorka László Boglárka
Furkesz Helyesirasi Verseny 2018-02-28 Megyei I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Megyei I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Országos Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Muscalu Hanna Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés Megyei VI. Nagy Botond Csongor Kovács Tünde
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei III. Nagy Gellért Köllő Zsolt-Ágoston
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Megyei III. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyeközti I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei II. Nemes Gyopár Lőrincz Enikő
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Megyeközti II. Nemo 2018 Albert Balázs
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei I. Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2018-03-01 magyar Megyei V. Pakucs-Damokos Karolina Kedves Laura Rita
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Tamás Ugron Szabolcs
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Megyei I. Pál Ágnes Köllő Zsolt-Ágoston
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Pál Dávid Levente Hatos Gabriella
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Országos I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-01 Matematika Megyei II. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Kenguru Matematika Verseny 2018-03-01 Matematika Megyei I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei II. Pap Regő Dr. Kinda Eleonóra
TISZTA FORRÁS NÉPDALVETÉLKEDŐ 2018-10-13 zene Megyei II. Para Luca Lőrincz Enikő,
Dombora Anna
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 Megyei III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-04-28 testnevelés Megyeközti III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika)- lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás Országos III. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyim Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Megyei dicséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Országos II. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei III. Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Országos II. Péter Boglárka Urbán Laura
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei I. 50m Péter Boglárka László Boglárka
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Péter Máté Şaica Enikő
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Megyei I. Pineapples Varga Mónika
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Megyei III. Pink Fluffy Unicorns Nyeste Emőke
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Megyei Dicséret Pitlák A. Inez Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei II. Pulugor Alexandra Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Megyei III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 Matematika Országos III. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 2018-02-16 Matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-29 Matematika Nemzetközi dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 Anyanyelv Megyei dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 Matematika Megyei I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română Megyei I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română Megyei Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română Országos III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei III. Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei Dícséret Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Alfa Omega fizikaverseny 2018-05-12 Fizika Megyeközti Dicséret Răduţă Cristian Szabó Ünige,
Bartha Erzsébet
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei IV. Rápolti Erhard Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Megyei II. Rápolti Erhard Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Megyei II. Rebeka Szende László Boglárka
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika Megyei III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi I. Roth Apor Iakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Roth Apor Iakab Tibor
Kémia Olimpiász 2018-04-10 kémia Országos X. minisztériumi dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-03-10 kémia Országos II. Roth Apor Szabó Ünige
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-04-14 kémia Nemzetközi IV. dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei I. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Országos I. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Nemzetközi Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Országos III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2018-01-13 Informatika Országos VI. dicséret Roth Apor Iakab Tibor
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Megyei I. Roth Apor Szabó Ünige
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás Országos Kreativitásért Salamon Csongor Pénzes Lóránd István
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei dicséret SANDU CSANÁD Gáll Éva
Mesemondó verseny 2017-10-20 Megyei II. Sandu Franciska Kicsi Éva
Kanyadi Sandor Szavaloverseny 2018-03-30 Megyei II. Sandu Franciska Kicsi Éva
SapiSentia 2018-04-11 interdiszcilináris Megyei III. SapiSentia Köllő Zsolt-Ágoston
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Scridon Teodor Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Megyei dicséret Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
Bolyai matematikaverseny 2017-10-12 Matematika Megyei Dicséret Sepsi Okos Sarjak (S.O.S.) Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Kriza János mese és balladamondó verseny 2017-10-01 magyar Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2018-04-01 magyar Megyei III. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2018-04-01 magyar Megyei III. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Kriza János mese és balladamondó verseny 2018-10-01 magyar Megyei IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés Megyei II. 50 m síkfutás Siklódi Abigél László Boglárka
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei I. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Tradiții din tradiții- Obiceiuri ale familiei mele 2017-12-01 Rajz Megyei I. Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
English Contest 2018-03-22 Megyei III. Smart Alpaca Nyeste Emőke
Talajtorna verseny 2018-06-09 testnevelés Megyei I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei III. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei II. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Országos I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Stekbauer-Hanzi Réka Dobra Judit
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Stekbauer-Hanzi Réka Vizsuly Tünde
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Megyei IV. Sükösd Zs.-I. Ágota Ferencz Katalin
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 színjátszás Megyei IV. Dicséret Sünik Gászpor Melinda
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Tiszta Forrás Népdalvetélkedő 2018-10-13 Zene Megyei III. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei I. Szabó Áron Kotró-Kosztándi László,
Márton Hajnal
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina Megyei Mentiune Szabó Erika-Krisztina Farkas Cristina-Cornelia
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás Országos IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás Országos IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Szabó Richárd Deák Éva
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Szabó Richárd Vizsuly Tünde
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei Dicséret Szabó Sarah Hatos Gabriella
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei IV. Szabó Szilveszter Köllő Zsolt-Ágoston
Mesék világa 2017-12-12 rajz Megyei III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Utazás mesevilágba 2017-11-17 rajz Megyei II. Szakács Eszter Szakács Ágnes
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 800 m. Megyei III. Szántó Anita Kovács Tünde
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Országos V. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Megyei I. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. SZÁRAZ ERIK Márton Magdolna
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei II. Szász Budai Frida Nyeste Emőke
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Megyei III. Szász Richard Kovács Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szász Tímea-Orsolya Dobra Judit
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Országos II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Megyei I. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Megyei Különdíj SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei III. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Kiegyezés és a dualizmus kora 2018-03-25 Történelem Nemzetközi IX. Székely Mikó Kollégium 2. számú csapata Pénzes Lóránd István
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Szeles Vivienn-Zsuzsánna Ugron Szabolcs
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2017-10-21 Ének-zene Országos III. Romániai Magyar Dalosszövetség különdíja SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Rajz Megyei I. Szép Áron Vinczeffy Réka
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei III. Szilágyi Boglárka Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-03-26 Német nyelv Országos IV. Szilágyi Boglárka Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
TUDEK 2018-04-15 Kémia Megyei III. Szilágyi Boglárka Ujfalvi Irma
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia Megyei dicséret Szilágyi Boglárka Köllő Zsolt-Ágoston
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 60 m. Megyei II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 távolugrás Megyei III. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Megyei dicseret Szilágyi J.-P. Abigél Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
A mi olimpiánk 2018-09-19 távolugrás Országos I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-01-01 egyéni összetett Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 60 m. Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 távolugrás Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-10-20 súlylökés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Robo Tec 2018-03-24 Fizika-Robotika Nemzetközi IV. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
RoboChallenge- Free style 2018-11-03 Robotika/Fizika Nemzetközi VII. SZMK RoboTeam Dr. Pető Mária
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei II. Szőcs D. Johanna Csilla Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Megyeközti Premiu special Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei III. Szőke Szabina Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei III. Szonda Gergő Tókos Ibolya- Lujza
Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol nyelv Megyei II. Szonda Regő Nyeste Emőke
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Országos IV. Szonda Regő Şaica Enikő
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei II. Szörnyecskék Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei II. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Megyei IV. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Megyei I. Taghavi Jázmin Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi I. Tamás Péter Iakab Tibor,
Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei III. Tamás Péter Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-29 matematika Nemzetközi II. Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Országos dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei I. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei II. Tamás Péter Gödri Judith
Luminamath Matematika verseny 2017-11-25 matematika Országos II. Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző matematikaverseny 2018-05-20 matematika Országos dicséret Tamás Péter Gödri Judith
Barangolás a mesék világában 2017-11-09 Rajz Megyei II. Tamási Petra Lőrincz Enikő
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei V. Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem Megyei V. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Megyei dicséret Tatár Ágota Köllő Zsolt-Ágoston
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Megyei dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Megyei dicséret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret Tatár Bence Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Országos II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2018-10-20 800 m. Megyei III. Téglás Etele Kovács Tünde,
Varga Nimród
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Téglás Heléna László Boglárka
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem Megyei II. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia Megyei I. Téglás Hunor Márkosi Márta
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar Megyei V. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-02-03 Országos IX. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom József helyesírási Verseny 2018-01-01 Nemzetközi I. Implom-díj Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei II. Tetraéder Gödri Judith
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés Megyei II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2018-10-21 testnevelés Megyei I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Megyei I. Three Clever Pupils Nyeste Emőke
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Timár L.-I. Szabolcs Dr. Pénzes Ágnes
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Országos Excelent Timofte Cristian Hatos Gabriella
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei III. Tischler Blanka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Tischler Blanka Dombora Anna
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Megyei I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Országos I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
A mi olimpiánk 2018-09-19 úszás, 50m férfi hát Országos II. Tompa György Kadosa Kovács Tünde
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret Török Andrea-Petra Puskás Bajkó Annamária
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Török Anna Tókos Ibolya- Lujza
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés Megyei III. 600 m síkfutás Török Panka László Boglárka
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Atlétika verseny 2018-10-19 Testnevelés Megyei II. 600m Tóth Attila László Boglárka
Tantárgyverseny -német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Megyei II. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Megyei I. Tóth Orsolya Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei III. Tudorel Ş. M. Maya Szőcs Katalin-Ágnes
First Certificate in English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade A Tumó Szilárd-Zsolt Vizsuly Tünde
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás Országos I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Megyei III. Unicorns are real Varga Mónika
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Urbán Panna Dombora Anna
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-01-01 Megyei IV. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-02-15 Megyei I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 magyar Megyei X. Urszuly Nora Kedves Laura Rita
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Megyei II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Megyei II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Megyei Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Megyei II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika Országos Erdélyi tv különdíj Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Megyei Dicséret Váncsa Krisztián Urbán Laura
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai Interdiszciplináris Tantárgyverseny- Fabinyi Rudolf kémiaverseny 2018-04-05 kémia Országos V. dícséret Varga Adolf Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Megyei II. Varga Adolf Szabó Ünige
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos III. VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Megyei V. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás Országos IV. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Visul Unirii 2017-11-28 történelem Megyei dícséret Vargyas Szilamér Rab Sándor
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2018-02-16 Matematika Megyei dicséret VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Megyei I. VAS PETRA Gáll Éva
Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol nyelv Megyei III. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2018-10-19 Angol Megyei I. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 Matematika Megyei I. Vasmatek Vinczeffy Réka
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv Megyei II. Vén-Vinceffy Anna Vizsuly Tünde
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia Országos IV. Vén-Vinceffy Anna Márkosi Márta
Certificate in Avanced English 2018-04-20 Angol nyelv Nemzetközi Grade C Vén-Vinceffy Anna Vizsuly Tünde
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Veres Brigitta Şaica Enikő
RoboChallenge 2017-11-04 Fizika-robotok Nemzetközi X. I. a romániai versenyzők között Veres-Vitályos Áron Dr. Pető Mária
Vidám Versek Versenye 2018-01-01 magyar Megyei IV. Veress Hanna Nagy Enikő
Tetratlon 2018-10-21 testnevelés Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 60 m. Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 800 m. Megyei I. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon 2018-10-21 kislabdadobás Megyei I. Veress Kincső Kovács Tünde
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei I. VII.o Zrínyi Ugron Szabolcs
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Megyei II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Országos Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 magyar Megyei II. Vizi Abigél Kedves Laura Rita
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Megyei II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
RoboChallenge- Mini sumo 2018-11-01 Robotika/Fizika Nemzetközi V. Vörös Ábel-Etele Dr. Pető Mária
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei I. X.A Zrínyi Ugron Szabolcs
Lumea ca teatru 2017-11-10 Román nyelv Megyeközti II. XI.A Szép Helga
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Megyei Zágoni Tamás Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Zrínyis 3.osztály Szakács Ágnes,
Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Zrínyis csapat, 4. osztály Imre Zsuzsánna,
Vinczeffy Réka,
Şaica Enikő
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-01-20 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Zsiga Szidónia Dr. Pénzes Ágnes
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Megyei Dicséret Zsigmond Dávid Lőrincz Enikő

Korábbi eredmények

Ecolimpada projekt 2013-01-01 környezetvédelem Országos IV. Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei V. Demeter Erzsébet
Üzleti Tervek Versenye 2013-12-04 közgazdaságtan Országos III. Szabó Anna
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Vizsuly Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei II. Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2014-04-12 Országos Határon kívüli 1.díj Varga Mária
Bolyai Matematika Csapatverseny 2013-11-23 Matematika Nemzetközi VI. Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei IX. Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2014-02-15 Matematika Megyei II. Márton Magdolna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Megyei I. Şaica Enikő
Sanitarii pricepuți 2015-01-01 Megyei Zágoni Imola
Megyei labdarúgóbajnoksàg-lányok-gimnázium 2016-02-27 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-29 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szakács Ágnes
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Megyei II. Vinczeffy Réka
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Országos Dicséret Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Megyei I. Vinczeffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2017-03-12 Kosárlabda Megyei I. Kovács Tünde
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei V. dícséret Gödri Judith
Napsugar ottusa 2017-05-05 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Napsuga Ottusa 2017-06-10 atletika Országos V. Veres Enikő-Eszter
Barangolás a mé 2017-01-01 Megyei Lőrincz Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Megyei Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
Napsugar Ottusa 2016-05-10 atletika Megyei III. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 Megyei V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 atletika Országos V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Forradalom utca 48 2014-03-08 történelem Speciális II. 48-as vetélkedős csapat Pénzes Lóránd István
IX. Kémia Diákszimpózium 2015-04-10 Kémia Nemzetközi I. 48-as vetélkedős csapat Ujfalvi Irma
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A három barát Márton Magdolna
Mesélő Háromszék-meseíró és meseillusztrációs verseny 2014-09-30 Magyar nyelv Megyei II. A Meselovagok Márton Magdolna
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Deutsches Theater- Német nyelvű színjátszó csoportok vetélkedője 2011-12-09 német nyelv Megyei II. A VI. A osztály színjátszó csoportja Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
Kémia tantárgyverseny 2013-01-09 kémia Megyei III. Ábrahám Enikő Szabó Ünige
fFürkész 2013-04-19 Magyar Országos II. Ábrahám Enikő Varga Mária
Református Bibliaismereti Verseny 2009-05-09 református vallás Országos I. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 matematika Megyei Dicséret Aczél Adrienn Váta Lívia
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos I. Aczél Adrienn Varga Mária
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2016-03-01 Magyar Nemzetközi IV. Aczél Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tantárgyverseny 2016-03-13 Földrajz Megyei I. Aczél Adrienn Szőcs Emőke-Anna
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 100 m Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / Távugrás Megyei I. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
„Péter László” Kupa 2009-09-24 Sport / Atlétika / 800 m Megyei II. Aczél Andrea Jakab-Benke Hajnal
Tantárgyverseny 2011-03-12 Matematika Megyei dicséret Aczél Andrea Bíró Judit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2015-01-17 Matematika Megyei V. Dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Református Vallásolimpiász 2015-03-14 református vallás Megyei IV. Anghel-Kiss Aaron Dr. Kinda Eleonóra
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
Bolyai matematika csapatverseny 2014-10-24 matematika Megyei III. Ászok Varga Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM TANTÁRGYVERSENY 2012-01-01 ROMÁN NYELV ÉS IRODALOM Megyei IV. Babin Andrea Tódor Gyöngyvér
Kriza János ballada és mesemondó verseny 2015-10-01 anyanyelv Megyei IV. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Kriza János mese és balladamondó verseny 2016-10-01 magyar nyelv Megyei I. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
Matematika tantárgyverseny 2012-03-01 matematika Megyei dicséret Bács Béla Bíró Béla
Tantárgyverseny 2014-02-15 Fizika Megyei IV. Bács Béla Bartha Erzsébet
Mesemondó verseny 2014-10-01 Anyanyelv Megyei III. Bács Rita Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2015-10-16 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Rajzverseny 2016-01-01 Megyei II. Bács Rita Kicsi Éva
Tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Tantárgyverseny 2011-03-12 matematika Megyei dicséret Bagoly Attila Bíró Judit
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2015-12-05 Sakk Megyei IV. Bagoly Bence-István Bartha Erzsébet
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-03-01 anyanyelv Megyei IV. Bagoly Eszter Melánia Kedves Laura Rita
Iskolai Sport Országos Olimpiásza 2012-05-05 torna Megyei III. Bajkó Hilda-Zenkő Latzin Edit
Angol tantárgyverseny 2014-03-01 Angol nyelv Megyei III. Baka Tamás Vizsuly Tünde
Certificate in Advanced English 2014-03-08 Angol nyelv Speciális B minősítés Baka Tamás Vizsuly Tünde
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-27 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei V. Bakó Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos VIII. Bakó Bence Dr. Pető Mária
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Bakó Bence Deák Éva
Luminamath 2014-11-22 matematika Országos III. Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Megyei dicséret Balázs Előd Varga Mária
Aranytoll 2015-10-16 magyar Megyei mențiune Balázs Előd Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos mențiune Balázs Előd Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2016-10-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Népdalvetélkedő 2016-10-22 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-03-06 Matematika Megyei II. Balázs Márton Gödri Judith
Csillagszerzo Matematikaverseny 2015-05-16 Matematika Országos IV. Balázs Márton Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2015-12-05 Matematika Országos Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Megyeközti VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Balázs Márton Albert Balázs
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei V. Balázs Nóra László Boglárka
Biológia tantárgyverseny 2014-03-01 Biológia Megyei II. Balazsi Bardócz Rita Mária Csia Kinga Emese
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Megyei IV. Balazsi Bardócz Rita Mária Pénzes Lóránd István
Kriza János Mesemondó verseny 2015-10-16 Anyanyelv Megyei II. BÁLINT BORÓKA-ÁGNES Márton Magdolna
LuminaMath-matematikaverseny 2014-11-22 Matematika Országos dicséret Bálint Cs. Krisztina Gáll Éva
Tetratlon-atlétika 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-10-22 Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Pontszerző Matematikaverseny 2015-02-14 Matematika Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 Matematika Országos I. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei II. Bálint Gyopár Márton Magdolna
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei III. Bálint Gyopár Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2015-03-25 Magyar nyelv Megyei III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2011-02-12 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Ács Zsuzsanna
Lumina Math Matematikavereseny 2010-11-27 Matematika Megyei III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2011-02-18 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2011-11-26 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2013-03-09 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Luminamat Matematikaverseny 2012-11-15 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-02-09 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-03-05 Matematika Országos II. Minisztériumi III. díj Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2014-03-08 Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2013-11-16 Matematika Országos III. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2013-12-21 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Romániai Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye (EMMV 5-8) 2014-03-01 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei VII. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8) 2014-05-03 Matematika Nemzetközi II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Tantárgyolimpiász 2014-02-23 Német nyelv Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Gál Noémi Zsuzsánna
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-01-17 Matematika Megyei I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV ) 2015-02-28 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2015-03-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2015-04-10 Matematika Nemzetközi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-02-20 Matematika Megyei I. Bálint Zsombor-András Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika Megyei dicséret Balog D. Barnabás-Dezső Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2015-03-12 Matematika Megyei VI. Balog Milán Darvas Ibolya
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny 2015-03-08 magyar Megyei dicséret Balogh Adrienn Varga Mária
Protestáns Vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei II. Balogh Adrienn Fülöp Anna
Megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
Atlétika/ kislabda dobás 2015-10-25 testnevelés Megyei II. Balogh Krisztina Solymosi Annamária
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bán Beatrix Dr. Pénzes Ágnes
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei IV. Bán Beatrix Dr. Krecht Gyöngyvér Mária
megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Megyei II. Bangyán Bendegúz Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Megyei VI. Bangyán Bendegúz Veres Enikő-Eszter
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Megyei fizika olimpiász 2012-02-19 fizika Megyei Dicséret Bangyán Nóra Szakács Mária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2012-02-10 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2013-02-15 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2014-02-21 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Református vallás olimpiász 2014-03-22 református vallás Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Dr. Kinda Eleonóra
Gólyatörténetek 2014-06-09 vegyes (biológia, irodalom) Megyei I. tábori részvétel (Bănică-Solymosi Írisz, Para Eszt Bănică-Solymosi Írisz Köllő Zsolt-Ágoston
Román nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2014-02-01 Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Szép Helga
Biológia tantárgyverseny 2015-03-07 biológia Megyei I. Bănică-Solymosi Írisz Köllő Zsolt-Ágoston
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Római-katolikus Vallásverseny 2011-02-11 vallás Megyei I. Barabás Beáta Dr. Kondor Ágota
Református Bibliaismereti Olimpiász 2011-04-09 ref. vallás Megyei I. Bardocz Kimberly Dr. Kinda Eleonóra
Megyei asztalteniszbajnokság 2016-02-01 Testnevelés Megyei II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Megyei asztalteniszbajnokság 2017-01-15 Asztalitenisz Megyei II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2014-02-22 magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2015-01-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Tantargyverseny 2015-02-28 Angol Megyei I. Bartha Veres Anna Kotró-Kosztándi László
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2016-03-05 Magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Tantargyverseny 2016-03-18 angol Megyei II. Bartha Veres Anna Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2015-02-22 Angol Megyei I. Bartha Veres Anna Varga Mónika
Tantárgyverseny 2014-03-01 Angol Megyei I. Bartha Veres Anna Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-02-20 Földrajz Megyei II. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Tantárgyverseny 2016-03-06 Földrajz Megyei I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Pontszerző Matematikaverseny 2015-03-22 matematika Országos dicséret Bartos Kriszta Varga Mária
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2015-02-20 matematika Megyei dicséret Bartos Kriszta Varga Mária
Luminamath 2015-12-05 matematika Országos II. Bartos Kriszta Varga Mária
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei V. Bartos Kriszta Fülöp Anna
Fürkész helyesírási-és nyelvhelyességi verseny 2015-02-28 Anyanyelv Megyei IV. dicseret Bedő Éva Gabriella Fekécs Mária
Asztalitenisz 2013-12-01 Asztalitenisz Megyei II. Bedő Norbert Jakab-Benke Hajnalka
"Descopera o lume sanatoasa"- Egészségnevelés verseny 2012-04-26 egészségnevelés Megyei IV. Bende Ágota Csia Kinga Emese
Megyei tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
megyei gimnasztika 2014-04-01 gimnasztika Megyei III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Megyei II. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
gimnasztika 2015-01-01 testneveles Megyei I. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 Megyei IV. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter