Română English

Eredményeink



Kiemelkedő eredmények a 2017-2018-es tanévben

Listázás: Időrendi sorrendben | Diák neve | Tanár neve | Katedra szerint
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyeközti I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Megyei II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-04-14 kémia Nemzetközi IV. dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-04-10 kémia Országos X. minisztériumi dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika Országos Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés Megyei V. László Boglárka
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás Megyei I. László Boglárka
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Nemzetközi Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny 2018-03-16 Nemzetközi II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Nemzetközi Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Regemondó verseny 2018-03-12 anyanyelv Megyei I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei Dícséret Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia Megyei I. Téglás Hunor Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia Megyei II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Filozófia Megyei I. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei II. Pap Regő Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Országos II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-03-10 kémia Országos II. Roth Apor Szabó Ünige
XI.Berde Kupa 2018-03-03 teremlabdarúgás Nemzetközi III. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Megyei I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, 2018-02-28 magyar Megyei III. Baló Eszter Tókos Ibolya- Lujza
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei II. Pulugor Alexandra Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei III. Szőke Szabina Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei IV. Bálint Gergely Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Megyei III. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Megyei V. Bálint Gergely Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Megyei I. Taghavi Jázmin Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny -német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Megyei II. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Megyei I. Holzmann Leoni Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szász Tímea-Orsolya Dobra Judit
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-02-24 magyar Nemzetközi I. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Megyei IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-24 matematika Megyei III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 Matematika Megyei II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-20 Országos III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda Megyei II. László Boglárka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Megyei V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei III. Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Gergely Abigél Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Kotró-Kosztándi L. Gellért Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Mátyás Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Szeles Vivienn-Zsuzsánna Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Tamás Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Bodor I. Botond Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei I. X.A Zrínyi Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Megyei I. VII.o Zrínyi Ugron Szabolcs
Fizika Olimpiász 2018-02-10 fizika Megyei III. Kozsokár Gergő Szabó Ünige,
Bartha Erzsébet
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-02-03 Országos IX. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Országos I. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Országos II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-01 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Stekbauer-Hanzi Réka Dobra Judit
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-01-27 földrajz Megyei IV. Dicséret Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Megyei II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar Megyei I. Man Rebeka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar Megyei V. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
2018-01-20 magyar Megyei X. Incze Barbara Tókos Ibolya- Lujza
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-01-01 Megyei III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-01 Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei II. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Török Anna Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei III. Szonda Gergő Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Megyei V. Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
2018-01-01 Megyei Tókos Ibolya- Lujza
Kémia Olimpia 2018-01-01 kémia Megyei I. Roth Apor Szabó Ünige
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Megyei Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi I. Roth Apor Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi III. Kiss Andrea-Tímea Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Fekete Mátyás Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Krecht Ábel Jakab Tibor,
Gábor Béla
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi VII. Miklós Csenge Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi X. Balazsi Bardócz Rita Mária Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Nemzetközi I. Tamás Péter Jakab Tibor,
Gödri Judith
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Országos I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Országos Dicséret Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Országos I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Aczél Zsófia László Boglárka
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Megyei I. Téglás Heléna László Boglárka
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Megyei III. Bernád Mária-Aida László Boglárka
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Megyei V. Damokos Beatrix László Boglárka
Barangolás a mesék világában 2017-11-09 Rajz Megyei II. Tamási Petra Lőrincz Enikő
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás Nemzetközi Legtechnikásabb játékos Deák Csanád Kovács Tünde
RoboChallenge 2017-11-04 Fizika-robotok Nemzetközi X. I. a romániai versenyzők között Veres-Vitályos Áron Pető Mária
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei IV. Dicséret Magyarosi Anna Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei III. Tischler Blanka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Megyei I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés Megyei II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 Megyei V. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés Megyei VI. Nagy Botond Csongor Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Megyei I. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Megyei III. Szász Richard Kovács Tünde
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Megyei I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2017-10-20 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Versmondás: bronz fokozat, dramatizálás (csapatban Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mesemondó verseny 2017-10-20 Megyei II. Sandu Franciska Kicsi Éva
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /testnevelés Megyei I. 50 m síkfutás Batzula Hunor László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés Megyei II. 50 m síkfutás Siklódi Abigél László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés Megyei III. 600 m síkfutás Török Panka László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /Testnevelés Megyei VI. 600 m síkfutás Muntyán-Nagy Zorka László Boglárka
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Miklós Csenge Jakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Roth Apor Jakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Megyei III. Csutak Dávid Jakab Tibor
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika Megyei III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei II. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 60 m. Megyei II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 távolugrás Megyei III. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Megyei I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Megyei II. Szántó Anita Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Megyei V. Kovács Petra Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Megyei III. Kovács Petra Kovács Tünde
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei III. Márkosi Lili Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei II. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Tischler Blanka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Ferencz Eszter Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Megyei Dicséret Urbán Panna Dombora Anna
Bolyai Matematikaverseny 2017-10-01 Megyei III. CSIPET-CSAPAT Kicsi Éva
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 Megyei II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés Országos III. László Boglárka

Korábbi eredmények

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Nemzetközi IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Nemzetközi IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Napsuga Ottusa 2017-06-10 atletika Országos V. Veres Enikő-Eszter
Barátság Kupa 2017-06-10 labdarúgás Nemzetközi II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Barátság Kupa 2017-06-10 testnevelés Nemzetközi Legjobb kapus Váncsa László Kovács Tünde
Rácz Lajos vers-és mesemondó verseny 2017-05-26 Német Megyei III. Ilyés Norbert István Fülöp Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene Megyei II. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene Megyei I. Ferencz Eszter Dombora Anna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2017-05-25 Ének-zene Megyei I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene Megyei III. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene Megyei III. Tischler Blanka Dombora Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-05-20 Matematika Országos III. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națaională Științe pentru Juniori 2017-05-20 fizika, biológia, kémia Megyei III. Szőke Szabina Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés Megyei I. Péter Brigitta Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés Megyei IV. dicséret Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés Megyei IV. dicséret Krecht Ábel Zágoni Imola
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-13 magyar nyelv és irodalom Országos III. Világosság Dr. Pénzes Ágnes
Deutsche Kultur und Zivilisation 2017-05-12 Német nyelv Megyei I. Răduţă Cristian Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2017-05-12 Német nyelv Megyei I. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom Országos IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-05-12 Német Megyei II. Mátyás Johanna Fülöp Anna
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-05-12 Német Megyei II. Dézsi József-Milán Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei II. Balogh Adrienn Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei II. János Anett Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei III. László Andrea Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei III. Tatár Ágota Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei IV. János Adrienn Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei IV. Szabó Anna Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei V. Szabados Andrea Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei V. Bartos Kriszta Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei I. Ilyés Norbert István Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Megyei I. Demeter Gergő Fülöp Anna
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2017-05-11 Informatika Megyeközti IV. Miklós Csenge Jakab Tibor
Bolyai Tantárgyverseny Fabinyi Kémiaverseny 2017-05-07 kémia Országos I. Roth Apor Szabó Ünige
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei II. Bács Rita László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei II. Rebeka Szende László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Megyei V. Balázs Nóra László Boglárka
Gimnasztika 2017-05-06 Megyei III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2017-05-06 testneveles Megyei II. MOLNÁR ETELE Veres Enikő-Eszter
Kispalyas labdarugas 2017-05-06 testneveles Megyeközti III. Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Talajtorna 2017-05-06 testnevelés Megyei I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Palade Biológia Tantárgyverseny 2017-05-06 biológia Megyei II. Pál Ágnes Köllő Zsolt-Ágoston
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Megyei III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Megyei IV. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Országos III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Megyeközti VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Országos II. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Országos VIII. Csutak Dávid Jakab Tibor
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Megyei II. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Megyei II. Kopacz Kinga Boróka Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Megyei II. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Megyei III. Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Napsugar ottusa 2017-05-05 testneveles Megyei I. Veres Enikő-Eszter
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Nemzetközi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Nemzetközi III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika Nemzetközi I. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika Nemzetközi II.díj Tamás Péter Gödri Judith
FIZIKA OLIMPIA 2017-04-28 FIZIKA Országos Bronz Érem Szabó Richárd Pető Mária
Angol tantárgyverseny 2017-04-25 Angol nyelv Országos dicséret Kondor Sándor-Botond Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Szász Tímea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos IV. Mátyás Csenge Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Országos IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tantargyverseny 2017-04-24 Angol Országos Dicseret Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom Országos II. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom Országos Különdíj Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom Országos Különdíj Ungvári Rebeka Dobra Judit
Tantárgyverseny 2017-04-20 Informatika Országos Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2017-04-18 matematika Országos bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-15 FIZIKA Országos X. Szabó Richárd Pető Mária
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-04-12 Megyei II. Mátyás Johanna Fülöp Anna
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Megyei II. Kovacs Panna Pénzes Lóránd István
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Megyei IV. Balazsi Bardócz Rita Mária Pénzes Lóránd István
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Országos VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Országos NAPSUGÁR Gyermeklap Különdíja DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Országos IV. Czirmai Anna Jánó Enikő
TUDOK 2017-04-01 kémia Nemzetközi I. Damokos Kinga Szabó Ünige
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Megyei II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2017-03-30 Anyanyelv Megyei IV. Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Megyeközti II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Curie Kémia Emlékverseny 2017-03-30 Kémia Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Ujfalvi Irma
Curie Emlékverseny 2017-03-30 Kémia Megyei I. Fekete Mátyás Ujfalvi Irma
Curie Emlékverseny 2017-03-30 KÉmia Megyei III. Szőke Szabina Ujfalvi Irma
Curie kémiaverseny 2017-03-26 kémia Megyei III. Császár Andrea Szabó Ünige
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Nemzetközi Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Megyei IV. dicséret Kotró-Kosztándi Anna Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Zsiga Szidónia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Megyei V. dicséret Szőke Szabina Dr. Pénzes Ágnes
Protestáns Vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Megyei II. Mátyás Csenge Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei V. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 református vallás Megyei III. Tóth Orsolya Dr. Kinda Eleonóra
VII. Laborkukac Diákvetélkedő 2017-03-24 Kémia Megyeközti III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
Curie Kémiaverseny 2017-03-22 kémia Megyei I. Ilyés Norbert István Szabó Ünige
Római-katolikus Vallásverseny, Megyei 2017-03-20 Római-katolikus Vallás Megyei I. Szilágyi Boglárka Dr. Kondor Ágota
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 2017-03-20 Megyei II. Brickleberry Zágoni Imola
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 2017-03-20 biológia - angol Megyei I. bekerültek a 15 csapatba, aki részt vehet az orszá Lynx Zágoni Imola
Curie környezetvédelmi verseny 2017-03-20 Megyei III. Némethi Panna Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Megyei III. Mihály Kimbelly-Erika Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Megyei III. Szász Gabriella Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Megyei II. Krivosik Alpár Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Megyei II. Krecht Ábel Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Megyei II. Gergely Nóra Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi verseny 2017-03-20 Megyei III. Tök Dietrich Norbert Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Megyei III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Megyei III. Kiss Andrea-Tímea Szabó Ünige
Irinyi János Kémiaverseny 2017-03-20 kémia Országos X. Miklós Csenge Szabó Ünige
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-03-19 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Czirmai Anna Jánó Enikő
Labdarugas 2017-03-19 Megyei II. Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Megyei I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Megyei VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Megyei IV. Dicséret Vizi T. Attila Henning Edit
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei III. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Tantargyverseny 2017-03-18 Angol Megyei Dicséret Ferenczi Szabolcs Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol Megyei I. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol Megyei Dicséret Krecht Ábel Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol Megyei Dicséret Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Molnár Aporka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Mocan Sz.-L. Karola Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Gödri Szende-Andrea Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Damokos Kinga Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Kovács Hanna Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei IV. Dicséret Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei III. Szőke Szabina Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei I. Kovács Mátyás Örs Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei II. Teleki Réka Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei V. Dicséret Mátyás Adrienn Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei IV. Dicséret Damokos Kinga Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Megyei IV. Dicséret Kovács Hanna Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Száfta Anna Antónia Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Száfta Anna Antónia Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei I. Kondor Sándor-Botond Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei II. Orosz Anett Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei dicséret Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei III. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei II. Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei I. Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Megyei II. Kozák Lóránd Richárd Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei IV. Bán Beatrix Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei IV. Blága Gyopár Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei IV. Péter Brigitta Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei II. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Megyei IV. Péter Annamária Krecht Gyöngyvér Mária
Német nyelv megyei tantárgyverseny 2017-03-18 Megyei I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
Labdarugas 2017-03-18 Megyei I. Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Megyei mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2017-03-12 Kosárlabda Megyei I. Kovács Tünde
Irinyi János Kémiaverseny 2017-03-12 kémia Országos VII. Varga Adolf Szabó Ünige
Tantárgyverseny 2017-03-11 Informatika Megyei I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 informatika Megyei I. Roth Apor Jakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Megyei II. Miklós Csenge Jakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Megyei III. Csutak Dávid Jakab Tibor
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Országos I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Országos VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-11 matematika Országos II. EMMV I.hely Miklós Janka Gödri Judith
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2017-03-11 földrajz Megyei II. Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2017-03-11 földrajz Megyei IV. Dicséret Kánya Z. Zakariás Makfalvi Zsuzsa
V. Március 15-4FALU 2017-03-11 Történelem Megyeközti I. Mikósokk Rab Sándor
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Megyei III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Megyei III. Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Megyei I. Csősz Albert-Sándor Zágoni Imola
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Sorbán Z. Boglárka Dr. Pénzes Ágnes
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom Megyei III. Bán Beatrix Dr. Pénzes Ágnes
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei IV. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei II. Veress Kincső Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícsőret Mathis Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Terza Árpád Hunor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Geréd Artúr Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Megyei I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Országos EMMV dícséret Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Országos EMMV dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-07 matematika Megyei dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene Megyei I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Országos II. Anonymus Bíró Béla
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2017-03-04 Magyar nyelv és irodalom Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2017-03-04 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pénzes Ágnes
Megyei kémia tantárgyverseny 2017-03-04 Kémia Megyei III. Szabó Richárd Ujfalvi Irma
Kémia Tantárgyverseny 2017-03-04 kémia Megyei I. Roth Apor Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2017-03-04 kémia Megyei II. Miklós Csenge Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2017-03-04 kémia Megyei V. Dícséret Varga Adolf Szabó Ünige
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2017-03-01 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Salamon Eszter-Júlia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2017-03-01 magyar nyelv és irodalom Megyei VI. Dicséret Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-02-27 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
VERMES MIKLÓS 2017-02-27 FIZIKA Megyeközti VII. Laczkó Csongor-Lóránd Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Megyei III. Koszta Andrea Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Megyei III. Salamon Eszter-Júlia Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Megyei I. Szőke Szabina Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Megyei I. Vargyas Szilamér Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Megyei II. Szász Cynthia Klaudia Farkas Cristina-Cornelia
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Megyei IV. Csutak I. Krisztina Demeter Erzsébet
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Országos III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Országos Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika Megyei III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Megyei III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Megyei I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Anyanyelv Megyei V. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Országos Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos I. EMMV I. Díj Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos II. EMMV I. Díj Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Országos Mimisztériumi Dícséret, EMMV Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Fürkész Helyesírási Verseny 2017-02-24 Megyei IV. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Megyei mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Megyei mentiune Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Irinyi János Kémiaverseny 2017-02-20 kémia Megyei III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Irinyi János Kémiaverseny 2017-02-20 kémia Megyei I. Varga Adolf Szabó Ünige
FIZIKA OLIMPIA 2017-02-18 FIZIKA Megyei I. Szabó Richárd Pető Mária
Pontszerző Matematikaverseny 2017-02-18 Megyei IV. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Pontszerző Matematikaverseny 2017-02-18 Megyei III. IMREH LÓRÁNT Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dicséret Váncsa E. Ákos Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Kovács B. Kadosa Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Szőcs D. Johanna Csilla Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei Dicséret Máté A. Bence Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei IV. Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Megyei VIII. Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Fazkas István Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-02-17 Matematika Megyei Dícséret Krecht Ábel Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei II. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei I. Török Panka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Megyei IV. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Balázs Hanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Pál Ágnes Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Gödri-Martis Huba Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Krecht R. Hanna Regina Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei V. Dicséret Vizi T. Attila Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei II. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Zsugán-Gedeon Balázs Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Gergely Abigél Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei Dicséret Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-14 Matematika Megyei I. SzMK Henning Edit
Lectura ca abilitate de viata 2017-01-29 Megyei II. Szabó Áron Szép Helga
Kosárlabda líceum -lányok 2017-01-22 Kosárlabda Megyei V. Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.) László Boglárka
Fizika Tantárgyverseny 2017-01-20 fizika Megyei III. Kozsokár Gergő Szabó Ünige
Fizika Tantárgyverseny 2017-01-20 fizika Megyei IV. Dícséret Răduţă Cristian Szabó Ünige
Megyei asztalteniszbajnokság 2017-01-15 Asztalitenisz Megyei II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei III. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-14 Matematika Megyei II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei V. Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 9-12) 2017-01-14 Matematika Megyei VI. Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-01-14 Matematika Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika Megyei III. Răduţă Cristian Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-01-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Vizi T. Attila Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei I. Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei II. Miklós Janka Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei II. Tatár Ágota Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 matematika Megyei dícséret Schrek Timea Gödri Judith
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Megyei II. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-14 Matematika Megyei III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2017-01-14 Magyar helyesírás Megyei I. Man Rebeka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2017-01-14 Magyar helyesírás Megyei III. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Implom József helyesírási verseny 2017-01-14 Magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Tuzson Balázs Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási verseny 2017-01-14 magyar nyelv Megyei IV. Dicséret Vizi Abigél Kedves Laura Rita
Olimpiada de lingvistica 2017-01-14 Megyei I. Szabó Áron Szép Helga
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-01-06 Matematikamatika Megyeközti III. Anonymus Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2017-01-06 Matematika Megyei III. Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12 2017-01-06 Matematika Megyeközti II. Nemo Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-01-06 Megyeközti II. "Not found" Ugron Szabolcs
Barangolás a mé 2017-01-01 Megyei Lőrincz Enikő
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017-01-01 Matematika Megyei I. IX. A - Zrínyi Ugron Szabolcs
Implom József Helyesírási Verseny 2017-01-01 Magyar nyelvtan Országos I. Man Rebeka Tókos Ibolya- Lujza
Implom József Helyesírási Verseny 2017-01-01 Magyar nyelvtan Nemzetközi II. Man Rebeka Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek versmondó Vetélkedője 2017-01-01 Megyei II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2017-01-01 nagyar nyelv- és irodalom Megyei VI. dicséret Miklós Janka Tókos Ibolya- Lujza
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny 2017-01-01 Magyar nyelvtan Megyei III. Molnár Aporka Tókos Ibolya- Lujza
Smonyi Zsgmond Helyesrási Verseny, 2017-01-01 Magyar nyelvtan Megyei III. Szonda Gergő Tókos Ibolya- Lujza
Tantárgyverseny 2017-01-01 kémia Országos Dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Irinyi János Kémiaverseny 2017-01-01 kémia Megyei II. Miklós Csenge Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2017-01-01 kémia Megyei III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Bolyai Tantárgyverseny 2017-01-01 kémia Országos V. különdíj Varga Adolf Szabó Ünige
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Megyei V. Lőrincz Alpár Bartha Erzsébet
Líceumok Országos Sakk Bajnoksága 2016-12-03 Sakk Megyei VI. Tóth József Alpár Bartha Erzsébet
Csapat Sakk Bajnokság- Gimnázium 2016-12-03 Sakk Megyei II. Mikósakk Bartha Erzsébet
TUDEK 2016-12-01 kémia Országos I. Damokos Kinga Szabó Ünige
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos dícséret Kotró Nándor Gödri Judith
Luminamath matematikaverseny 2016-11-26 matematika Országos III. Tamás Péter Gödri Judith
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos VIII. Bakó Bence Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos V. Bordás Arnold-István Pető Mária
Augustin Maior Fizizikaverseny 2016-11-19 FIZIKA Országos I. Máté Zsolt Pető Mária
Augustin Maior Fizikaverseny 2016-11-19 Fizika Országos IV. Dícséret Harkó Csanád Pető Mária
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika Nemzetközi V. Miklós Csenge Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2016-11-18 Informatika Nemzetközi VII. Roth Apor Jakab Tibor
Bolyai matematika csapatverseny 2016-11-18 matematika Országos VIII. Erdély legjobb V-es csapata Varázsvizilovak Gödri Judith
MIFIZ 2016-11-18 Fizika Megyeközti III. video kategória CanSat Pető Mária
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei II. Roth Apor Jakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei III. Miklós Csenge Jakab Tibor
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2016-11-11 Informatika Megyei IV. Csutak Dávid Jakab Tibor
Terepfutas 2016-11-11 Megyei I. Nemes Gréta Veres Enikő-Eszter
Terepfutas 2016-11-11 Megyei V. Simon Johanna Veres Enikő-Eszter
Tudományos Diákkörök 15. Erdélyi Konferenciája 2016-11-07 Kémia Országos IV. Különdij Kisgyörgy Kriszta Ujfalvi Irma
Tudományos Diákkörök 15. Erdélyi Konferenciája 2016-11-07 Kémia Országos III. Szilágyi Boglárka Ujfalvi Irma
III.Labdarugó Barátság Kupa 2016-10-29 testnevelés Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
III.Labdarugó Barátság Kupa 2016-10-29 testnevelés Nemzetközi Gólkirály Imreh István Kovács Tünde
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 Lb romana Megyei Premiu special D-l Goe Carmen Bodnari
Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei mentiune Caldura mare Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei III. Vizita Carmen Bodnari
Concurs judetean Lumea magica a teatrului 2016-10-29 lb romana Megyei I. Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Atletika 2016-10-25 atletika, 600 m Megyei I. Nemes Gréta Veres Enikő-Eszter
Atletika 2016-10-22 600 meter Megyei I. Nemes Gréta Veres Enikő-Eszter
Atletika 2016-10-22 50 m Megyei I. Nemes Gréta Veres Enikő-Eszter
Tetratlon-atlétika 2016-10-22 testnevelés Megyei I. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon -atlétika 2016-10-22 Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Tetratlon-atlétika 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-távolugrás. 2016-10-22 testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-10-22 Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-10-22 testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-10-22 testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-10-22 testnevelés Megyei II. Veress Hanna Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Bálint Cs. Krisztina Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-10-22 testnevelés Megyei I. Kánya Z. Zakariás Kovács Tünde
Pentatlon-atlétika 2016-10-22 Megyei III. Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Pentatlon-kislabdadobás 2016-10-22 testnevelés Megyei I. Pető József-Ákos Kovács Tünde
Pentatlon-súlylökés 2016-10-22 testnevelés Megyei III. Incze Máté Kovács Tünde
Őszirózsa országos népdalvetélkedő 2016-10-22 Ének Országos IV. Márkosi Lili Márkosi Márta
Népdalvetélkedő 2016-10-22 Országos I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei VI. Hölgyek a Négyzeten Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei I. Nemdohányzó Klub Deák Éva
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Fél X Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei III. Dicséret Négy évszak Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei I. Dicséret Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Megyei VII. Dicséret Okosokk Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei IV. Dicséret Száműzők Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-10-14 Matematika Megyei X. Dicséret Matek Mágusok Henning Edit
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei III. Matek Agyak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei IV. dícséret három+egy Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei V. dícséret Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2016-10-14 matematika Megyei I. PPAP Gödri Judith
ONSS- CROS 2016-10-11 atletika Megyei II. Nemes Gréta Veres Enikő-Eszter
ONSS- CROS 2016-10-11 atletika Megyei IV. Sorbán Dorottya Veres Enikő-Eszter
Mesemondó verseny 2016-10-10 Megyei I. Sandu Franciska Kicsi Éva
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének Megyei I. Márkosi Lili Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének Megyei I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének Megyei V. Tischler Blanka Dombora Anna
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-08 Ének Megyei IV. Dicséret Molnár Aporka Dombora Anna
Kriza János mese és balladamondó verseny 2016-10-01 magyar nyelv Megyei I. Baconi S. Botond Kedves Laura Rita
XV.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2016-10-01 Ének Megyei IV. Dicséret Tatár Ágota Dombora Anna
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2016-10-01 Megyei I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Napsugar Ottusa 2016-06-11 Megyei V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Napsugar Ottusa 2016-06-11 atletika Országos V. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Deutsche Kultur und Zivilisation 2016-06-10 Német nyelv Megyei I. Răduţă Cristian Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2016-06-10 Német nyelv Megyei I. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2016-05-26 Ének-zene Megyei II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Sapientia ECN (Efficiency Challenge Networking )Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Speciális I. Számkivetettek(ECN) Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-05-21 Matematika Országos I. MInisztériumi I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Megyei Egészségnevelés verseny 2016-05-18 egészségnevelés Megyei III. Damokos Dóra Zágoni Imola
Sanitarii pricepuți 2016-05-17 elsősegélynyújtás Megyei I. Mentősokk Zágoni Imola
Curie kémia tantárgyverseny 2016-05-16 kémia Megyei I. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika Nemzetközi I. Miklós Csenge Gödri Judith
Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8 2016-05-15 Matematika Nemzetközi II. Roth Apor Gödri Judith
Barátság Kupa 2016-05-14 Labdarugás Nemzetközi I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Barátság Kupa 2016-05-14 Labdarúgás Nemzetközi Legtechnikásabb játékos Máthis Mátyás István Kovács Tünde
Tudományok versenye 2016-05-14 Fizika,kémia,biológia Megyei III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2016-05-14 fizika, kémia, biológia Megyei III. Csutak Dávid Zágoni Imola
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2016-05-14 fizika, kémia, biológia Megyei IV. Szőke Szabina Zágoni Imola
Napsugar Ottusa 2016-05-10 atletika Megyei III. 2(f+1.i) Veres Enikő-Eszter
Megyei tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2016-05-08 Testnevelés Megyei III. Bács Rita László Boglárka
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-05-07 Matematika Országos Dícséret Sárkány István Deák Éva
Apáczai Csere János Magyar Nyelv, Irodalom és Kultúra Nemzetközi Tantárgyverseny 2016-05-07 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi III. Kozsokár Hanna Dobra Judit
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei II. Némethi Panna Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei IV. Terza Árpád Hunor Csia Kinga Emese
E.Palade biológia tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Megyei I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Bolyai Farkas országos tantárgyverseny 2016-05-07 Biológia Országos különdíj Damokos Kinga Csia Kinga Emese
Alfa és Omega Fizikaverseny 2016-05-07 Fizika Megyeközti I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Kányádi Sándor Szavalóverseny országos 2016-05-07 Országos különdíj Sandu Franciska Kicsi Éva
Apáczai Csere János Magyar Nyelv és Kultúra Tantárgyverseny 2016-05-01 anyanyelv Nemzetközi I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-05-01 anyanyelv Országos Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-05-01 anyanyelv Nemzetközi III. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-05-01 anyanyelv Országos VII. Péter Brigitta Kedves Laura Rita
Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő 2016-05-01 anyanyelv Országos I. Hat árok mentén Kedves Laura Rita
Gimnasztika 2016-05-01 gimasztika Megyei I. Sorbán Dorottya Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Megyei I. Balogh Edvárd-Attila Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 Megyei I. MOLNÁR ETELE Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 Megyei IV. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 Megyei V. PILBÁTH KRISZTIÁN Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2016-05-01 gimnasztika Megyei VI. Bangyán Bendegúz Veres Enikő-Eszter
Gyulefehérvári Főegyházmegyei Kreativitási Vetélkedő 2016-04-27 rajz Speciális II. Páll Andrea-Hanna Pénzes Lóránd István
Gyulefehérvári Főegyházmegyei Kreativitási Vetélkedő 2016-04-27 rajz/ vallás Speciális II. Gergely Abigél Pénzes Lóránd István
Gyulefehérvári Főegyházmegyei Kreativitási Vetélkedő 2016-04-27 római katolikus vallás / rajz Speciális dicséret Holló Szilárd Pénzes Lóránd István
Kispalyas labdarugas, lanyok 2016-04-22 Megyeközti II. Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Közgazdaságtan Olimpiász 2016-04-22 Közgazdaságtan Országos VI. dicséret Márkos Zsolt Szabó Anna
Ökumenikus Vallásolimpiász 2016-04-22 vallás Országos IX. Sánta Richárd Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus Vallásolimpiász 2016-04-22 vallás Országos VII. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-04-21 Országos Dicséret Vinczeffy Réka
Tantțrgyverseny 2016-04-21 Német nyelv Országos II. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Olimpiada de Limbi Clasice 2016-04-20 Limba Latina Országos Premiu Special Szőke Szabina Farkas Cristina-Cornelia
Tantárgyverseny 2016-04-18 angol Megyei III. Fazakas Máté Márton Hajnal
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-04-18 magyar nyelv és irodalom Országos I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Descopera a lume sanatoasa-Egészségnevelés verseny 2016-04-18 Biológia Megyei I. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Tantárgyverseny 2016-04-18 kémia Országos mentiune speciala Roth Apor Szabó Ünige
Candin Liteanu kémiaverseny 2016-04-18 kémia Országos III. bejutás a Kémia és Vegyészmérnöki Egyetemre Vajik Beáta Szabó Ünige
Candin Liteanu kémiaverseny 2016-04-17 kémia Országos I. bejutás a Kémia és Vegyészmérnöki Egyetemre Orbán Andrea Szabó Ünige
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-04-16 Anyanyelv Országos II. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Egyházkerületi Bibliaismereti Vetélkedő 2016-04-16 ref. vallás Megyeközti IV. dicséret Tóth Orsolya Dr. Kinda Eleonóra
Egyházkerületi Bibliaismereti Vetélkedő 2016-04-16 ref. vallás Megyeközti IV. dicséret Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei II. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Öveges József Fizikaverseny 2016-04-16 Fizika Megyei III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Candin Liteanu kémiaverseny 2016-04-16 kémia Országos bejutás a Kémia és Vegyészmérnöki Egyetemre Sinka Adrienn Szabó Ünige
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2016-04-15 Magyar nyelv és irodalom Országos I. Hat árok mentén Dr. Pénzes Ágnes
Cansat2016 2016-04-14 Fizika Országos II. CanSat Pető Mária
A Chemya iskolája 2016-04-09 kémia Megyei II. Curie fiúk Ujfalvi Irma
Pontszerző Matematikaverseny 2016-04-09 matematika Országos I. Miklós Janka Varga Mária
KAV 2016-04-08 magyar Megyei III. VUK Varga Mária
Tetratlon-Atlétika 2016-04-07 Testnevelés Megyei II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon-Atlétika 2016-04-07 Testnevelés Megyei II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Tetratlon-Atlétika 2016-04-07 Testnevelés Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-04-07 Testnevelés Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Tetratlon-60m. 2016-04-07 Megyei II. Blága Gyopár Kovács Tünde
Tetratlon-távolugrás 2016-04-07 Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-04-07 Megyei I. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Tetratlon-800m. 2016-04-07 Megyei II. Kanyó Bernadette Kovács Tünde
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos I. MInisztériumi II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos II. MInisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2016-04-02 Matematika Országos X. Különdíj Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos I. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos II. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-04-01 Matematika Országos Dicseret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-04-01 anyanyelv Országos II. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Tetratlon-800m. 2016-04-01 Testnevelés Megyei III. Blága Gyopár Kovács Tünde
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmonó Versenye 2016-03-30 Anyanzelv Megyei I. Czirmai Anna Jánó Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei III. Mátyás Csenge Jánó Enikő
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-30 Anyanyelv Megyei III. TIMÁR BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2016-03-29 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Szakács Ágnes
Curie Kémiaverseny 2016-03-28 kémia Megyei IV. Szőke Szabina Szabó Ünige
Curie Kémiaverseny 2016-03-28 kémia Megyei VI. Krecht Ábel Szabó Ünige
Olimpiada de Limba Latina 2016-03-27 Limba latina Megyei I. Kocsis Éva Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limba Latina 2016-03-27 Limba latina Megyei I. Szőke Szabina Farkas Cristina-Cornelia
Cros- Atlétika 2016-03-24 Testnevelés Megyei III. - Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Cros-Atlétika 2016-03-24 Testnevelés Megyei III. Szabó Tas Kovács Tünde
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-24 matematika Országos VIII. határon túli 1.hely Miklós Janka Varga Mária
Tudományos Szimpózium 2016-03-22 kémia Megyei III. Kozma Orsolya Ujfalvi Irma
Tudományos Szimpózium 2016-03-22 kémia Megyei Szilágyi Boglárka Ujfalvi Irma
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-21 Matematika Megyei I. Varga Adolf Jakab Tibor
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei III. Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei III. Márkos Zsolt Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei I. Sárkány István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dícséret Bordás Arnold-István Deák Éva
Tantárgyverseny 2016-03-19 Matematika Megyei Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2016-03-19 Magyar nyelv és irodalom Megyei I. Salamon Eszter-Júlia Dr. Pénzes Ágnes
Gyermekszínjátszó Találkozó 2016-03-18 Megyei II. Vinczeffy Réka
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei III. Bálint Gyopár Henning Edit
Csillagszerző Matematikaverseny 2016-03-18 Matematika Megyei I. Bodor I. Botond Henning Edit
Tantárgyverseny 2016-03-18 Matematika Megyei dicséret Balog D. Barnabás-Dezső Henning Edit
Tantargyverseny 2016-03-18 angol Megyei II. Bartha Veres Anna Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2016-03-18 Angol Megyei Dicséret Szilágyi J.-P. Abigél Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2016-03-18 Megyei II. Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2016-03-18 Megyei I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2016-03-18 Megyei Dicséret Kopacz Kinga Boróka Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2016-03-18 Megyei Dicséret Kopacz Kinga Boróka Vizsuly Tünde
Angol tantárgyverseny 2016-03-18 Megyei Dicséret Kondor Sándor-Botond Vizsuly Tünde
tantárgy verseny 2016-03-18 angol Megyei dicséret Kádár Fruzsina Dézsi Ildikó
Irinyi János Kémiaverseny 2016-03-18 kémia Országos VIII. Varga Adolf Szabó Ünige
Tudományos Diákszimpozion 2016-03-17 kémia Megyei I. Damokos Kinga Szabó Ünige
Curie kémia tantárgyverseny 2016-03-16 kémia Megyei II. Gödri Cs.-A. Ünige-Abigél Ujfalvi Irma
Curie kémia tantárgyverseny 2016-03-16 kémia Megyei II. VII.osztályos matematika csapat Ujfalvi Irma
Német nyelv tantárgyverseny 2016-03-14 Megyei III. Kovács Mátyás Örs Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2016-03-14 német nyelv Megyei II. Orosz Anett Ferencz Katalin
Megyei kézilabdabajnokság 2016-03-13 Testnevelés Megyei V. Kézilabda fiúcsapat (IX.-XII.) László Boglárka
VIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2016-03-13 Közgazdaságtan Országos III. Berszány Antónia-Krisztina Szabó Anna
VIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2016-03-13 Közgazdaságtan Országos III. Gászpor Edina Szabó Anna
Tantárgyverseny 2016-03-12 német nyelv Megyei I. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2016-03-12 Német nyelv Megyei IV. Péter Annamária Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2016-03-12 Német nyelv Megyei I. Miklós Csenge Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2016-03-12 Német nyelv Megyei I. Tök Dietrich Norbert Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2016-03-12 Német nyelv Megyei III. Pulugor Alexandra Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2016-03-12 Német nyelv Megyei IV. Péter Brigitta Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2016-03-12 Német nyelv Megyei V. Roth Apor Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2016-03-12 Német nyelv Megyei IV. Raducz Andrea Krecht Gyöngyvér Mária
Megyei kézilabdabajnokság 2016-03-12 Testnevelés Megyei I. Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) László Boglárka
Történelem tantárgyverseny 2016-03-12 történelem Megyei III. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Történelem tantárgyverseny 2016-03-12 történelem Megyei V. dicséret Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Történelem tantárgyverseny 2016-03-12 történelem Megyei III. Kondor Sándor-Botond Pénzes Lóránd István
Curie kémiaverseny 2016-03-10 kémia Megyei II. Roth Apor Szabó Ünige
Curie kémiaverseny 2016-03-10 kémia Megyei I. Miklós Csenge Szabó Ünige
Curie kémiaverseny 2016-03-10 kémia Megyei III. Fekete Mátyás Szabó Ünige
Curie kémia tantárgyverseny 2016-03-06 kémia Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Ujfalvi Irma
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei II. Nyeste Emőke Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2016-03-05 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Szász Tímea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2016-03-05 Magyar nyelv és irodalom Megyei III. Kotró-Kosztándi Anna Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2016-03-05 Magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Bartha Veres Anna Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2016-03-05 Magyar nyelv és irodalom Megyei IV. Zsiga Szidónia Dr. Pénzes Ágnes
9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna 2016-03-05 Testnevelés Nemzetközi IV. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna 2016-03-05 Testnevelés Nemzetközi Gólkirály Tánczos Andor-Szilárd Kovács Tünde
Megyei Kosárlabda Bajnokság 2016-03-05 Testnevelés Megyei II. Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Közgazdaságtan Olimpiász 2016-03-05 Közgazdaságtan Megyei I. Márkos Zsolt Szabó Anna
Társadalomtudományok- tantárgyverseny 2016-03-05 Szociológia Megyei I. László Natália Márkosi Márta
Társadalomtudománzok-tantárgyverseny 2016-03-05 Szociológia Megyei II. Prezsmer Bernadett Márkosi Márta
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei II. Tóth Orsolya Dr. Kinda Eleonóra
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei IV. Mátyás Csenge Dr. Kinda Eleonóra
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei I. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Református vallásolimpiász 2016-03-05 ref. vallás Megyei IV. Vass Árpád-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus vallásolimpiász 2016-03-05 vallás Megyei II. Sánta Richárd Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus vallásolimpiász 2016-03-05 vallás Megyei I. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus vallásolimpiász 2016-03-05 vallás Megyei III. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Ökumenikus vallásolimpiász 2016-03-05 vallás Megyei IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
VIII. Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye 2016-03-03 Közgazdaságtan Országos III. László Andrea Mónika Szabó Anna
Curie Környezetvédelmi Verseny 2016-03-03 Környezetvédelem Megyei I. Curie fiúk Zágoni Imola
Curie Környezetvédelmi Verseny 2016-03-03 Környezetvédelem Megyei III. Curie lányok Zágoni Imola
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei Dicséret Vörös Ábel-Etele Henning Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IV. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IV. Tóth Orsolya Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei V. Mátyás Csenge Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei VII. Răduţă Cristian Henning Edit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-03-01 Matematika Megyei IX. Bálint Gyopár Henning Edit
Implom Józsej Helyesírási Verseny 2016-03-01 Magyar Nemzetközi IV. Aczél Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-03-01 anyanyelv Megyei III. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2016-03-01 anyanyelv Megyei IV. Bagoly Eszter Melánia Kedves Laura Rita
Péter Brigitta 2016-03-01 anyyelv Megyei I. Péter Brigitta Kedves Laura Rita
Irinyi János Kémia verseny 2016-03-01 kémia Megyei I. Varga Adolf Szabó Ünige
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016-03-01 matematika Megyei I. Miklós Janka Varga Mária
Hevesy György Kémiaverseny 2016-02-28 kémia Megyei I. Roth Apor Szabó Ünige
Hevesy György Kémiaverseny 2016-02-28 kémia Megyei II. Miklós Csenge Szabó Ünige
Hevesy György Kémiaverseny 2016-02-28 kémia Megyei III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Megyei labdarúgóbajnoksàg-lányok-gimnázium 2016-02-27 Labdarúgás Megyei II. László Boglárka
Megyei kosárlabda bajnokság 2016-02-27 Testnevelés Megyei II. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei II. Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2016-02-27 limba română Megyei mantiune Cretu Csengele Carmen Bodnari
Implom József helyesírási verseny 2016-02-26 magyar nyelv és irodalom Nemzetközi I. Walcz Beatrix Dobra Judit
Kispalyas fotbal, lanyok 2016-02-25 Megyei I. Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Román nyelv és irodalom tantárgyverseny, megyei szakasz 2016-02-22 Román nyelv és irodalom Megyei II. Szabó Áron Szép Helga
Megyei labdarugó bajnokság 2016-02-21 Testnevelés Megyei I. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Kémia tantárgyverseny 2016-02-20 kémia Megyei IV. dícséret Szabó Richárd Ujfalvi Irma
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei IV. Miklós Csenge Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2016-02-20 Fizika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Bartha Erzsébet
Kémia Tantárgyverseny 2016-02-20 kémia Megyei II. Miklós Csenge Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2016-02-20 kémia Megyei I. Roth Apor Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2016-02-20 kémia Megyei II. Sárkány István Szabó Ünige
Pontszerző Matematikaverseny 2016-02-20 matematika Megyei I. Miklós Janka Varga Mária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei II. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Borcsa Hunor-Mihály Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IV. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei V. Harkó Csanád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VII. Dícséret Scridon Teodor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VII. Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VIII. Dícséret Tumó Szilárd-Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Csurulya Árpád Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei V. Dícséret Kovács Hanna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei X. Dícséret Damokos Kinga Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei I. Élthes Zsombor Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. Richter Cserey Mátyás Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei VI. Dícséret Fodor Orsolya Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei IX. Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2016-02-19 Matematika Megyei III. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Tantárgyverseny 2016-02-18 angol Megyei III. Burián Tamás Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2016-02-18 angol Megyei I. Teleki Réka Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2016-02-18 angol Megyei dicséret Kovács Mátyás Örs Márton Hajnal
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos II. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-02-12 Matematika Országos III. MInisztériumi Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Kémia Tantárgyverseny 2016-02-12 Megyei I. Varga Adolf Szabó Ünige
Implom József helyesírási verseny 2016-02-05 magyar nyelv és irodalom Országos III. Walcz Beatrix Dobra Judit
Hevesy kémia tantárgyverseny 2016-02-04 kémia Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Ujfalvi Irma
Irinyi kémia tantárgyverseny 2016-02-04 kémia Megyei I. Benkő Zoltán Ujfalvi Irma
Megyei asztalteniszbajnokság 2016-02-01 Testnevelés Megyei II. Barta Zsolt-Attila László Boglárka
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei II. Varga Adolf Jakab Tibor
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei III. Ferencz Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei I. Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Para Eszter Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Matematika Megyei Dícséret Márkos Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 Megyei VII. Dicséret Mátyás Johanna Henning Edit
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-16 matematika Megyei III. Vizi T. Attila Henning Edit
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei I. Miklós Csenge Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Roth Apor Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei III. Krecht Ábel Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei Dicseret Csutak Dávid Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei I. Demeter Gergő Gödri Judith
Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye 2016-01-16 Matematika Megyei II. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Implom József helyesírási verseny 2016-01-12 magyar nyelv és irodalom Megyei dicséret Walcz Beatrix Dobra Judit
Implom József Helyesírási Verseny 2016-01-12 Magyar Megyei II. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2016-01-12 magyar Megyei dicséret Vizi Abigél Kedves Laura Rita
Bolyai Matematika Csapatverseny (9-12) 2016-01-08 Megyei Dícséret 2(f+1.i) Deák Éva
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată 2016-01-07 limba romănă Megyei I. Krecht Ábel Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Megyei I. Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika Megyei IV. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2016-01-01 Matematika Megyei V. Dicséret Farkas Krisztina-Diana Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika Megyei III. Négy ész Henning Edit
Bolyai Matematika Csapatverseny 2016-01-01 Matematika Megyei V. dicséret Kobakok Henning Edit
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 Megyei Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 anyanyelv Megyei I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny 2016-01-01 anyanyelv Megyei III. Damokos Beatrix Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2016-01-01 anyanyelv Megyei II. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2016-01-01 anyanyelv Megyei VI. Vizi Abigél Kedves Laura Rita
Atletika 2016-01-01 atletika, 50 m Megyei VI.