Magyar English

Rezultate



Rezultate obținute în anul școlar 2017-2018-es

Criteriul pentru listare: Ordine cronologică | Numele elevului | Numele profesorului | După catedră
Mesék világában 2018-12-12 Rajz Județean Dicséret JAKAB ZSANETT Gászpor Melinda
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Interjudețean I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Județean II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean II. Rebeka Szende László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés Județean IV. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER László Boglárka
Talajtorna verseny 2018-06-09 testnevelés Județean I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles Județean I. Veres Enikő-Eszter
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean IV. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean I. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean I. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene Județean I. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene Județean II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Speak Out Creative Writing 2018-05-28 angol Național I. Kovács Abigél Varga Mónika
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național dicséret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika Național II. Aczél Adrienn Gödri Judith
VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-05-19 testnevelés Internațional I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VI. Barátság Kupa 2018-05-19 testnevelés Internațional legjobb mezőnyjátékos Deák Csanád Kovács Tünde
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Județean I. Pineapples Varga Mónika
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol Județean III. Unicorns are real Varga Mónika
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Județean I. Three Clever Pupils Nyeste Emőke
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv Județean II. Crazy Kids Nyeste Emőke,
Varga Mónika
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv Județean III. Pink Fluffy Unicorns Nyeste Emőke
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Național II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Național III. Hegyi Kamilla Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia Național IV. Józsa Zsófia Márkosi Márta
Alfa Omega fizikaverseny 2018-05-12 Fizika Interjudețean Dicséret Răduţă Cristian Szabó Ünige,
Bartha Erzsébet
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean I. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean I. Holzmann Leoni Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean IV. Bálint Gyopár Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean IV. Muscalu Hanna Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean IV. Joó Zsolt-Kristóf Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv Județean IV. Rápolti Erhard Krecht Gyöngyvér Mária
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Internațional X. Gergely Abigél Márkosi Márta
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Internațional X. Krecht R. Hanna Regina Márkosi Márta
'Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség Internațional X. Márkosi Lili Márkosi Márta
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz Național III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Interjudețean III. 7 C Pénzes Lóránd István
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Județean I. Pál Ágnes Köllő Zsolt-Ágoston
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Județean dicséret Tatár Ágota Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia Național dicséret Balo Janka Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
CanSat2018 2018-05-04 Fizika Național II. CanSat Pető Mária
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés Județean II. László Boglárka
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Județean I. Şaica Enikő,
Nyeste Emőke
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv Județean III. Şaica Enikő,
Nyeste Emőke
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-29 matematika Internațional II. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Național Excelent Timofte Cristian Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika Național Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika Național Excelent Pál Dávid Levente Hatos Gabriella
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-28 matematika Internațional II. Miklós Janka Gödri Judith
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-04-28 testnevelés Interjudețean III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Național I. Csiszér Csanád Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Național III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika Național VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Talpunk alatta föld 2018-04-27 Kémia-Biológia-Földrajz-Angol Județean Különdíj Curie lányok Ujfalvi Irma
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Național I. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Internațional I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek versmondó versenye 2018-04-22 Magyar Național I. különdíj Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-04-21 anyanyelv Național Napsugár különdíj Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Județean I. Kovács Abigél Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Județean II. Fazakas Gergő Nándor Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Județean dicséret Krecht Beáta Kriszta Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Județean II. Cerchez Diana Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol Județean III. Ferencz Eszter Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2018-04-21 Magyar nyelv Național I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-20 magyar nyelv és irodalom Internațional I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Interjudețean II. Nemo 2018 Albert Balázs
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv Județean II. Vén-Vinceffy Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv Județean dicséret Mózes Janka Vizsuly Tünde
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Rajz Județean I. Szép Áron Vinczeffy Réka
TUDEK 2018-04-15 Kémia Județean I. Kisgyörgy Kriszta Ujfalvi Irma
TUDEK 2018-04-15 Kémia Județean III. Szilágyi Boglárka Ujfalvi Irma
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Județean II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia Național IV. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia Național IV. Vén-Vinceffy Anna Márkosi Márta
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-04-14 kémia Internațional IV. dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Tudományok (Olimpiada de stiinte pentru juniori) 2018-04-12 biológia Județean II. Ilyés Norbert István Köllő Zsolt-Ágoston
SapiSentia 2018-04-11 interdiszcilináris Județean III. SapiSentia Köllő Zsolt-Ágoston
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-04-10 földrajz Național VII. Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Kémia Olimpiász 2018-04-10 kémia Național X. minisztériumi dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-04-06 magyar nyelv és irodalom Național I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás Național I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás Național IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás Național IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-04-05 Magyar nyelv és irodalom Național II. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Bolyai Interdiszciplináris Tantárgyverseny- Fabinyi Rudolf kémiaverseny 2018-04-05 kémia Național V. dícséret Varga Adolf Szabó Ünige
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika Național Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv Național IX. Şaica Enikő
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-04-01 Magyar nyelv és irodalom Național dicséret Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2018-04-01 magyar Județean III. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versenye 2018-04-01 magyar Județean I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Vidám Versek Versene 2018-04-01 magyar Județean III. Bangyán Benjámin Nagy Enikő
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas Județean II. Veres Enikő-Eszter
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română Național III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Național Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română Național Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-30 matematika Național dicséret Miklós Janka Gödri Judith
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia Județean I. Kisgyörgy Kriszta Köllő Zsolt-Ágoston
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia Județean dicséret Szilágyi Boglárka Köllő Zsolt-Ágoston
Kanyadi Sandor Szavaloverseny 2018-03-30 Județean II. Sandu Franciska Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-29 Matematika Internațional dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Județean III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv Județean I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 anyanyelv Județean IV. Dicséret GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Tantárgyverseny 2018-03-26 Német nyelv Național IV. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk 2018-03-26 Județean II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2018-03-26 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Județean II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika Județean II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés Județean V. László Boglárka
Kiegyezés és a dualizmus kora 2018-03-25 Történelem Internațional IX. Székely Mikó Kollégium 2. számú csapata Pénzes Lóránd István
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 Matematika Național III. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika Național Erdélyi tv különdíj Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás Județean I. László Boglárka
Robo Tec 2018-03-24 Fizika-Robotika Internațional IV. SZMK RoboTeam Pető Mária
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Județean Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Județean Különdíj GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv Județean Különdíj SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 színjátszás Județean IV. Dicséret Sünik Gászpor Melinda
Tantárgyverseny 2018-03-23 Földrajz Județean I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean Dicséret Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean Dicséret Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean Dicséret Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika Județean Dicséret Váncsa Krisztián Urbán Laura
English Contest 2018-03-22 Județean III. Smart Alpaca Nyeste Emőke
Vidám Versek versmondó versenze 2018-03-22 Magyar Județean I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 Național IV. Kicsi Éva
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Județean II. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv Județean II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás Național III. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás Național IV. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás Național Kreativitásért Salamon Csongor Pénzes Lóránd István
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina Județean III. Karácsony Adrienn Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 limba latina Județean II. Ilyés Norbert István Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina Județean Mentiune Szabó Erika-Krisztina Farkas Cristina-Cornelia
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Județean V. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás Județean VII. Balazsi Bardócz Rita Mária Pénzes Lóránd István
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Județean II. Varga Adolf Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Județean I. Csiszér Csanád Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia Județean I. Roth Apor Szabó Ünige
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika Internațional Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny 2018-03-16 Internațional II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Internațional Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika Internațional IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Regemondó verseny 2018-03-12 anyanyelv Județean I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Național dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Național dicséret Hajdu Ákos-Áron Köllő Zsolt-Ágoston
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia Național dicséret Kató Balázs Köllő Zsolt-Ágoston
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika Județean IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean I. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean II. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 Județean dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika Județean dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Județean Dícséret Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Județean I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Județean II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-10 testnevelés Județean II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
VI Március 15-4falu 2018-03-10 történelem Județean I. Mikósokk Rab Sándor
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem Județean II. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem Județean V. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia Județean I. Téglás Hunor Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia Județean II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Filozófia Județean I. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean III. Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean II. Pap Regő Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean IV. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean IV. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás Județean IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Național I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia Național II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-03-10 kémia Național II. Roth Apor Szabó Ünige
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika Județean dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Megyei kémia tantárgyverseny 2018-03-09 Kémia Județean dícséret Bernád Mária-Aida Ujfalvi Irma
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Interjudețean II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română 2018-03-04 lb romana Județean II. Cerchez Diana Kiss Mária
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean I. Szabó Áron Kotró-Kosztándi László,
Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean Dicséret Kovács Mátyás Örs Kotró-Kosztándi László,
Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean Dicséret Krecht Ábel Kotró-Kosztándi László,
Dézsi Ildikó
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean I. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László,
Dézsi Ildikó
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean III. Cerchez Diana Varga Mónika
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean dicséret Kató Balázs Varga Mónika
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean dicseret Szilágyi J.-P. Abigél Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean II. Kozsokár Hanna Varga Mónika,
Dézsi Ildikó
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol Județean III. László Andrea Mónika Varga Mónika,
Márton Hajnal
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Județean I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Județean I. Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Județean II. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv Județean dicséret Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
XI.Berde Kupa 2018-03-03 teremlabdarúgás Internațional III. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Megyei Kosárlabda Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-03 testnevelés Județean III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Județean III. Nagy Gellért Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Județean IV. Szabó Szilveszter Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Județean dicséret Balo Janka Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia Județean I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia Județean I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean III. Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean I. Demeter Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean dicséret Tatár Ágota Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-01 Matematika Județean II. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Kenguru Matematika Verseny 2018-03-01 Matematika Județean I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv Județean IX. Şaica Enikő
Angol olimpiász 2018-03-01 angol Județean I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Județean I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Județean IV. Dull Brigitta Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Județean IV. Sükösd Zs.-I. Ágota Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 Național I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Timár L.-I. Szabolcs Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar Național I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar Județean I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2018-03-01 magyar Județean V. Pakucs-Damokos Karolina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar Național I. Babes-Bolyai Tudományegyetem Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Kispalyas fotbal, lanyok 2018-03-01 labdarugas Județean III. Veres Enikő-Eszter
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, 2018-02-28 magyar Județean III. Baló Eszter Tókos Ibolya- Lujza
Furkesz Helyesirasi Verseny 2018-02-28 Județean I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 Anyanyelv Județean dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 anyanyelv Județean II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Tantárgyverseny 2018-02-24 Județean II. Pulugor Alexandra Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Județean III. Szőke Szabina Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Județean IV. Bálint Gergely Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Județean III. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 Județean V. Bálint Gergely Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Județean I. Taghavi Jázmin Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny -német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Județean II. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv Județean I. Holzmann Leoni Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Județean I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom Județean II. Szász Tímea-Orsolya Dobra Judit
Fizika Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean I. Csiszér Csanád Pető Mária
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika Județean IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-24 matematika Județean III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 Matematika Județean II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 matematika Județean I. Szakács Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean III. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean dicséret SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean dicséret MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean dicséret LUKÁCS BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Județean dicséret KURTA REBEKA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean dicséret BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika Județean III. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-20 Național III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene Județean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 Matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Județean IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika Județean II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda Județean II. László Boglárka
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk 2018-02-17 testnevelés Județean II. Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 2018-02-16 Matematika Județean I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean dicséret Bangyán Bendegúz Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean dicséret Tatár Bence Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2018-02-16 Matematika Județean dicséret VAS PETRA Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean VI. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dicséret KOVÁCS IMRE-ZALÁN Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean Dicséret Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Balogh Adrienn Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean III. Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika Județean III. Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyim Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika Județean dicséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean III. Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Gergely Abigél Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Kotró-Kosztándi L. Gellért Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Mátyás Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Szeles Vivienn-Zsuzsánna Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean Dícséret Pakucs-Damokos Tamás Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Bodor I. Botond Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 Județean Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean I. X.A Zrínyi Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 Județean I. VII.o Zrínyi Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. Zrínyis csapat, 4. osztály Imre Zsuzsánna,
Vinczeffy Réka,
Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dicséret KISGYÖRGY ÁGOTA Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika Județean I. Zrínyis 3.osztály Szakács Ágnes,
Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-02-15 Județean I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Fizika Olimpiász 2018-02-10 fizika Județean III. Kozsokár Gergő Szabó Ünige,
Bartha Erzsébet
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-02-03 Național IX. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Național I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
LuminaMath 2018-02-01 Matematika Național IV. Szonda Regő Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Județean Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Județean Veres Brigitta Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Județean Péter Máté Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika Județean Zágoni Tamás Şaica Enikő
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Național I. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 Național II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-01 magyar nyelv és irodalom Județean III. Stekbauer-Hanzi Réka Dobra Judit
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 Județean Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar Național I. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar Internațional VI. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Județean I. Indiánok Kicsi Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika Național IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Național dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Național dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika Național III. Miklós Janka Gödri Judith
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-01-27 földrajz Județean IV. Dicséret Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Național III. KÁDÁR KRISZTA Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Național I. KURTA REBEKA Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Național II. Péter Boglárka Urbán Laura
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Național I. Luka Sára Urbán Laura
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek Național III. Delne Kristóf Urbán Laura
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean I. Demeter Gergő Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Județean II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Județean I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 Județean II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar Județean I. Man Rebeka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar Județean V. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
2018-01-20 magyar Județean X. Incze Barbara Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-01-20 Magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Zsiga Szidónia Dr. Pénzes Ágnes
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2018-01-13 Informatika Național VI. dicséret Roth Apor Jakab Tibor
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Interjudețean Dicséret Bíró Béla
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv Județean I. Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-01-01 Județean III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-01 Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Német nyelv tantárgyerseny 2018-01-01 Județean II. Kopacz Kinga Boróka Ferencz Katalin
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Județean II. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Județean IV. Török Anna Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Județean III. Szonda Gergő Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Județean I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Județean IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar Județean V. Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Implom József helyesírási Verseny 2018-01-01 Internațional I. Implom-díj Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
2018-01-01 Județean Fülöp Anna
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Bagoly Eszter Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 magyar Județean II. Vizi Abigél Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 magyar Județean X. Urszuly Nora Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versenye 2018-01-01 magyar Județean IV. Veress Hanna Nagy Enikő
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română Județean I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română Județean Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Județean I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 Județean I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
KÁrp 2018-01-01 Județean Márkosi Márta
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-01-01 Județean IV. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Județean II. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Județean III. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Județean II. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Județean I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz Județean III. KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Județean Dicséret Pitlák A. Inez Szőcs Katalin-Ágnes
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó Județean II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Județean II. Nemes Gyopár Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Județean III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Județean Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Județean Dicséret Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz Județean Dicséret Zsigmond Dávid Lőrincz Enikő
Mesék világa mesemondás 2017-12-12 mesemondás Județean III. Lantos Csanád Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Județean III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Județean Dicséret Fadgyas Anita Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Județean Dicséret Szabó Sarah Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz Județean dicséret Berde Andrea Izabella Hatos Gabriella
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Județean I. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv Județean II. GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó Județean II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Județean Dicséret FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 Rajz Județean Dicséret FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Județean I. Balázs Gergő Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés Județean II. Rápolti Erhard Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Gúzsba kötve táncolni- concurs de traducere 2017-12-09 Județean III. Farkas Kárla Vénusz Kiss Mária
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk Județean III. Mikósakk Bartha Erzsébet
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2017-12-08 Magyar nyelv Județean II. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2017-12-08 Magyar nyelv Județean III. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Județean I. Kiss Ábel Puskás Bajkó Annamária
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek Județean III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Tradiții din tradiții- Obiceiuri ale familiei mele 2017-12-01 Rajz Județean I. Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
1st English Language Drama Festival 2017-11-29 Angol nyelv Județean I. Barnstormers Vizsuly Tünde
Visul Unirii 2017-11-28 történelem Județean dícséret Vargyas Szilamér Rab Sándor
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Național I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Național III. Kovasch Kristóf Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Național Dicséret Fazakas Samu Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika Național II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Național II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika Național dicséret BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național II. SZÁRAZ ERIK Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național III. DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matemetika Național III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național III. VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național Dicséret DOMOKOS ANNA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național Dicséret FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național Dicséret FAZAKAS ABIGÉL Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național Dicséret KOVÁCS ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național Dicséret MÁRK GELLÉRT Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Județean III. Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Județean II. Szőcs D. Johanna Csilla Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Județean II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika Județean III. Tudorel Ş. M. Maya Szőcs Katalin-Ágnes
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Național II. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Național II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Național III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Național Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Național Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Național Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika Național Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național II. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național II. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național III. Balogh Csongor-Mihály Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național III. Gruia Zsolt Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național Dicséret Barcsa Boglárka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național Dicséret Török Andrea-Petra Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Județean Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Județean Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Național I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Național dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika Județean dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematika verseny 2017-11-25 matematika Național II. Tamás Péter Gödri Judith
Aranytoll meseíró verseny 2017-11-25 Magyar nyelv Național I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național III. KISGYÖRGY ÁGOTA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național II. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika Național III. IMREH LÓRÁNT Imre Zsuzsánna
LuminaMath 2017-11-25 MATEMATIKA Național II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Național II. ALBU PETRA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Național II. KURTA REBEKA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Național II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek Național II. Péter Boglárka Urbán Laura
Utazás mesevilágba 2017-11-17 rajz Județean I. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Utazás mesevilágba 2017-11-17 rajz Județean II. Szakács Eszter Szakács Ágnes
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional I. Roth Apor Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional III. Kiss Andrea-Tímea Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional VII. Fekete Mátyás Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional VII. Krecht Ábel Jakab Tibor,
Gábor Béla
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional VII. Miklós Csenge Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional X. Balazsi Bardócz Rita Mária Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika Internațional I. Tamás Péter Jakab Tibor,
Gödri Judith
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Național I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene Național Dicséret Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Național I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv Național I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Județean I. Aczél Zsófia László Boglárka
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika Județean I. Téglás Heléna László Boglárka
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Județean III. Bernád Mária-Aida László Boglárka
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika Județean V. Damokos Beatrix László Boglárka
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-11-10 testnevelés Județean I. Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Lumea ca teatru 2017-11-10 Román nyelv Interjudețean II. XI.A Szép Helga
Barangolás a mesék világában 2017-11-09 Rajz Județean II. Tamási Petra Lőrincz Enikő
A Chemia iskoléja 2017-11-08 Kémia Județean III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás Internațional I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás Internațional Legtechnikásabb játékos Deák Csanád Kovács Tünde
RoboChallenge 2017-11-04 Fizika-robotok Internațional X. I. a romániai versenyzők között Veres-Vitályos Áron Pető Mária
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Județean I. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek Județean II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 rajz Național I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 Național II. Balázs Janka Szakács Ágnes
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Interjudețean Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Interjudețean Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Premiu special Damokos Cs.S. Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Interjudețean Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Interjudețean Premiu special Krecht R. Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Interjudețean Premiu special Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 Matematika Județean I. Vasmatek Vinczeffy Réka
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean II. Szörnyecskék Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean II. Tetraéder Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean IV. Kecskerét Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean V. illumine patris Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika Județean I. FTS Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 Județean Dicséret Mateklányok Szakács Ágnes
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Județean I. Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Județean IV. Dicséret Magyarosi Anna Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Județean III. Tischler Blanka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene Județean I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Pesti srácok 2017-10-23 történelem Județean I. Mikósokk Rab Sándor
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2017-10-21 Ének-zene Național III. Romániai Magyar Dalosszövetség különdíja SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés Județean II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 Județean V. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés Județean VI. Nagy Botond Csongor Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Județean I. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. Județean III. Szász Richard Kovács Tünde
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 Național I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Județean I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Județean Premiu special Coman M. Emilia Katalin Szőcs Katalin-Ágnes
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás Județean Premiu special Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv Județean I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2017-10-20 magyar nyelv és irodalom Internațional I. Versmondás: bronz fokozat, dramatizálás (csapatban Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mesemondó verseny 2017-10-20 Județean II. Sandu Franciska Kicsi Éva
Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol nyelv Județean II. Szonda Regő Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol nyelv Județean III. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /testnevelés Județean I. 50 m síkfutás Batzula Hunor László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés Județean II. 50 m síkfutás Siklódi Abigél László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés Județean III. 600 m síkfutás Török Panka László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /Testnevelés Județean VI. 600 m síkfutás Muntyán-Nagy Zorka László Boglárka
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Județean III. Miklós Csenge Jakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Județean III. Roth Apor Jakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika Județean III. Csutak Dávid Jakab Tibor
Bolyai Matematika Csapatversenz 2017-10-15 Județean III. Kicsi Éva
Aranytoll meseíró verseny 2017-10-14 Magyar nyelv Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika Județean IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika Județean III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Județean I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Județean II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Județean II. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 60 m. Județean II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 távolugrás Județean III. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Județean I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Județean I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés Județean II. Szántó Anita Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés Județean V. Kovács Petra Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás Județean III. Kovács Petra Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2017-10-13 sülylökés Județean II. Lukács Leonárd Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Bolyai matematikaverseny 2017-10-12 Matematika Județean Dicséret Sepsi Okos Sarjak (S.O.S.) Imre Zsuzsánna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Județean III. Márkosi Lili Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Județean II. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Județean Dicséret Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Județean Dicséret Tischler Blanka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Județean Dicséret Ferencz Eszter Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene Județean Dicséret Urbán Panna Dombora Anna
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Național V. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv Județean I. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika Județean III. Şaica Enikő
Kriza János mese és balladamondó verseny 2017-10-01 magyar Județean IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Bolyai Matematikaverseny 2017-10-01 Județean III. CSIPET-CSAPAT Kicsi Éva
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 Județean II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés Național III. László Boglárka

Rezultate anterioare

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Internațional IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika Internațional IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Napsuga Ottusa 2017-06-10 atletika Național V. Veres Enikő-Eszter
Barátság Kupa 2017-06-10 labdarúgás Internațional II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Barátság Kupa 2017-06-10 testnevelés Internațional Legjobb kapus Váncsa László Kovács Tünde
Rácz Lajos vers-és mesemondó verseny 2017-05-26 Német Județean III. Ilyés Norbert István Fülöp Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene Județean II. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene Județean I. Ferencz Eszter Dombora Anna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2017-05-25 Ének-zene Județean I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene Județean III. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene Județean III. Tischler Blanka Dombora Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-05-20 Matematika Național III. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia Județean I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națaională Științe pentru Juniori 2017-05-20 fizika, biológia, kémia Județean III. Szőke Szabina Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés Județean I. Péter Brigitta Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés Județean IV. dicséret Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés Județean IV. dicséret Krecht Ábel Zágoni Imola
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-13 magyar nyelv és irodalom Național III. Világosság Dr. Pénzes Ágnes
Deutsche Kultur und Zivilisation 2017-05-12 Német nyelv Județean I. Răduţă Cristian Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2017-05-12 Német nyelv Județean I. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom Național IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-05-12 Német Județean II. Mátyás Johanna Fülöp Anna
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-05-12 Német Județean II. Dézsi József-Milán Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean II. Balogh Adrienn Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean II. János Anett Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean III. László Andrea Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean III. Tatár Ágota Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean IV. János Adrienn Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean IV. Szabó Anna Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean V. Szabados Andrea Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean V. Bartos Kriszta Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean I. Ilyés Norbert István Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német Județean I. Demeter Gergő Fülöp Anna
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2017-05-11 Informatika Interjudețean IV. Miklós Csenge Jakab Tibor
Bolyai Tantárgyverseny Fabinyi Kémiaverseny 2017-05-07 kémia Național I. Roth Apor Szabó Ünige
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Județean I. Benedek Botond László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Județean II. Bács Rita László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Județean II. Rebeka Szende László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 Județean V. Balázs Nóra László Boglárka
Gimnasztika 2017-05-06 Județean III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2017-05-06 testneveles Județean II. MOLNÁR ETELE Veres Enikő-Eszter
Kispalyas labdarugas 2017-05-06 testneveles Interjudețean III. Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Talajtorna 2017-05-06 testnevelés Județean I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Palade Biológia Tantárgyverseny 2017-05-06 biológia Județean II. Pál Ágnes Köllő Zsolt-Ágoston
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Județean III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Județean IV. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia Național III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Interjudețean VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Național II. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika Național VIII. Csutak Dávid Jakab Tibor
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Județean II. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Județean II. Kopacz Kinga Boróka Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Județean II. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv Județean III. Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Napsugar ottusa 2017-05-05 testneveles Județean I. Veres Enikő-Eszter
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Internațional III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika Internațional III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika Internațional I. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika Internațional II.díj Tamás Péter Gödri Judith
FIZIKA OLIMPIA 2017-04-28 FIZIKA Național Bronz Érem Szabó Richárd Pető Mária
Angol tantárgyverseny 2017-04-25 Angol nyelv Național dicséret Kondor Sándor-Botond Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom Județean II. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom Județean III. Szász Tímea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom Județean II. Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Național IV. Mátyás Csenge Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Național I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Național I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás Național IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tantargyverseny 2017-04-24 Angol Național Dicseret Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom Național II. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom Național Különdíj Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom Național Különdíj Ungvári Rebeka Dobra Judit
Tantárgyverseny 2017-04-20 Informatika Național Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2017-04-18 matematika Național bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-15 FIZIKA Național X. Szabó Richárd Pető Mária
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-04-12 Județean II. Mátyás Johanna Fülöp Anna
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Județean II. Kovacs Panna Pénzes Lóránd István
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás Județean IV. Balazsi Bardócz Rita Mária Pénzes Lóránd István
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika Național VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Național NAPSUGÁR Gyermeklap Különdíja DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv Național IV. Czirmai Anna Jánó Enikő
TUDOK 2017-04-01 kémia Internațional I. Damokos Kinga Szabó Ünige
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika Județean II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika Județean II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2017-03-30 Anyanyelv Județean IV. Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Interjudețean II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Curie Kémia Emlékverseny 2017-03-30 Kémia Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Ujfalvi Irma
Curie Emlékverseny 2017-03-30 Kémia Județean I. Fekete Mátyás Ujfalvi Irma
Curie Emlékverseny 2017-03-30 KÉmia Județean III. Szőke Szabina Ujfalvi Irma
Curie kémiaverseny 2017-03-26 kémia Județean III. Császár Andrea Szabó Ünige
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika Internațional Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Internațional Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Internațional Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Internațional Dícséret Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika Internațional Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Județean I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Județean II. Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Județean IV. dicséret Kotró-Kosztándi Anna Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Zsiga Szidónia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom Județean V. dicséret Szőke Szabina Dr. Pénzes Ágnes
Protestáns Vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Județean I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Județean I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Județean I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Județean II. Mátyás Csenge Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Județean V. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás Județean IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 református vallás Județean III. Tóth Orsolya Dr. Kinda Eleonóra
VII. Laborkukac Diákvetélkedő 2017-03-24 Kémia Interjudețean III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
Curie Kémiaverseny 2017-03-22 kémia Județean I. Ilyés Norbert István Szabó Ünige
Római-katolikus Vallásverseny, Megyei 2017-03-20 Római-katolikus Vallás Județean I. Szilágyi Boglárka Dr. Kondor Ágota
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 2017-03-20 Județean II. Brickleberry Zágoni Imola
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 2017-03-20 biológia - angol Județean I. bekerültek a 15 csapatba, aki részt vehet az orszá Lynx Zágoni Imola
Curie környezetvédelmi verseny 2017-03-20 Județean III. Némethi Panna Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Județean III. Mihály Kimbelly-Erika Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Județean III. Szász Gabriella Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Județean II. Krivosik Alpár Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Județean II. Krecht Ábel Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Județean II. Gergely Nóra Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi verseny 2017-03-20 Județean III. Tök Dietrich Norbert Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Județean III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 Județean III. Kiss Andrea-Tímea Szabó Ünige
Irinyi János Kémiaverseny 2017-03-20 kémia Național X. Miklós Csenge Szabó Ünige
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-03-19 Magyar nyelv és irodalom Județean I. Czirmai Anna Jánó Enikő
Labdarugas 2017-03-19 Județean II. Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Județean I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika Județean I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika Județean VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika Județean IV. Dicséret Vizi T. Attila Henning Edit
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean III. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika Județean dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Județean I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Județean II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika Județean Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Tantargyverseny 2017-03-18 Angol Județean Dicséret Ferenczi Szabolcs Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol Județean I. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol Județean Dicséret Krecht Ábel Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol Județean Dicséret Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean dicséret Molnár Aporka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean I. Szilágyi J.-P. Abigél Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean dicséret Mocan Sz.-L. Karola Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean dicséret Gödri Szende-Andrea Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean dicséret Damokos Kinga Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean dicséret Kovács Hanna Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Județean IV. Dicséret Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Județean III. Szőke Szabina Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Județean I. Kovács Mátyás Örs Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Județean II. Teleki Réka Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Județean V. Dicséret Mátyás Adrienn Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Județean IV. Dicséret Damokos Kinga Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv Județean IV. Dicséret Kovács Hanna Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean dicséret Száfta Anna Antónia Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean dicséret Száfta Anna Antónia Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean I. Kondor Sándor-Botond Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean II. Orosz Anett Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean dicséret Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean III. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean II. Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean I. Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv Județean II. Kozák Lóránd Richárd Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Județean IV. Bán Beatrix Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Județean IV. Blága Gyopár Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Județean IV. Péter Brigitta Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Județean II. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv Județean IV. Péter Annamária Krecht Gyöngyvér Mária
Német nyelv megyei tantárgyverseny 2017-03-18 Județean I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
Labdarugas 2017-03-18 Județean I. Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Județean I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Județean I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 Județean mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2017-03-12 Kosárlabda Județean I. Kovács Tünde
Irinyi János Kémiaverseny 2017-03-12 kémia Național VII. Varga Adolf Szabó Ünige
Tantárgyverseny 2017-03-11 Informatika Județean I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 informatika Județean I. Roth Apor Jakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Județean II. Miklós Csenge Jakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika Județean III. Csutak Dávid Jakab Tibor
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Național I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika Național VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-11 matematika Național II. EMMV I.hely Miklós Janka Gödri Judith
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2017-03-11 földrajz Județean II. Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2017-03-11 földrajz Județean IV. Dicséret Kánya Z. Zakariás Makfalvi Zsuzsa
V. Március 15-4FALU 2017-03-11 Történelem Interjudețean I. Mikósokk Rab Sándor
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia Județean III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Județean III. Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia Județean I. Csősz Albert-Sándor Zágoni Imola
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom Județean II. Sorbán Z. Boglárka Dr. Pénzes Ágnes
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom Județean III. Bán Beatrix Dr. Pénzes Ágnes
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean IV. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean II. Veress Kincső Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícsőret Mathis Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Terza Árpád Hunor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean dícséret Geréd Artúr Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika Județean I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Național EMMV dícséret Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika Național EMMV dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-07 matematika Județean dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene Județean I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika Național II. Anonymus Bíró Béla
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2017-03-04 Magyar nyelv és irodalom Județean II. Kotró-Kosztándi Anna Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2017-03-04 Magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pénzes Ágnes
Megyei kémia tantárgyverseny 2017-03-04 Kémia Județean III. Szabó Richárd Ujfalvi Irma
Kémia Tantárgyverseny 2017-03-04 kémia Județean I. Roth Apor Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2017-03-04 kémia Județean II. Miklós Csenge Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2017-03-04 kémia Județean V. Dícséret Varga Adolf Szabó Ünige
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2017-03-01 Magyar nyelv és irodalom Județean dicséret Salamon Eszter-Júlia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2017-03-01 magyar nyelv és irodalom Județean VI. Dicséret Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-02-27 Anyanyelv Județean I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
VERMES MIKLÓS 2017-02-27 FIZIKA Interjudețean VII. Laczkó Csongor-Lóránd Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika Județean III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Județean III. Koszta Andrea Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Județean III. Salamon Eszter-Júlia Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Județean I. Szőke Szabina Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Județean I. Vargyas Szilamér Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina Județean II. Szász Cynthia Klaudia Farkas Cristina-Cornelia
LuminaMath 2017-02-25 Matematika Județean II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Județean III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar Județean IV. Csutak I. Krisztina Demeter Erzsébet
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika Național III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Național II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika Național Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika Județean III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Județean III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika Județean III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Județean I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Anyanyelv Județean V. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika Național Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Național I. EMMV I. Díj Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Național II. EMMV I. Díj Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Național Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika Național Mimisztériumi Dícséret, EMMV Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Fürkész Helyesírási Verseny 2017-02-24 Județean IV. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Județean mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 Județean mentiune Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Tantárgyverseny 2017-02-20 Földrajz Județean II. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Irinyi János Kémiaverseny 2017-02-20 kémia Județean III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Irinyi János Kémiaverseny 2017-02-20 kémia Județean I. Varga Adolf Szabó Ünige
FIZIKA OLIMPIA 2017-02-18 FIZIKA Județean I. Szabó Richárd Pető Mária
Pontszerző Matematikaverseny 2017-02-18 Județean IV. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Pontszerző Matematikaverseny 2017-02-18 Județean III. IMREH LÓRÁNT Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean Dicséret Váncsa E. Ákos Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Județean Dicséret Kovács B. Kadosa Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Județean Dicséret Szőcs D. Johanna Csilla Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Județean Dicséret Máté A. Bence Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika Județean II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika