Magyar Română

Our results



Outstanding results in the 2017-2018-es school year

List: Sort by time | Student name | Teacher name | By departments
Mesék világában 2018-12-12 Rajz County level Dicséret JAKAB ZSANETT Gászpor Melinda
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 Regional I. Nem mondom meg Ugron Szabolcs
Bolyai Matematika Csapatverseny 2018-10-18 County level II. 1/2 X Ugron Szabolcs
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés County level I. Benedek Botond László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés County level II. Bács Rita László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés County level II. Rebeka Szende László Boglárka
Tornabajnokság 2018-06-09 Testnevelés County level IV. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER László Boglárka
Talajtorna verseny 2018-06-09 testnevelés County level I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Napsugár Öttusa 2018-06-01 testneveles County level I. Veres Enikő-Eszter
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level IV. Sztáncsuj Réka Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level I. Kovács Sára Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level II. Sylvester Adrienn Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level I. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2018-05-29 Zene County level I. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Háromszéki Népdabarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene County level I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője, Megyei 2018-05-28 Ének-zene County level II. VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Speak Out Creative Writing 2018-05-28 angol National I. Kovács Abigél Varga Mónika
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika National II. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematikaverseny 2018-05-20 matematika National dicséret Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-05-20 matematika National II. Aczél Adrienn Gödri Judith
VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk 2018-05-19 testnevelés International I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VI. Barátság Kupa 2018-05-19 testnevelés International legjobb mezőnyjátékos Deák Csanád Kovács Tünde
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol County level I. Pineapples Varga Mónika
Spark English Contest Junior Edition 2018-05-18 Angol County level III. Unicorns are real Varga Mónika
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv County level I. Three Clever Pupils Nyeste Emőke
Crazy Kids 2018-05-18 Angol nyelv County level II. Crazy Kids Nyeste Emőke,
Varga Mónika
English Contest 2018-05-18 Angol nyelv County level III. Pink Fluffy Unicorns Nyeste Emőke
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia National II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia National III. Hegyi Kamilla Márkosi Márta
Venczel József-esszéverseny 2018-05-15 Szociológia National IV. Józsa Zsófia Márkosi Márta
Alfa Omega fizikaverseny 2018-05-12 Fizika Regional Dicséret Răduţă Cristian Szabó Ünige,
Bartha Erzsébet
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level I. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level I. Holzmann Leoni Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level IV. Bálint Gyopár Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level IV. Muscalu Hanna Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level IV. Joó Zsolt-Kristóf Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2018-05-11 Német nyelv County level IV. Rápolti Erhard Krecht Gyöngyvér Mária
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség International X. Gergely Abigél Márkosi Márta
''Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség International X. Krecht R. Hanna Regina Márkosi Márta
'Kárpát-medence kincsei'', Hungarikum vetélkedő 2018-05-11 Általános műveltség International X. Márkosi Lili Márkosi Márta
Országos Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny 2018-05-05 Földrajz National III. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Jancsó Benedek Történelmi Emlékverseny 2018-05-05 Történelem Regional III. 7 C Pénzes Lóránd István
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia County level I. Pál Ágnes Köllő Zsolt-Ágoston
Palade Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia County level dicséret Tatár Ágota Köllő Zsolt-Ágoston
Nyárády Erazmus Gyula Biológia Tantárgyverseny 2018-05-05 biológia National dicséret Balo Janka Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
CanSat2018 2018-05-04 Fizika National II. CanSat Pető Mária
Minihandbal-mixt 2018-05-02 Kézilabda /Testnevelés County level II. László Boglárka
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv County level I. Şaica Enikő,
Nyeste Emőke
Spark English Club 2018-05-01 Angol nyelv County level III. Şaica Enikő,
Nyeste Emőke
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-29 matematika International II. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika National Excelent Timofte Cristian Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 matematika National Foarte bine Bocz Balázs-Sándor Hatos Gabriella
Matematika Kenguru 2018-04-28 Matematika National Excelent Pál Dávid Levente Hatos Gabriella
Nemzetközi Magyar Matematika Olimpia 2018-04-28 matematika International II. Miklós Janka Gödri Judith
Pentatlon (atlétika) -lányok 2018-04-28 testnevelés Regional III. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National I. Csiszér Csanád Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National III. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-04-28 Fizika National VI. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Talpunk alatta föld 2018-04-27 Kémia-Biológia-Földrajz-Angol County level Különdíj Curie lányok Ujfalvi Irma
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom National I. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom International I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek Versmondó Verseny 2018-04-26 Magyar nyelv és irodalom County level II. Bordás Adrienn Tókos Ibolya- Lujza
Vidám Versek versmondó versenye 2018-04-22 Magyar National I. különdíj Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-04-21 anyanyelv National Napsugár különdíj Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level I. Kovács Abigél Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level II. Fazakas Gergő Nándor Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level dicséret Krecht Beáta Kriszta Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level II. Cerchez Diana Varga Mónika
Speak Out Creative Writing 2018-04-21 Angol County level III. Ferencz Eszter Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2018-04-21 Magyar nyelv National I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2018-04-20 magyar nyelv és irodalom International I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mindennapok fizikája 2018-04-20 Fizika Regional II. Nemo 2018 Albert Balázs
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv County level II. Vén-Vinceffy Anna Vizsuly Tünde
Speak Out Creative Writing 2018-04-19 Angol nyelv County level dicséret Mózes Janka Vizsuly Tünde
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 Rajz County level I. Szép Áron Vinczeffy Réka
TUDEK 2018-04-15 Kémia County level I. Kisgyörgy Kriszta Ujfalvi Irma
TUDEK 2018-04-15 Kémia County level III. Szilágyi Boglárka Ujfalvi Irma
Vadon Rajzverseny 2018-04-15 County level II. Bokor Jónás Kicsi Éva
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia National IV. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Filozófiai esszépályázat 2018-04-14 filozófia National IV. Vén-Vinceffy Anna Márkosi Márta
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-04-14 kémia International IV. dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Tudományok (Olimpiada de stiinte pentru juniori) 2018-04-12 biológia County level II. Ilyés Norbert István Köllő Zsolt-Ágoston
SapiSentia 2018-04-11 interdiszcilináris County level III. SapiSentia Köllő Zsolt-Ágoston
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-04-10 földrajz National VII. Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Kémia Olimpiász 2018-04-10 kémia National X. minisztériumi dícséret Roth Apor Szabó Ünige
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-04-06 magyar nyelv és irodalom National I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás National I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás National IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-04-06 református vallás National IV. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-04-05 Magyar nyelv és irodalom National II. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Bolyai Interdiszciplináris Tantárgyverseny- Fabinyi Rudolf kémiaverseny 2018-04-05 kémia National V. dícséret Varga Adolf Szabó Ünige
Országos Fizika Olimpia 2018-04-02 Fizika National Bronzérem Miklós Janka Bartha Erzsébet
Mesék szárnyán 2018-04-01 Anyanyelv National IX. Şaica Enikő
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-04-01 Magyar nyelv és irodalom National dicséret Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Vidám Versek Versmondó Vetélkedője 2018-04-01 magyar County level III. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versenye 2018-04-01 magyar County level I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Vidám Versek Versene 2018-04-01 magyar County level III. Bangyán Benjámin Nagy Enikő
Kispalyas fotbal, fiuk 2018-04-01 labdarugas County level II. Veres Enikő-Eszter
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 Limba și literatura română National III. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română National Mențiune Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-04-01 limba și literatura română National Mențiune Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-30 matematika National dicséret Miklós Janka Gödri Judith
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia County level I. Kisgyörgy Kriszta Köllő Zsolt-Ágoston
TDK-Concurs de comunicare stiintifica 2018-03-30 biológia County level dicséret Szilágyi Boglárka Köllő Zsolt-Ágoston
Kanyadi Sandor Szavaloverseny 2018-03-30 County level II. Sandu Franciska Kicsi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-03-29 Matematika International dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv County level III. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 Anyanyelv County level I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2018-03-28 anyanyelv County level IV. Dicséret GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Tantárgyverseny 2018-03-26 Német nyelv National IV. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk 2018-03-26 County level II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
VERMES MIKLÓS FIZIKAVERSENY 2018-03-26 Fizika County level I. Csiszér Csanád Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika County level II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2018-03-26 Fizika County level II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Kézilabda -fiúk /líceum 2018-03-25 Kézilabda /testnevelés County level V. László Boglárka
Kiegyezés és a dualizmus kora 2018-03-25 Történelem International IX. Székely Mikó Kollégium 2. számú csapata Pénzes Lóránd István
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 Matematika National III. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-03-24 matematika National Erdélyi tv különdíj Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Kispályás labdarúgás -lány 2018-03-24 Labdarúgás County level I. László Boglárka
Robo Tec 2018-03-24 Fizika-Robotika International IV. SZMK RoboTeam Pető Mária
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv County level Különdíj BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv County level Különdíj GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 anyanyelv County level Különdíj SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Gyermekszínjátszó 2018-03-23 színjátszás County level IV. Dicséret Sünik Gászpor Melinda
Tantárgyverseny 2018-03-23 Földrajz County level I. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Bocsárdi Emma Katalin Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Dumitrescu Alexia Sofia Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level I. Imre Botond Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level III. Cseresznyés Harmat Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level III. Péter Boglárka Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Jakab Eszter Abigél Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Kolcza Gyopár Zenkő Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-03-22 Matematika County level Dicséret Váncsa Krisztián Urbán Laura
English Contest 2018-03-22 County level III. Smart Alpaca Nyeste Emőke
Vidám Versek versmondó versenze 2018-03-22 Magyar County level I. Hubbes Gellért-Mátyás Nagy Enikő
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-22 National IV. Kicsi Éva
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv County level II. Bálint Hanga Vinczeffy Réka
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2018-03-21 Anyanyelv County level II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás National III. PÉNZES ÁBEL Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás National IV. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Jézussal a XXI. században 2018-03-20 Római Katolikus Vallás National Kreativitásért Salamon Csongor Pénzes Lóránd István
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina County level III. Karácsony Adrienn Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 limba latina County level II. Ilyés Norbert István Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de limba latina 2018-03-18 Limba latina County level Mentiune Szabó Erika-Krisztina Farkas Cristina-Cornelia
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás County level V. Vargyas Szilamér Pénzes Lóránd István
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2018-03-17 Római Katolikus Vallás County level VII. Balazsi Bardócz Rita Mária Pénzes Lóránd István
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia County level II. Varga Adolf Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia County level I. Csiszér Csanád Szabó Ünige
Kémia Olimpiász 2018-03-17 kémia County level I. Roth Apor Szabó Ünige
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 Matematika International Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny 2018-03-16 International II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-03-16 International Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2018-03-14 Matematika International IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Regemondó verseny 2018-03-12 anyanyelv County level I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia National dicséret Ambrus-Sántha Benedek Köllő Zsolt-Ágoston
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia National dicséret Hajdu Ákos-Áron Köllő Zsolt-Ágoston
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-11 biológia National dicséret Kató Balázs Köllő Zsolt-Ágoston
Matematika tantárgyverseny, Megyei 2018-03-10 Matematika County level IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level III. Bálint Zsombor-András Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Seres Róbert Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Seres Renáta Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level I. Csiszér Csanád Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Demeter Ábel-Bence Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2018-03-10 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level I. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level II. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 County level dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpia megyei 2018-03-10 matematika County level dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level Dícséret Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică, OJM 2018-03-10 County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-10 testnevelés County level II. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
VI Március 15-4falu 2018-03-10 történelem County level I. Mikósokk Rab Sándor
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem County level II. Téglás Hunor Pénzes Lóránd István
Történelem Tantárgyverseny 2018-03-10 Történelem County level V. Tankó Szabolcs Pénzes Lóránd István
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia County level I. Téglás Hunor Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Szociológia County level II. Hatházi Henrietta Márkosi Márta
Társadalomtudomány tantárgyverseny 2018-03-10 Filozófia County level I. Korodi Henrietta-Andrea Márkosi Márta
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level III. Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level I. Szabó Renáta Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level I. Ungvári Rebeka Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level II. Pap Regő Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level III. Nádudvary Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level IV. Braun Bernadett-Armella Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level IV. Ráduly István-Hunor Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns Vallásolimpiász 2018-03-10 református vallás County level IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia National I. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny 2018-03-10 biológia National II. Kozsokár Gergő Csia Kinga Emese
Irinyi János Nemzetközi Kémiaverseny 2018-03-10 kémia National II. Roth Apor Szabó Ünige
Matematika Olimpia megyei 2018-03-09 matematika County level dicseret Baló Eszter Gödri Judith
Megyei kémia tantárgyverseny 2018-03-09 Kémia County level dícséret Bernád Mária-Aida Ujfalvi Irma
Megyeközti Kórusolimpiász V-VIII 2018-03-05 Zene Regional II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română 2018-03-04 lb romana County level II. Cerchez Diana Kiss Mária
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level I. Szabó Áron Kotró-Kosztándi László,
Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level Dicséret Kovács Mátyás Örs Kotró-Kosztándi László,
Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level Dicséret Krecht Ábel Kotró-Kosztándi László,
Dézsi Ildikó
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level I. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László,
Dézsi Ildikó
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level III. Cerchez Diana Varga Mónika
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level dicséret Kató Balázs Varga Mónika
megyei tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level dicseret Szilágyi J.-P. Abigél Varga Mónika,
Pozsony Katalin-Gyöngyvér
tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level II. Kozsokár Hanna Varga Mónika,
Dézsi Ildikó
Tantárgyverseny 2018-03-03 Angol County level III. László Andrea Mónika Varga Mónika,
Márton Hajnal
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv County level I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv County level I. Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv County level II. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Tanárgyverseny 2018-03-03 Angol nyelv County level dicséret Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
XI.Berde Kupa 2018-03-03 teremlabdarúgás International III. Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde
Megyei Kosárlabda Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk 2018-03-03 testnevelés County level III. Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level III. Nagy Gellért Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level IV. Szabó Szilveszter Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level dicséret Balo Janka Katalin Köllő Zsolt-Ágoston
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 Biológia County level I. Csősz Albert-Sándor Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2018-03-03 biológia County level I. Pakucs-Damokos Tamás Csia Kinga Emese
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level III. Tamás Péter Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level I. Demeter Gergő Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level dicséret Tatár Ágota Gödri Judith
Csillagszerző Matematikaverseny 2018-03-02 matematika County level dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-03-01 Matematika County level II. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Kenguru Matematika Verseny 2018-03-01 Matematika County level I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
KAV 2018-03-01 Anyanyelv County level IX. Şaica Enikő
Angol olimpiász 2018-03-01 angol County level I. Burián Tamás Dézsi Ildikó
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 County level I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 County level IV. Dull Brigitta Noémi Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 County level IV. Sükösd Zs.-I. Ágota Ferencz Katalin
Német nyelv tantárgyverseny 2018-03-01 National I. Tök Dietrich Norbert Ferencz Katalin
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level I. Krecht R. Hanna Regina Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2018-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level II. Timár L.-I. Szabolcs Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar National I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar County level I. Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2018-03-01 magyar County level V. Pakucs-Damokos Karolina Kedves Laura Rita
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2018-03-01 magyar National I. Babes-Bolyai Tudományegyetem Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Kispalyas fotbal, lanyok 2018-03-01 labdarugas County level III. Veres Enikő-Eszter
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny, 2018-02-28 magyar County level III. Baló Eszter Tókos Ibolya- Lujza
Furkesz Helyesirasi Verseny 2018-02-28 County level I. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 Anyanyelv County level dicséret Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2018-02-24 anyanyelv County level II. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Tantárgyverseny 2018-02-24 County level II. Pulugor Alexandra Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 County level III. Szőke Szabina Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 County level IV. Bálint Gergely Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 County level III. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2018-02-24 County level V. Bálint Gergely Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv County level I. Taghavi Jázmin Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny -német nyelv 2018-02-24 Német nyelv County level II. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny - német nyelv 2018-02-24 Német nyelv County level I. Holzmann Leoni Krecht Gyöngyvér Mária
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom County level I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-24 magyar nyelv és irodalom County level II. Szász Tímea-Orsolya Dobra Judit
Fizika Olimpia 2018-02-24 Fizika County level I. Csiszér Csanád Pető Mária
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika County level III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika County level II. Miklós Janka Bartha Erzsébet
Tantárgyverseny-Olimpia 2018-02-24 Fizika County level IV. Dicséret Pénzes Botond Mátyás Bartha Erzsébet
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-24 matematika County level III. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 Matematika County level II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-23 matematika County level I. Szakács Ágnes
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level I. VAS PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level II. BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level III. SZEGETI ZSOMBOR Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level dicséret SANDU CSANÁD Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level dicséret MÁTHÉ BENCE Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level dicséret LUKÁCS BALÁZS Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 County level dicséret KURTA REBEKA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level dicséret ALBU PETRA Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level dicséret BECZE ZALÁN Gáll Éva
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Concurs Școlar Național de Competență și Performanță COMPER-MATEMATICĂ 2018-02-22 Matematika County level III. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-20 National III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Megyei Kórusolimpiász V-VIII 2018-02-18 Zene County level I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 Matematika County level I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika County level IV. Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny 2018-02-17 matematika County level II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Kézilabda líceum /lányok 2018-02-17 Kézilabda County level II. László Boglárka
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk 2018-02-17 testnevelés County level II. Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 2018-02-16 Matematika County level I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level dicséret Bangyán Bendegúz Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level dicséret Tatár Bence Vinczeffy Réka
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Megyei 2018-02-16 Matematika County level dicséret VAS PETRA Gáll Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level I. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level VI. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dicséret KOVÁCS IMRE-ZALÁN Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dicséret DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level Dicséret Ferenczy Zoltán Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level Dicséret Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dicséret Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dicséret Iurcsuc Eszter Urbán Laura
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level III. Seres Renáta Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level IV. Bíró Maja Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level V. Nagy-Bagoly Zora Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Gál Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Balog Milán Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Răduță Ana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Farkas Krisztina-Diana Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level I. Bakó Bence Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level III. Szabó Richárd Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level IV. Máté Zsolt Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level V. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level dicséret Balogh Adrienn Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level II. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level dicseret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level III. Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2018-02-16 matematika County level III. Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika County level dicséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika County level dicséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyim Ilona matematika verseny 2018-02-16 matematika County level dicséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level Dícséret Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level III. Răduţă Cristian Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Balog D. Barnabás-Dezső Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Gergely Abigél Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Kotró-Kosztándi L. Gellért Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Mátyás Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Szeles Vivienn-Zsuzsánna Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level Dícséret Pakucs-Damokos Tamás Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Bodor I. Botond Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Csősz Albert-Sándor Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-02-16 County level Dícséret Tök Dietrich Norbert Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level I. X.A Zrínyi Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2018-02-16 County level I. VII.o Zrínyi Ugron Szabolcs
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level I. Zrínyis csapat, 4. osztály Imre Zsuzsánna,
Vinczeffy Réka,
Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dicséret KISGYÖRGY ÁGOTA Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level Dicséret KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-16 Matematika County level I. Zrínyis 3.osztály Szakács Ágnes,
Kicsi Éva
Brenyo Pontszerzo Matematikaverseny 2018-02-15 County level I. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Fizika Olimpiász 2018-02-10 fizika County level III. Kozsokár Gergő Szabó Ünige,
Bartha Erzsébet
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-02-03 National IX. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National II. Minisztériumi III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National Dícséret Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National I. Minisztériumi I. Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National II. Minisztériumi II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-02-02 Matematika National Dícséret Bakó Bence Deák Éva
LuminaMath 2018-02-01 Matematika National I. Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
LuminaMath 2018-02-01 Matematika National IV. Szonda Regő Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika County level Pap Csenge Dorottya Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika County level Veres Brigitta Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika County level Péter Máté Şaica Enikő
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 Matematika County level Zágoni Tamás Şaica Enikő
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 National I. Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-02-01 National II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-02-01 magyar nyelv és irodalom County level III. Stekbauer-Hanzi Réka Dobra Judit
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 County level Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar National I. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-02-01 magyar International VI. Erőss Ágota Kedves Laura Rita
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-02-01 County level I. Indiánok Kicsi Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2018-01-31 Matematika National IV. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika National dicseret Tamás Péter Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika National dicseret Demeter Gergő Gödri Judith
Országos Magyar Matematika Olimpia 2018-01-31 matematika National III. Miklós Janka Gödri Judith
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2018-01-27 földrajz County level IV. Dicséret Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek National III. KÁDÁR KRISZTA Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek National I. KURTA REBEKA Gáll Éva
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek National II. Péter Boglárka Urbán Laura
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek National I. Luka Sára Urbán Laura
„Prietenul meu din lumea cărților”-concurs național de literatură 2018-01-22 Művészetek National III. Delne Kristóf Urbán Laura
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Megyei 2018-01-20 Matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level II. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level III. Vitus Szabolcs Deák Éva,
Bíró Béla
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level II. Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level III. Bakó Bence Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level Dícséret Szabó Richárd Deák Éva
Országos Magyar Matematika Olimpia ( EMMV) 2018-01-20 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level II. Tamás Péter Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level dicseret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level I. Demeter Gergő Gödri Judith
Megyei Magyar Matematika Olimpia 2018-01-20 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 County level II. Vizi T. Attila Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 County level I. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-20 County level II. Roth Apor Ugron Szabolcs
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar County level I. Man Rebeka Tókos Ibolya- Lujza
Implom Józsej Helyesírási Verseny, Megyei 2018-01-20 magyar County level V. Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
2018-01-20 magyar County level X. Incze Barbara Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2018-01-20 Magyar nyelv és irodalom County level dicséret Zsiga Szidónia Dr. Pénzes Ágnes
Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny 2018-01-13 Informatika National VI. dicséret Roth Apor Jakab Tibor
Bolyai Matematika-csapatverseny, Megyeközti 2018-01-05 Matematika Regional Dicséret Bíró Béla
Mesék szárnyán 2018-01-01 Anyanyelv County level I. Şaica Enikő
Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei 2018-01-01 County level III. Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2018-01-01 County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Német nyelv tantárgyerseny 2018-01-01 County level II. Kopacz Kinga Boróka Ferencz Katalin
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar County level II. Sztáncsuj Réka Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar County level IV. Török Anna Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar County level III. Szonda Gergő Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar County level I. Kovács Petra Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar County level IV. Balázs Hanna Tókos Ibolya- Lujza
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom tantárgyverseny 2018-01-01 magyar County level V. Tankó Karola Tókos Ibolya- Lujza
Implom József helyesírási Verseny 2018-01-01 International I. Implom-díj Teleki Réka Tókos Ibolya- Lujza
2018-01-01 County level Fülöp Anna
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level dicséret Péter Brigitta Dr. Pénzes Ágnes
Implom József helyesírási verseny 2018-01-01 Magyar nyelv és irodalom County level dicséret Bagoly Eszter Melánia Dr. Pénzes Ágnes
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 magyar County level II. Vizi Abigél Kedves Laura Rita
Implom József Helyesírási Verseny 2018-01-01 magyar County level X. Urszuly Nora Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versenye 2018-01-01 magyar County level IV. Veress Hanna Nagy Enikő
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 limba și literatura română County level I. Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada Lectura ca abilitate de viață 2018-01-01 limba și literatura română County level Mențiune Răduță Ana Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 County level I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2018-01-01 County level I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
KÁrp 2018-01-01 County level Márkosi Márta
Zrinyi Ilona Matematikaverseny 2018-01-01 County level IV. Ureczki Zsolt Kicsi Éva
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz County level II. BOÉR SZABOLCS Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/ obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz County level III. NAGY HAJNA-ZOLNA Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz County level II. GYÁRFÁS RÓZSA ESZTER Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz County level I. ANDORKÓ ZOLTÁN-SZILVESZTER Gászpor Melinda
Tradiții din tradiții/obiceiuri ale familiei mele 2017-12-19 Rajz County level III. KINCSES ANDRÁS Gászpor Melinda
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó County level Dicséret Pitlák A. Inez Szőcs Katalin-Ágnes
Pe aripile poveștilor 2017-12-12 mesemondó County level II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
A mesék világában 2017-12-12 Rajz County level II. Nemes Gyopár Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz County level III. Gajai Petra Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz County level Dicséret Bálint Amira Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz County level Dicséret Maroti Magor-Örs Lőrincz Enikő
A mesék világában 2017-12-12 Rajz County level Dicséret Zsigmond Dávid Lőrincz Enikő
Mesék világa mesemondás 2017-12-12 mesemondás County level III. Lantos Csanád Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz County level III. Szabó-Kádár Viola Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz County level Dicséret Fadgyas Anita Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz County level Dicséret Szabó Sarah Hatos Gabriella
Mesék világa 2017-12-12 rajz County level dicséret Berde Andrea Izabella Hatos Gabriella
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv County level I. SZATHMÁRY KOCSIS BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv County level II. GAZDA ESZTER ANNA Gászpor Melinda
Mesék szárnyán 2017-12-12 anyanyelv/mesemondó County level II. BAKCSI BOGLÁRKA Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 Rajz County level Dicséret FERENCZ HANNA BARBARA Gászpor Melinda
Mesék világában 2017-12-12 Rajz County level Dicséret FERENCZ TIMEA-ZSÓFIA Gászpor Melinda
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés County level I. Balázs Gergő Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-12-10 testnevelés County level II. Rápolti Erhard Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Gúzsba kötve táncolni- concurs de traducere 2017-12-09 County level III. Farkas Kárla Vénusz Kiss Mária
Csapat Sakk bajnokság 2017-12-09 Sakk County level III. Mikósakk Bartha Erzsébet
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2017-12-08 Magyar nyelv County level II. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Fürkész Helyesírási és Nyelvhelyességi Vetélkedő 2017-12-08 Magyar nyelv County level III. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek County level I. Kiss Ábel Puskás Bajkó Annamária
Suflet de cititor 2017-12-06 Művészetek County level III. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
Tradiții din tradiții- Obiceiuri ale familiei mele 2017-12-01 Rajz County level I. Simon Cs. Anita Edina Szőcs Katalin-Ágnes
1st English Language Drama Festival 2017-11-29 Angol nyelv County level I. Barnstormers Vizsuly Tünde
Visul Unirii 2017-11-28 történelem County level dícséret Vargyas Szilamér Rab Sándor
LuminaMath 2017-11-25 Matematika National I. Ráduly Roland-Márk Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika National III. Kovasch Kristóf Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika National Dicséret Fazakas Samu Vinczeffy Réka
LuminaMath 2017-11-25 Matematika National II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika National II. SZÁSZ- FÁBIÁN TAMÁS Gáll Éva
LuminaMath-matematikaverseny, Országos 2017-11-25 Matematika National dicséret BARTOS BALÁZS ATTILA Gáll Éva
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National II. ERCSE FERENC Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National II. SZÁRAZ ERIK Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National II. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National III. DÁLNOKI ANITA-DORKA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matemetika National III. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National III. TÖRÖK SZÓFIA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National III. VARGA MÁTYÁS-KRISZTIÁN Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National Dicséret DOMOKOS ANNA Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National Dicséret FARCÁDI ZSELYKE Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National Dicséret FAZAKAS ABIGÉL Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National Dicséret KOVÁCS ÁGNES Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National Dicséret MÁRK GELLÉRT Márton Magdolna
Lumina Math Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika County level III. Kovács B. Kadosa Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika County level II. Szőcs D. Johanna Csilla Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika County level II. Váncsa E. Ákos Szőcs Katalin-Ágnes
Concurs Național de Matematică LuminaMath 2017-11-25 matematika County level III. Tudorel Ş. M. Maya Szőcs Katalin-Ágnes
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika National II. Imre Botond Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika National II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika National III. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika National Dicséret Prokop Uzonka Orsolya Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika National Dicséret Daczó-Füzi Loránt Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika National Dicséret Péter Boglárka Urbán Laura
LuminaMath-concurs național de matematică 2017-11-25 Matematika National Dicséret Cseresznyés Harmat Urbán Laura
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National II. Pulugor Dorka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National II. Héjja Timea Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National III. Balogh Csongor-Mihály Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National III. Gruia Zsolt Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National Dicséret Barcsa Boglárka Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National Dicséret Török Andrea-Petra Puskás Bajkó Annamária
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika County level Dícséret Bálint Zsombor-András Deák Éva
LuminaMath Matematikaverseny 2017-11-25 Matematika County level Dícséret Pakucs-Damokos Karolina Deák Éva
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika National I. Miklós Janka Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika National dicseret Bartos Kriszta Gödri Judith
Luminamath Matematikaverseny 2017-11-25 matematika County level dicseret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Luminamath Matematika verseny 2017-11-25 matematika National II. Tamás Péter Gödri Judith
Aranytoll meseíró verseny 2017-11-25 Magyar nyelv National I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National III. KISGYÖRGY ÁGOTA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National II. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
LuminaMath matematikaverseny 2017-11-25 Matematika National III. IMREH LÓRÁNT Imre Zsuzsánna
LuminaMath 2017-11-25 MATEMATIKA National II. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek National II. ALBU PETRA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek National II. KURTA REBEKA Gáll Éva
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek National II. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
„Sărbătoarea crizantemelor”-concurs național de creatie plastică și literară 2017-11-18 Művészetek National II. Péter Boglárka Urbán Laura
Utazás mesevilágba 2017-11-17 rajz County level I. Imre Panna-Dorottya Szakács Ágnes
Utazás mesevilágba 2017-11-17 rajz County level II. Szakács Eszter Szakács Ágnes
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International I. Roth Apor Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International III. Kiss Andrea-Tímea Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International VII. Fekete Mátyás Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International VII. Krecht Ábel Jakab Tibor,
Gábor Béla
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International VII. Miklós Csenge Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International X. Balazsi Bardócz Rita Mária Jakab Tibor
e-Hód HÓDítsd meg a biteket! 2017-11-13 Informatika International I. Tamás Péter Jakab Tibor,
Gödri Judith
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene National I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-11-12 Zene National Dicséret Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv National I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Verseny 2017-11-11 Anyanyelv National I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika County level I. Aczél Zsófia László Boglárka
Megyei krossz (terepfutás ) 2017-11-11 Atlétika County level I. Téglás Heléna László Boglárka
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika County level III. Bernád Mária-Aida László Boglárka
Megyei krossz 2017-11-11 Atlétika County level V. Damokos Beatrix László Boglárka
Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak 2017-11-10 testnevelés County level I. Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Lumea ca teatru 2017-11-10 Román nyelv Regional II. XI.A Szép Helga
Barangolás a mesék világában 2017-11-09 Rajz County level II. Tamási Petra Lőrincz Enikő
A Chemia iskoléja 2017-11-08 Kémia County level III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás International I. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
V. Barátság Kupa 2017-11-06 labdarúgás International Legtechnikásabb játékos Deák Csanád Kovács Tünde
RoboChallenge 2017-11-04 Fizika-robotok International X. I. a romániai versenyzők között Veres-Vitályos Áron Pető Mária
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek County level I. Iurcsuc Eszter Urbán Laura
„Călătorie în lumea basmelor”-concurs județean de creație plastică 2017-11-02 Művészetek County level II. Bedő Gyopár Abigél Urbán Laura
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 rajz National I. Bujdosó Fruzsina Szakács Ágnes
Krizántémok ünnepe 2017-11-02 National II. Balázs Janka Szakács Ágnes
Concurs interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Regional Mențiune Gergely Abigél Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Mențiune Bangyán Benjámin Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea magică a teatrului” 2017-11-01 lb și lit. română Regional Premiu special Morea Alexandra Carmen Bodnari
Concursul interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Premiu special Damokos Cs.S. Zsófia Carmen Bodnari
Concur interjudețean „Lumeaminunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Premiu special Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb. si lit. română Regional Premiu special Gödri-Martis Huba Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 lb și lit română Regional Premiu special Krecht R. Hanna Regina Carmen Bodnari
Concurs interjudețean „Lumea minunată a teatrului” 2017-11-01 Limba și literatura română Regional Premiu special Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 Matematika County level I. Vasmatek Vinczeffy Réka
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level II. Szörnyecskék Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 matematika County level I. Varázsvizilovak Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level II. Tetraéder Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level IV. Kecskerét Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level V. illumine patris Gödri Judith
Bolyai matematika csapatverseny 2017-10-27 matematika County level I. FTS Gödri Judith
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-27 County level Dicséret Mateklányok Szakács Ágnes
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene County level I. Márkosi Lili Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene County level IV. Dicséret Magyarosi Anna Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene County level III. Tischler Blanka Dombora Anna
Kriza János Balladaéneklő verseny 2017-10-25 Zene County level I. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
Pesti srácok 2017-10-23 történelem County level I. Mikósokk Rab Sándor
Őszirózsa Országos Népdalvetélkedő 2017-10-21 Ének-zene National III. Romániai Magyar Dalosszövetség különdíja SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés County level II. Tetratlon csapat Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 County level V. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 testnevelés County level VI. Nagy Botond Csongor Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. County level I. Czirmai Anna Kovács Tünde
Tetratlon (atlétika) 2017-10-21 800 m. County level III. Szász Richard Kovács Tünde
Őszirózsa népdalverseny 2017-10-21 National I. Balázs Gergő Kicsi Éva
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv County level I. Kovács Máté Vinczeffy Réka
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás County level Premiu special Coman M. Emilia Katalin Szőcs Katalin-Ágnes
Călătorie în lumea basmelor 2017-10-20 Meseírás County level Premiu special Máté A. Bence Szőcs Katalin-Ágnes
Mesemondó verseny 2017-10-20 Anyanyelv County level I. Gajai Petra Lőrincz Enikő
Apáczai Csere János magyar nyelv, irodalom és kultúra nemzetközi tantárgyverseny 2017-10-20 magyar nyelv és irodalom International I. Versmondás: bronz fokozat, dramatizálás (csapatban Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mesemondó verseny 2017-10-20 County level II. Sandu Franciska Kicsi Éva
Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol nyelv County level II. Szonda Regő Nyeste Emőke
Poetry Recitation Contest 2017-10-19 Angol nyelv County level III. Vas Tekla Csengelle Nyeste Emőke
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /testnevelés County level I. 50 m síkfutás Batzula Hunor László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés County level II. 50 m síkfutás Siklódi Abigél László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika / Testnevelés County level III. 600 m síkfutás Török Panka László Boglárka
Megyei atlétika verseny 2017-10-19 Atlétika /Testnevelés County level VI. 600 m síkfutás Muntyán-Nagy Zorka László Boglárka
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika County level III. Miklós Csenge Jakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika County level III. Roth Apor Jakab Tibor
Meet and Code Programozó verseny 2017-10-18 Informatika County level III. Csutak Dávid Jakab Tibor
Bolyai Matematika Csapatversenz 2017-10-15 County level III. Kicsi Éva
Aranytoll meseíró verseny 2017-10-14 Magyar nyelv County level I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017-10-13 matematika County level IX. "Not found" Szőcs Katalin-Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8 2017-10-13 Matematika County level III. Réka + Maja*Ana-Bence= Matek Deák Éva
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés County level I. Pentatlon lánycsapat Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés County level II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés County level II. Balogh Krisztina Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 60 m. County level II. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 távolugrás County level III. Szilágyi J.-P. Abigél Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás County level I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés County level I. Balogh Krisztina Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 sűlylökés County level II. Szántó Anita Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 testnevelés County level V. Kovács Petra Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -lányok 2017-10-13 kislabdadobás County level III. Kovács Petra Kovács Tünde
Pentatlon (atlétika) -fiúk 2017-10-13 sülylökés County level II. Lukács Leonárd Kovács Tünde,
Jakab-Benke Hajnalka
Bolyai matematikaverseny 2017-10-12 Matematika County level Dicséret Sepsi Okos Sarjak (S.O.S.) Imre Zsuzsánna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level III. Márkosi Lili Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level II. Stekbauer-Hanzi Réka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level Dicséret Sylvester Adrienn Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level Dicséret Tischler Blanka Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level Dicséret Ferencz Eszter Dombora Anna
XVI.Tiszta forrás Népdalvetélkedő 2017-10-07 Zene County level Dicséret Urbán Panna Dombora Anna
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv National V. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Aranytoll Helyesírási Verseny 2017-10-01 Anyanyelv County level I. Szántó Csenge Adrienn Şaica Enikő
Bolyai Matematika Csapatverseny 2017-10-01 Matematika County level III. Şaica Enikő
Kriza János mese és balladamondó verseny 2017-10-01 magyar County level IV. Seres Renáta Kedves Laura Rita
Bolyai Matematikaverseny 2017-10-01 County level III. CSIPET-CSAPAT Kicsi Éva
Tisztaforrás népdalvetélkedő 2017-09-30 County level II. Balázs Gergő Kicsi Éva
Magyar Középiskolások Országos Olimpiája 2017-09-19 Kézilabda /Testnevelés National III. László Boglárka

Former results

Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika International IV. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny 2017-06-21 Fizika International IX. Roth Apor Bartha Erzsébet
Napsuga Ottusa 2017-06-10 atletika National V. Veres Enikő-Eszter
Barátság Kupa 2017-06-10 labdarúgás International II. Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) Kovács Tünde
Barátság Kupa 2017-06-10 testnevelés International Legjobb kapus Váncsa László Kovács Tünde
Rácz Lajos vers-és mesemondó verseny 2017-05-26 Német County level III. Ilyés Norbert István Fülöp Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene County level II. Márkosi Lili Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-26 Zene County level I. Ferencz Eszter Dombora Anna
Háromszéki Népdalbarátok Vetélkedője 2017-05-25 Ének-zene County level I. SZENTES ÁGNES Márton Magdolna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene County level III. Sikó Barabási  Zselyke-Zonga Dombora Anna
Népdalbarátok 2017-05-25 Zene County level III. Tischler Blanka Dombora Anna
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-05-20 Matematika National III. Minisztériumi Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Olimpiada Națională Științe pentru Juniori 2017-05-20 Fizika,Biológia,Kémia County level I. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada Națaională Științe pentru Juniori 2017-05-20 fizika, biológia, kémia County level III. Szőke Szabina Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés County level I. Péter Brigitta Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés County level IV. dicséret Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Megyei Egészségnevelés Verseny 2017-05-16 biológia/egészségnevelés County level IV. dicséret Krecht Ábel Zágoni Imola
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-13 magyar nyelv és irodalom National III. Világosság Dr. Pénzes Ágnes
Deutsche Kultur und Zivilisation 2017-05-12 Német nyelv County level I. Răduţă Cristian Krecht Gyöngyvér Mária
Deutsche Kultur und Zivilisation 2017-05-12 Német nyelv County level I. Tóth Orsolya Krecht Gyöngyvér Mária
Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő 2017-05-12 magyar nyelv és irodalom National IV. Dicséret Bábel Dobra Judit
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-05-12 Német County level II. Mátyás Johanna Fülöp Anna
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-05-12 Német County level II. Dézsi József-Milán Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level II. Balogh Adrienn Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level II. János Anett Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level III. László Andrea Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level III. Tatár Ágota Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level IV. János Adrienn Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level IV. Szabó Anna Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level V. Szabados Andrea Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level V. Bartos Kriszta Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level I. Ilyés Norbert István Fülöp Anna
Német kultúra és civilizáció 2017-05-12 Német County level I. Demeter Gergő Fülöp Anna
DataS-NMG Open Programozási Verseny 2017-05-11 Informatika Regional IV. Miklós Csenge Jakab Tibor
Bolyai Tantárgyverseny Fabinyi Kémiaverseny 2017-05-07 kémia National I. Roth Apor Szabó Ünige
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 County level I. Benedek Botond László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 County level II. Bács Rita László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 County level II. Rebeka Szende László Boglárka
Megyei tornabajnokság 2017-05-06 County level V. Balázs Nóra László Boglárka
Gimnasztika 2017-05-06 County level III. BENEDEK ERIK Veres Enikő-Eszter
Gimnasztika 2017-05-06 testneveles County level II. MOLNÁR ETELE Veres Enikő-Eszter
Kispalyas labdarugas 2017-05-06 testneveles Regional III. Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Talajtorna 2017-05-06 testnevelés County level I. Sorbán Dorottya Kovács Tünde
Palade Biológia Tantárgyverseny 2017-05-06 biológia County level II. Pál Ágnes Köllő Zsolt-Ágoston
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia County level III. Zsugán-Gedeon Balázs Csia Kinga Emese
E.Palade tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia County level IV. Krecht R. Hanna Regina Csia Kinga Emese
Nyárádi Erasmus Gyula tantárgyverseny 2017-05-06 Biológia National III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Alfa és omega fizikaverseny 2017-05-06 Fizika Regional VIII. Balázs Márton Albert Balázs
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika National II. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny 2017-05-05 Informatika National VIII. Csutak Dávid Jakab Tibor
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv County level II. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv County level II. Kopacz Kinga Boróka Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv County level II. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Speak-out 2017-05-05 Angol nyelv County level III. Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Napsugar ottusa 2017-05-05 testneveles County level I. Veres Enikő-Eszter
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika International III. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 5-8 2017-04-29 Matematika International III. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika International I. Miklós Janka Gödri Judith
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-04-29 matematika International II.díj Tamás Péter Gödri Judith
FIZIKA OLIMPIA 2017-04-28 FIZIKA National Bronz Érem Szabó Richárd Pető Mária
Angol tantárgyverseny 2017-04-25 Angol nyelv National dicséret Kondor Sándor-Botond Vizsuly Tünde
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom County level II. Ungvári Rebeka Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom County level III. Szász Tímea-Orsolya Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-25 magyar nyelv és irodalom County level II. Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás National IV. Mátyás Csenge Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás National I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás National I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Országos Protestáns Vallásolimpiász 2017-04-25 református vallás National IV. Aczél Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Tantargyverseny 2017-04-24 Angol National Dicseret Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom National II. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom National Különdíj Vén-Vinceffy Anna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-04-21 magyar nyelv és irodalom National Különdíj Ungvári Rebeka Dobra Judit
Tantárgyverseny 2017-04-20 Informatika National Bronzérem Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Tantárgyverseny 2017-04-18 matematika National bronzérem Miklós Janka Gödri Judith
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-15 FIZIKA National X. Szabó Richárd Pető Mária
Deutsche Zivilisation und Kultur 2017-04-12 County level II. Mátyás Johanna Fülöp Anna
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás County level II. Kovacs Panna Pénzes Lóránd István
Római Katolikus Vallás Tantárgyverseny 2017-04-11 római katolikus vallás County level IV. Balazsi Bardócz Rita Mária Pénzes Lóránd István
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika National II. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika National IV. Dicséret Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-04-08 Fizika National VII. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv National NAPSUGÁR Gyermeklap Különdíja DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-04-01 Anyanyelv National IV. Czirmai Anna Jánó Enikő
TUDOK 2017-04-01 kémia International I. Damokos Kinga Szabó Ünige
Csillagszerző Matematikaverseny 2017-03-31 Matematika County level II. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-31 matematika County level II. Bartos Kriszta Gödri Judith
Kányádi Sándor Szavalóverseny 2017-03-30 Anyanyelv County level IV. Dicséret VIRÁG NIMRÓD Márton Magdolna
Megyeközti kórusolimpiász 2017-03-30 Zene Regional II. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Curie Kémia Emlékverseny 2017-03-30 Kémia County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Ujfalvi Irma
Curie Emlékverseny 2017-03-30 Kémia County level I. Fekete Mátyás Ujfalvi Irma
Curie Emlékverseny 2017-03-30 KÉmia County level III. Szőke Szabina Ujfalvi Irma
Curie kémiaverseny 2017-03-26 kémia County level III. Császár Andrea Szabó Ünige
Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Nemzetközi 2017-03-25 Matematika International Dicséret Medgyesi Attila Bíró Béla
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika International Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika International Dícséret Roth Apor Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika International Dícséret Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2017-03-25 Matematika International Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom County level I. Kozsokár Hanna Dobra Judit
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom County level II. Gödri-Martis Huba Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom County level IV. dicséret Kotró-Kosztándi Anna Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom County level dicséret Zsiga Szidónia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny 2017-03-25 magyar nyelv és irodalom County level V. dicséret Szőke Szabina Dr. Pénzes Ágnes
Protestáns Vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás County level I. Balogh Adrienn Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás County level I. Bálint Gyopár Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás County level I. Mátyás Johanna Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 County level II. Mátyás Csenge Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás County level V. Kiss Dániel Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 Református vallás County level IV. Salamon Eszter-Júlia Dr. Kinda Eleonóra
Protestáns vallásolimpiász 2017-03-25 református vallás County level III. Tóth Orsolya Dr. Kinda Eleonóra
VII. Laborkukac Diákvetélkedő 2017-03-24 Kémia Regional III. Curie fiúk Ujfalvi Irma
Curie Kémiaverseny 2017-03-22 kémia County level I. Ilyés Norbert István Szabó Ünige
Római-katolikus Vallásverseny, Megyei 2017-03-20 Római-katolikus Vallás County level I. Szilágyi Boglárka Dr. Kondor Ágota
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 2017-03-20 County level II. Brickleberry Zágoni Imola
Young People in European Forests - Tineri în pădurile Europei - inclus în C.A.E.N. 2017, poz. 35 2017-03-20 biológia - angol County level I. bekerültek a 15 csapatba, aki részt vehet az orszá Lynx Zágoni Imola
Curie környezetvédelmi verseny 2017-03-20 County level III. Némethi Panna Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 County level III. Mihály Kimbelly-Erika Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 County level III. Szász Gabriella Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 County level II. Krivosik Alpár Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 County level II. Krecht Ábel Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 County level II. Gergely Nóra Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi verseny 2017-03-20 County level III. Tök Dietrich Norbert Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 County level III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Curie Környezetvédelmi Verseny 2017-03-20 County level III. Kiss Andrea-Tímea Szabó Ünige
Irinyi János Kémiaverseny 2017-03-20 kémia National X. Miklós Csenge Szabó Ünige
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-03-19 Magyar nyelv és irodalom County level I. Czirmai Anna Jánó Enikő
Labdarugas 2017-03-19 County level II. Labdarúgó fiúcsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika County level I. Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny, Megyei 2017-03-18 Matematika County level I. Medgyesi Attila Bíró Béla
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level I. Máté Zsolt Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level I. Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level Dícséret Bănică-Solymosi Írisz Deák Éva
Matematika Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika County level VI. Dícséret Buzsi Miksa Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika County level III. Bordás Arnold-István Deák Éva
Adolf Haimovici Alkalmazott Matematika Verseny 2017-03-18 Matematika County level VIII. Dícséret Máté Kincső-Gyopár Deák Éva
Tantárgyverseny 2017-03-18 Matematika County level IV. Dicséret Vizi T. Attila Henning Edit
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika County level III. Tamás Péter Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika County level dícséret Bartos Kriszta Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-18 matematika County level dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika County level I. Roth Apor Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika County level II. Miklós Csenge Ugron Szabolcs
Olimpiada de Matematică OJM 2017-03-18 Matematika County level Dícséret Csutak Dávid Ugron Szabolcs
Tantargyverseny 2017-03-18 Angol County level Dicséret Ferenczi Szabolcs Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol County level I. Kádár Fruzsina Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol County level Dicséret Krecht Ábel Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol County level Dicséret Tök Dietrich Norbert Kotró-Kosztándi László
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level dicséret Molnár Aporka Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level I. Szilágyi J.-P. Abigél Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level dicséret Mocan Sz.-L. Karola Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level dicséret Gödri Szende-Andrea Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level dicséret Damokos Kinga Varga Mónika
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level dicséret Kovács Hanna Varga Mónika
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv County level IV. Dicséret Burián Tamás Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv County level III. Szőke Szabina Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv County level I. Kovács Mátyás Örs Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv County level II. Teleki Réka Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv County level V. Dicséret Mátyás Adrienn Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv County level IV. Dicséret Damokos Kinga Márton Hajnal
Angol tantárgyverseny 2017-03-18 angol nyelv County level IV. Dicséret Kovács Hanna Márton Hajnal
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level dicséret Száfta Anna Antónia Nyeste Emőke
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level dicséret Száfta Anna Antónia Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level I. Csurulya Árpád Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level I. Kondor Sándor-Botond Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level II. Orosz Anett Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level dicséret Dénes Petra-Anita Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level III. Mózes Janka Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level II. Nyeste Miklós-Károly Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level I. Sebestyén Krisztina Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Angol nyelv County level II. Kozák Lóránd Richárd Vizsuly Tünde
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv County level IV. Bán Beatrix Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv County level IV. Blága Gyopár Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv County level IV. Péter Brigitta Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv County level II. Szilágyi Boglárka Krecht Gyöngyvér Mária
Tantárgyverseny 2017-03-18 Német nyelv County level IV. Péter Annamária Krecht Gyöngyvér Mária
Német nyelv megyei tantárgyverseny 2017-03-18 County level I. Kozsokár Hanna Ferencz Katalin
Labdarugas 2017-03-18 County level I. Labdarúgó leánycsapat (I.-IV.) Veres Enikő-Eszter
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 County level I. Miklós Janka Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 County level I. Muscalu Hanna Carmen Bodnari
Olimpiada de limba și literatura română 2017-03-18 County level mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos lányok 2017-03-12 Kosárlabda County level I. Kovács Tünde
Irinyi János Kémiaverseny 2017-03-12 kémia National VII. Varga Adolf Szabó Ünige
Tantárgyverseny 2017-03-11 Informatika County level I. Tumó Szilárd-Zsolt Kubánda Miklós
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 informatika County level I. Roth Apor Jakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika County level II. Miklós Csenge Jakab Tibor
Informatika tantárgyolimpiász 2017-03-11 Informatika County level III. Csutak Dávid Jakab Tibor
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika National I. Minisztériumi I. díj Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny (EMMV 5-8) 2017-03-11 Matematika National VIII. Dícséret Laczkó Csongor-Lóránd Deák Éva
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-11 matematika National II. EMMV I.hely Miklós Janka Gödri Judith
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2017-03-11 földrajz County level II. Ilyés Norbert István Makfalvi Zsuzsa
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2017-03-11 földrajz County level IV. Dicséret Kánya Z. Zakariás Makfalvi Zsuzsa
V. Március 15-4FALU 2017-03-11 Történelem Regional I. Mikósokk Rab Sándor
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia County level II. Balázs Márton Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia County level III. Mátyás Adrienn Csia Kinga Emese
Biológia Tantárgyverseny 2017-03-11 Biológia County level III. Fehér Anita Csia Kinga Emese
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia County level III. Bernád Mária-Aida Zágoni Imola
Biológia tantárgyverseny 2017-03-11 biológia County level I. Csősz Albert-Sándor Zágoni Imola
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom County level II. Sorbán Z. Boglárka Dr. Pénzes Ágnes
Vidám Verse4k versmonó vetélkedő 2017-03-10 magyar nyelv és irodalom County level III. Bán Beatrix Dr. Pénzes Ágnes
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level IV. Tamás Péter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematikaverseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Balázs Előd Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level I. Miklós Janka Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level II. Veress Kincső Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level III. Bartos Kriszta Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Fazakas Gergő Nándor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Baló Eszter Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Tatár Ágota Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level Dícséret Balázs Márton Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícsőret Mathis Bence Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Cerchez Diana Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Terza Árpád Hunor Gödri Judith
Zrínyi Ilona matematika verseny 2017-03-07 matematika County level dícséret Geréd Artúr Gödri Judith
Csillagszerző matematika verseny 2017-03-07 matematika County level I. Ambrus-Sántha Benedek Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika National EMMV dícséret Tamás Péter Gödri Judith
Erdélyi magyar Matematika Verseny 2017-03-07 matematika National EMMV dícséret Demeter Gergő Gödri Judith
Matematika Olimpiász 2017-03-07 matematika County level dícséret Pénzes Botond Mátyás Gödri Judith
Megyei kórusolimpiász 2017-03-05 Zene County level I. A Székely Mikó Kollégium diákkórusa Dombora Anna
Bolyai Matematika-csapatverseny 2017-03-04 matematika National II. Anonymus Bíró Béla
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2017-03-04 Magyar nyelv és irodalom County level II. Kotró-Kosztándi Anna Dr. Pénzes Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2017-03-04 Magyar nyelv és irodalom County level dicséret Laczkó Csongor-Lóránd Dr. Pénzes Ágnes
Megyei kémia tantárgyverseny 2017-03-04 Kémia County level III. Szabó Richárd Ujfalvi Irma
Kémia Tantárgyverseny 2017-03-04 kémia County level I. Roth Apor Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2017-03-04 kémia County level II. Miklós Csenge Szabó Ünige
Kémia Tantárgyverseny 2017-03-04 kémia County level V. Dícséret Varga Adolf Szabó Ünige
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2017-03-01 Magyar nyelv és irodalom County level dicséret Salamon Eszter-Júlia Dr. Pénzes Ágnes
Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny 2017-03-01 magyar nyelv és irodalom County level VI. Dicséret Kádár Fruzsina Kedves Laura Rita
Vidám Versek Versmondó Versenye 2017-02-27 Anyanyelv County level I. DANCS MÁTÉ Márton Magdolna
VERMES MIKLÓS 2017-02-27 FIZIKA Regional VII. Laczkó Csongor-Lóránd Pető Mária
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level II. Benkő Zoltán Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level II. Demeter Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level V. Tök Dietrich Norbert Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level IV. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level II. Roth Apor Bartha Erzsébet
Vermes Miklós Fizikaverseny 2017-02-27 Fizika County level III. Csutak Dávid Bartha Erzsébet
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina County level III. Koszta Andrea Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina County level III. Salamon Eszter-Júlia Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina County level I. Szőke Szabina Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina County level I. Vargyas Szilamér Farkas Cristina-Cornelia
Olimpiada de Limbi Clasice 2017-02-26 Limba Latina County level II. Szász Cynthia Klaudia Farkas Cristina-Cornelia
LuminaMath 2017-02-25 Matematika County level II. Tatár Bence Vinczeffy Réka
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar County level III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Magyar County level IV. Csutak I. Krisztina Demeter Erzsébet
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-25 matematika National III. Minisztériumi dicséret Bodor Éva Andrea Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika National II. Medgyesi Attila Bíró Béla
Erdélyi Magyar Matematikaverseny, Országos 2017-02-25 Matematika National Dicséret Vitus Regina Bíró Béla
Megyei Fizika Olimpia 2017-02-25 Fizika County level III. Krecht Ábel Bartha Erzsébet
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika County level III. Balázs Márton Albert Balázs
Fizika olimpiász 2017-02-25 Fizika County level III. Ilyés Norbert István Albert Balázs
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 County level I. KOVÁCS BOGLÁRKA Imre Zsuzsánna
Fürkész helyesírási és nyelvhelyességi verseny 2017-02-25 Anyanyelv County level V. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National III. Minisztériumi dícséret Máté Zsolt Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Bakó Bence Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Demeter Ábel Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Harkó Csanád Deák Éva
Erdélyi Magyar Matematikaverseny 2017-02-24 Matematika National Dícséret Bálint Hunor Ferenc Deák Éva
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika National I. EMMV I. Díj Roth Apor Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika National II. EMMV I. Díj Miklós Csenge Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika National Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj Csutak Dávid Ugron Szabolcs
EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny 2017-02-24 Matematika National Mimisztériumi Dícséret, EMMV Dícséret Kiss Andrea-Tímea Ugron Szabolcs
Fürkész Helyesírási Verseny 2017-02-24 County level IV. Muntyán-Nagy Zorka Kicsi Éva
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 County level mentiune Răduţă Cristian Carmen Bodnari
OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, 2017-02-21 County level mentiune Szőke B. Timea Carmen Bodnari
Tantárgyverseny 2017-02-20 Földrajz County level II. Bartos Balázs-Bence Szőcs Emőke-Anna
Irinyi János Kémiaverseny 2017-02-20 kémia County level III. Csutak Dávid Szabó Ünige
Irinyi János Kémiaverseny 2017-02-20 kémia County level I. Varga Adolf Szabó Ünige
FIZIKA OLIMPIA 2017-02-18 FIZIKA County level I. Szabó Richárd Pető Mária
Pontszerző Matematikaverseny 2017-02-18 County level IV. MANŢIA LILLA Imre Zsuzsánna
Pontszerző Matematikaverseny 2017-02-18 County level III. IMREH LÓRÁNT Imre Zsuzsánna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level Dicséret Váncsa E. Ákos Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level III. Ferenczy Zoltán Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 County level Dicséret Kovács B. Kadosa Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 County level Dicséret Szőcs D. Johanna Csilla Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 County level Dicséret Máté A. Bence Demeter Erzsébet
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level I. Kotró-Kosztándi Anna Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Koszta Andrea Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17 Matematika County level Dícséret Ferencz Eszter Deák Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017-02-17