Română English

Czirmai Janka

A Székely Mikó Kollégium diákja voltam.

Ballagás éve: 2016
Osztályom: 2015/2016 - XII. D
Osztályfőnök: Dr. Kinda Eleonóra

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa tagja voltam .

Eredmények

2010-10-14, „Péter László” Kupa, Sport / Atlétika / Tetratlon, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnal (Tetratlon csapat csapat)

2010-10-14, „Péter László” Kupa, Sport / Atlétika / Tetratlon, Megyei, - III. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnal

2010-10-14, „Péter László” Kupa, Sport / Atlétika / 800 m, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnal

2011-11-06, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Terepfutás/Sport, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Latzin Edit

2014-03-09, Kézilabda, Kézilabda, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnalka (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2014-03-15, Bibó Kupa, Kézilabda, Nemzetközi, - IV. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnalka (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2014-03-23, Kézilabda megyei, Kézilabda, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Jakab-Benke Hajnalka (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2015-03-01, Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII), Testneveles, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2015-05-06, Ifjusági krossz, Atlétika, Megyei, - , felkészítő tanár:

2015-05-08, Napsugár Öttusa, III.osztály, atlétika, Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: Veres Enikő-Eszter (Tetratlon csapat csapat)

2016-03-12, Megyei kézilabdabajnokság, Testnevelés , Megyei, - I. hely, felkészítő tanár: László Boglárka (Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) csapat)

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei, - II. hely, felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.) tagja voltam .
A Székely Mikó Kollégium diákkórusa tagja voltam .
2019
<ÁPRILIS>
H18152229
K29162330
Sz3101724
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-03-05, Kotró-Kosztándi László)

Iratkozás előkészítő osztályba 2019
(2019-03-01, Puskás-Bajkó Miklós)

Felolvasómaraton
(2019-02-19, Forreiter Csilla-Éva)

Drámapálya 2019
(2019-02-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY megyei forduló
(2019-02-15, Deák Éva)