Română English
ÉRETTSÉGI


Kedves Laura Rita



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a XI. A osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

XI. A | Magyar nyelv és irodalom
XI. C | Magyar nyelv és irodalom
2017/2018 - XII. B | Magyar nyelv és irodalom
VI. B | Magyar nyelv és irodalom
VI. C | Magyar nyelv és irodalom

Tevékenység

A Tüzes Kerekek felkészítője voltam .
Az Észbontók felkészítője voltam .
A Hat árok mentén felkészítője voltam .
A Világosság felkészítője vagyok .
A Kórémuzsikusok felkészítője vagyok .

Eredmények

2018-10-01, Kriza János mese és balladamondó verseny, magyar, Megyei
Diák neve: Seres Renáta - IV. hely

2019-01-01, Implom József Helyesírási Verseny, , Megyei
Diák neve: Aczél Adrienn - IX. hely

2019-01-01, Implom József Helyesírási Verseny, , Megyei
Diák neve: Urszuly Nóra - IX. hely

2019-03-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, , Megyei
Diák neve: Bálint Gyopár - III. hely

2019-03-01, Simonyi Zsigmond helyesr'si verseny, , Megyei
Diák neve: Pál Ágnes - IV. hely

2019-03-09, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei
Diák neve: Kádár Fruzsina - I. hely

2019-04-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Országos
Diák neve: Aczél Adrienn - I. hely

2019-04-01, Vidám Versek Versmndó Vetélkedője, magyar nyelv és irodalom, Megyei
Diák neve: Hubbes Gellért-Mátyás - I. hely

2019-04-01, Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, , Megyei
Diák neve: Hubbes Gellért-Mátyás - I. hely

2019-04-01, Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, magyar nyelv és irodalom, Megyei
Diák neve: Bács Orsolya - III. hely

2019-04-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom , , Országos
Diák neve: Aczél Adrienn - RMDSZ/ Communitas

2019-04-06, Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, magyar nyelv és irodalom, Országos
Diák neve: Hubbes Gellért-Mátyás - IV. hely

2019-05-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Nemzetközi
Diák neve: Kádár Fruzsina - III. hely

2019-05-10, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos
Csapat: Kórémuzsikusok - III. hely

2019-10-01, Kriza János ballada és mesemondó verseny, , Megyei
Diák neve: Seres Renáta - IV. hely

2019
<JÚLIUS>
H18152229
K29162330
Sz310172431
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Pályázati felhívás tehetséges fiataloknak
(2019-06-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás V. osztályba
(2019-06-24, Kotró-Kosztándi László)

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)