Română English

Lupu David-Ioan

XI. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja voltam .

Eredmények

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde,

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos VI. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-09-19, A mi olimpiánk, testnevelés, Országos II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-24, Bűnmegelőzés Kupa, testnevelés, Speciális I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, testnevelés, Megyei V. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Varga Nimród Attila

2019-10-30, Pentatlon (atlétika) -fiúk, távolugrás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Varga Nimród Attila

2020
<AUGUSZTUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Előkészítő osztályok elosztása
(2020-07-31, Kubánda Miklós)

Beiratkozási tudnivalók kilencedik osztályba
(2020-07-10, Tarczi Éva Tímea)

Légy szabad - tematikus fotópályázat
(2020-07-01, Márton Csaba)

XXX. INNOVÁCIÓS VERSENY KÖZÉPISKOLÁSOKNAK
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Felvételi FIZIKA szakra BBTE 2020
(2020-06-30, Dr. Pető Mária)

Barabási-Albert László- pályázat
(2020-06-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyolcadikos záróvizsga - óvás
(2020-06-22, Kubánda Miklós)

Csillagászat (online) előadás- BBTE
(2020-06-12, Dr. Pető Mária)

A Fizika mindenkié- MaFi 4. előadás
(2020-06-10, Dr. Pető Mária)

A szeptemberben induló V. osztályok névsora
(2020-06-05, Dobra Judit)

Fizika mindenkinek 3
(2020-06-04, Dr. Pető Mária)

Tájékoztató az V. osztályok kialakításáról
(2020-06-04, Dobra Judit)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2020-06-01, Kotró-Kosztándi László)

MOL Tehetségtámogató program
(2020-06-01, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XII. osztályoknak
(2020-05-30, Dr. Pető Mária)

Tájékoztatás a vizsgafelkészítőkről
(2020-05-30, Dobra Judit)

FIZIKA ÉRETTSEGI 2020
(2020-05-29, Dr. Pető Mária)

Fizika Mindenkinek- második előadás
(2020-05-28, Dr. Pető Mária)