Română English

Kovács Tünde



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a VII. C osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

IX. A | Testnevelés
X. A | Testnevelés
X. C | Testnevelés
XII. A | Testnevelés
XII. C | Testnevelés
VIII. A | Testnevelés
VIII. C | Testnevelés
VII. A | Testnevelés
VII. C | Testnevelés
VI. A |
VI. C | Testnevelés
V. A |

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .

Eredmények

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, Országos
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-09-19, A mi olimpiánk, úszás, 50m férfi hát, Országos
Diák neve: Tompa György Kadosa - II. hely

2018-09-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Kásás I. Dávid - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Pentatlon lánycsapat - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Kanyó Bernadette - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Blága Gyopár - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Költő Kincső - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Szántó Anita - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 800 m., Megyei
Diák neve: Szántó Anita - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei
Csapat: Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei
Diák neve: Lupu David-Ioan - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 800 m., Megyei
Diák neve: Téglás Etele - III. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Csapat: Tetratlon csapat - I. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, Megyei
Diák neve: Veress Hanna - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Veress Hanna - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Veress Hanna - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Sorbán Dorottya - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Veress Kincső - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei
Diák neve: Kásás I. Dávid - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. hely

2018-11-10, Cros - Atlétika, Testnevelés , Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2019
<FEBRUÁR>
H4111825
K5121926
Sz6132027
Cs7142128
P181522
SZ291623
V3101724

Felolvasómaraton
(2019-02-19, Forreiter Csilla-Éva)

Drámapálya 2019
(2019-02-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY megyei forduló
(2019-02-15, Deák Éva)

Készségfejlesztés játékosan - ©CaseSolvers esettan
(2019-02-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Szünet az oktatásban
(2019-01-25, Kubánda Miklós)

MIKULÁSVÁRÓ
(2018-12-05, Forreiter Csilla-Éva)