Română English

Kovács Tünde



Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Jelenleg a VII. C osztály osztályfőnöke vagyok.

Az alábbi osztályokban tanítok:

IX. A | Testnevelés
X. A | Testnevelés
X. C | Testnevelés
XII. A | Testnevelés
XII. C | Testnevelés
VIII. A | Testnevelés
VIII. C | Testnevelés
VII. A | Testnevelés
VII. C | Testnevelés
VI. A |
VI. C | Testnevelés
V. A |

Tevékenység

A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Kosárlabda leánycsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Tetratlon csapat felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .
A Pentatlon lánycsapat felkészítője vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) felkészítője vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) felkészítője vagyok .

Eredmények

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Pentatlon lánycsapat - I. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - II. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Diák neve: Balogh Krisztina - II. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - II. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - III. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Balogh Krisztina - I. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, sűlylökés, Megyei
Diák neve: Balogh Krisztina - I. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, sűlylökés, Megyei
Diák neve: Szántó Anita - II. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Diák neve: Kovács Petra - V. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Kovács Petra - III. hely

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -fiúk, sülylökés, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd - II. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika) , testnevelés, Megyei
Csapat: Tetratlon csapat - II. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika), , Megyei
Diák neve: Czirmai Anna - V. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Diák neve: Nagy Botond Csongor - VI. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika), 800 m., Megyei
Diák neve: Czirmai Anna - I. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika), 800 m., Megyei
Diák neve: Szász Richard - III. hely

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. hely

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi
Diák neve: Deák Csanád - Legtechnikásabb játékos

2017-11-10, Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak, testnevelés, Megyei
Csapat: - I. hely

2017-12-10, Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak, testnevelés, Megyei
Diák neve: Balázs Gergő - I. hely

2017-12-10, Asztalitenisz verseny V.-VIII. osztályosoknak, testnevelés, Megyei
Diák neve: Rápolti Erhard - II. hely

2018-01-01, Pentatlon (atlétika) -lányok, egyéni összetett, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-01-01, Tetratlon, , Megyei
Diák neve: -

2018-02-17, Megyei Kosárlabda Bajnokág - V-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei
Csapat: - II. hely

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - III. hely

2018-03-03, Megyei Kosárlabda Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei
Csapat: Kosárlabda fiúcsapat (IX.-XII.) - III. hely

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) - II. hely

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - II. hely

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti
Csapat: Pentatlon lánycsapat - III. hely

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. hely

2018-05-19, VI. Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi
Diák neve: Deák Csanád - legjobb mezőnyjátékos

2018-06-09, Talajtorna verseny, testnevelés, Megyei
Diák neve: Sorbán Dorottya - I. hely

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, Országos
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-09-19, A mi olimpiánk, úszás, 50m férfi hát, Országos
Diák neve: Tompa György Kadosa - II. hely

2018-09-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Kásás I. Dávid - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei
Csapat: Pentatlon lánycsapat - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Szilágyi J.-P. Abigél - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei
Diák neve: Kanyó Bernadette - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei
Diák neve: Blága Gyopár - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Költő Kincső - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei
Diák neve: Szántó Anita - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 800 m., Megyei
Diák neve: Szántó Anita - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei
Csapat: Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) - III. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei
Diák neve: Lukács Leonárd - I. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, súlylökés, Megyei
Diák neve: Lupu David-Ioan - II. hely

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, 800 m., Megyei
Diák neve: Téglás Etele - III. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Csapat: Tetratlon csapat - I. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, Megyei
Diák neve: Veress Hanna - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, testnevelés, Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Veress Hanna - II. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Veress Hanna - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Sorbán Dorottya - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, kislabdadobás, Megyei
Diák neve: Veress Kincső - I. hely

2018-10-21, Tetratlon, távolugrás, Megyei
Diák neve: Kásás I. Dávid - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 60 m., Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Tetratlon, 800 m., Megyei
Diák neve: Barta-Martin Máté - III. hely

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi
Csapat: Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) - I. hely

2018-11-10, Cros - Atlétika, Testnevelés , Megyei
Diák neve: Bálint Cs. Krisztina - I. hely

2018
<DECEMBER>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

MIKULÁSVÁRÓ
(2018-12-05, Forreiter Csilla-Éva)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 2018-2019
(2018-10-31, Dr. Pető Mária)

VITASD(T) MEG!
(2018-10-31, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2018-10-12, Forreiter Csilla-Éva)

A gondolkodás öröme - pályázati felhívás
(2018-10-04, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)