Română English

Fazakas Gergő Nándor

VII. D osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Mikó Consort tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) tagja vagyok .

Eredmények

2014-11-22, LuminaMath-matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Váta Lívia

2014-11-22, Lumina Math, matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Váta Lívia

2015-03-12, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Váta Lívia

2016-11-26, Luminamath Matematikaverseny, matematika, Országos dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-01-14, Erdélyi Magyar Matematika Verseny, matematika, Megyei dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-03-07, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2017-11-25, Luminamath Matematikaverseny , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-01-20, Megyei Magyar Matematika Olimpia , matematika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-02-16, Zrínyi Ilona matematika verseny, matematika, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-10, Matematika Olimpia megyei , matematika, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-04-21, Speak Out Creative Writing, Angol, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Veres Enikő-Eszter (Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.) csapat)

2019-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny , matematika, Megyei X. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)