Română English

Bálint Gyopár

VIII. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Négy évszak tagja vagyok .
A Caldura mare tagja vagyok .

Eredmények

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (Négy évszak csapat)

2015-01-24, Mesék Szárnyán Mesevetélkedő, Magyar nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna (Négy évszak csapat)

2015-02-14, Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2015-03-22, Pontszerző Matematikaverseny, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2015-03-25, Kányádi Sándor Szavalóverseny, Magyar nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Márton Magdolna

2015-10-16, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy évszak csapat)

2016-03-01, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei IX. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2016-03-05, Református vallásolimpiász, ref. vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2016-03-18, Csillagszerző Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Henning Edit

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei III. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Henning Edit (Négy évszak csapat)

2016-10-29, Concursul judetean ,,Lumea magica a teatrului, lb romana, Megyei mentiune | felkészítő tanár: Carmen Bodnari (Caldura mare csapat)

2017-03-25, Protestáns vallásolimpiász , Református vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2017-04-25, Országos Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, Országos I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2018-03-10, Protestáns Vallásolimpiász, református vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2018-05-11, Deutsche Kultur und Zivilisation, Német nyelv, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2019-03-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2019-03-02, Protestáns Vallásolimpiász, Református vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2019-03-20, Az ember és a természet, Kémia-Biológia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ujfalvi Irma

2019-04-26, Protestáns Vallásolimpia, református vallás, Országos Legjobb esszéért járó különdíj | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2019
<AUGUSZTUS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Pályázati felhívás tehetséges fiataloknak
(2019-06-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás V. osztályba
(2019-06-24, Kotró-Kosztándi László)

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)