Română English

Szilágyi J.-P. Abigél

X. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Tetratlon csapat tagja voltam .
A Hölgyek a Négyzeten tagja voltam .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .
A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .

Eredmények

2016-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Varga Mónika

2016-03-24, Cros- Atlétika, Testnevelés, Megyei III. hely (-) | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-60m., Testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-távolugrás, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-04-07, Tetratlon-800m., , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-14, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Deák Éva (Hölgyek a Négyzeten csapat)

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Tetratlon csapat csapat)

2016-10-22, Tetratlon -atlétika, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-távolugrás., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-60m., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2016-10-22, Tetratlon-800m., testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mónika

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka (Pentatlon lánycsapat csapat)

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-01-01, Pentatlon (atlétika) -lányok, egyéni összetett, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-03-03, megyei tantárgyverseny, Angol, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Varga Mónika, Pozsony Katalin-Gyöngyvér

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-09-19, A mi olimpiánk, távolugrás, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, 60 m., Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, távolugrás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, súlylökés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2019-03-02, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)



2019
<AUGUSZTUS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ310172431
V4111825

Pályázati felhívás tehetséges fiataloknak
(2019-06-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás V. osztályba
(2019-06-24, Kotró-Kosztándi László)

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)