Română English

Szilágyi Boglárka

XII. B osztály
1999. Április 15

Könyvjelzők száma: 2
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A VI. A osztály színjátszó csoportja tagja vagyok .

Eredmények

2013-03-09, Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Magyar nyelv és irodalom, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2014-02-23, Olimpiada de Limba Latina, Limba Latina, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Farkas Cristina-Cornelia

2014-03-01, Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, Magyar nyelv és irodalom, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2014-03-01, Gyulafehérvári Főegyházmegyei Hittan tantárgyolimpia, római katolikus hittan, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Pénzes Lóránd István

2014-05-23, Deutsche Kultur und Zivilisation, német nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2014-06-05, "Rácz Lajos" versmondó verseny, német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2015-02-28, Római Katolikus Vallásverseny, Római Katolikus Vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kondor Ágota

2015-03-20, Tantárgyverseny , Német nyelv, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2015-04-18, Római Katolikus Vallásverseny, , Országos III. hely | felkészítő tanár: Dr. Kondor Ágota

2016-03-12, Tantárgyverseny , német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2016-03-22, Tudományos Szimpózium, kémia, Megyei | felkészítő tanár: Ujfalvi Irma

2016-04-21, Tantțrgyverseny, Német nyelv, Országos II. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2016-11-07, Tudományos Diákkörök 15. Erdélyi Konferenciája, Kémia, Országos III. hely | felkészítő tanár: Ujfalvi Irma

2017-03-18, Tantárgyverseny , Német nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2017-03-20, Római-katolikus Vallásverseny, Megyei, Római-katolikus Vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kondor Ágota

2018-02-24, Tantárgyverseny - német nyelv, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2018-03-26, Tantárgyverseny , Német nyelv, Országos IV. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2018-03-30, TDK-Concurs de comunicare stiintifica, biológia, Megyei dicséret | felkészítő tanár: Köllő Zsolt-Ágoston

2018-04-15, TUDEK, Kémia, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Ujfalvi Irma


2018
<MÁJUS>
H7142128
K18152229
Sz29162330
Cs310172431
P4111825
SZ5121926
V6132027

BME ScienceCAMP tábor
(2018-04-30, Pető Mária)

Elsősegély-bemutató
(2018-04-27, Forreiter Csilla-Éva)

Ki mondta, hogy nem tudod megváltoztatni a világot
(2018-04-23, Forreiter Csilla-Éva)

Az előkészítő osztályokba felvett diákok névsora
(2018-04-05, Puskás-Bajkó Miklós)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2018-03-08, Puskás-Bajkó Miklós)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-07, Makfalvi Zsuzsa)